Modelová řada BMW M

Vrcholné BMW X3 M

od 1 957 800 Kč
Adrenalinová radost z jízdy na každém povrchu: M modely BMW X3 M vám zvýší pulz už jen svým výrazným designem. Ve skutečnosti ale jejich nezávislý a sportovní charakter definuje spojení exkluzivity a hospodárnosti.
Fotogalerie modelu BMW X3 M
Vrcholný výkon BMW X3 M

Vrcholný výkon BMW X3 M

BMW X3 M inspiruje ryzím DNA motorsportu a úchvatnou jízdní dynamikou na mimořádné úrovni, kterou dále umocňuje model BMW X3 M Competition, který s výkonem 510 koní (375 kW) a vybranými M specifickými prvky představuje spojení maximálního výkonu a individuality. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d vynikají podobně sportovními charaktery a zaujmou dokonalým vyvážením mezi dynamikou, komfortem a hospodárností, které kombinují s neomezenou každodenní použitelností.
Zážehový řadový 6válec

Zážehový řadový 6válec

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvod s proměnným časováním a zdvihem ventilů dohromady pomáhají k dosažení výjimečného výkonu.
M specifický podvozek

M specifický podvozek

M specifický adaptivní podvozek je navržen pro enormní dynamický potenciál tohoto vozu. Jízdní režim COMFORT snadno vyhladí dokonce i hrbolatý povrch. Režim SPORT je skvělý na okresní silnice anebo na ne úplně hladké závodní tratě. Nekompromisně přímý režim SPORT+ zajišťuje mimořádně přesné vedení vozu na hladkých okruzích.
M karbonová výztuha

M karbonová výztuha

M karbonová výztuha zvyšuje tuhost přední části vozu a zlepšuje tak přesnost řízení a ovládání. Po zvednutí kapoty motoru tento prémiový, kvalitní a extrémně lehký díl vyrobený z karbonu vytváří nefalšovanou závodní atmosféru.

Klíčové vlastnosti BMW X3 M

Díky svalnatým proporcím je BMW X3 M ryzím ztělesněním sportovního charakteru
Jízdní dynamika a designové prvky BMW X3 M

Jízdní dynamika a designové prvky BMW X3 M

Dobrodružný duch přichází do nové éry komfortu a hospodárnosti: díky exkluzivním prvkům exteriéru a interiéru, mezi něž patří například M aerodynamický paket nebo působivé technologické prvky, posilují modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d své sportovní geny a na každém povrchu poskytují vzrušující jízdní dynamiku

Místo řidiče & technologie BMW X3 M

Místo řidiče & technologie BMW X3 M

Nejmodernější mobilita a M zážitky na nejvyšší úrovni: M modely BMW X3 vás během jízdy podpoří celou řadou inovativních technologií a současně zásluhou exkluzivních M specifických prvků poskytnou ještě intenzivnější nádech světa motorsportu. Prostřednictvím asistentu BMW Intelligent Personal Assistant si můžete užívat výhody inteligentních asistenčních systémů nebo komunikovat se svým BMW.

Ovládací panel na středové konzole

Ovládací panel na středové konzole

Obsah displeje lze změnit na snadno dostupném ovládacím panelu na středové konzole pomocí tlačítka M MODE*, umístěného pod tlačítkem Start/Stop. Tlačítko SETUP* nabízí ještě více možností nastavení vlastností vozidla. Otevírá možnosti individuálního nastavení prvků jízdní dynamiky. Další tlačítka jsou určena k individuálnímu vypnutí nebo zapnutí asistenčních systémů.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

xDrive30d M Sport
2022, 32 000 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

530e xDrive Touring M Sport
2022, 36 100 km, hybrid, 215 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

Coupe
2023, 0 km, benzín, 353 kW, manuál, 4 místa
NovýÚstí nad Labem

xDrive 30d M Sport
2024, 5 km, benzín, 210 kW, automat, 5 míst
NovýPardubice

xDrive40
2021, 27 232 km, elektro, 240 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

xDrive25e M Sport
2022, 16 945 km, hybrid, 162 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Fotogalerie vozu BMW X3 M

Sportovní a zároveň exkluzivní atmosféra uvnitř je dílem výrazných M prvků zkombinovaných s luxusními detaily.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!