Modelová řada BMW M

Ultimativní BMW M8 Gran Coupé

od 3 461 900 Kč
BMW M8 nabízí nejvyšší úroveň sportovnosti a elegance z celého portfolia BMW. BMW M8 Gran Coupé je ze všech nejvíce exotické a fascinující. Nejextravagantnějším modelem v nabídce je BMW M8 Competition Gran Coupé s pohonem M xDrive, jež nabízí fascinující výkonnost a je puristickým vyjádřením vysokovýkonného luxusu.
Fotogalerie modelu BMW M8 Gran Coupé
Ultimativní radost z jízdy s BMW M8 Gran Coupé

Ultimativní radost z jízdy s BMW M8 Gran Coupé

M modely BMW řady 8 Gran Coupé jsou výjimečnými sportovními vozy se čtyřmi dveřmi. Spojují v sobě inženýrské schopnosti divize BMW M s exkluzivitou luxusní třídy BMW, takže nabízejí mimořádné jízdní zážitky okořeněné prvotřídním luxusem. BMW M8 Gran Coupé s pohonem M xDrive zaujme velmi exkluzivním prostředím interiéru a dynamickým charakterem.
Exteriérový paket M Carbon

Exteriérový paket M Carbon

Prvky exteriérového paketu M Carbon podtrhují sportovní vzhled vozu. Spoilery v krajních nasávacích otvorech předního nárazníku, kryty vnějších zpětných zrcátek a zadní spoiler jsou vyrobeny z karbonem vyztuženého plastu (CFRP).
M karbonová skořepinová sedadla

M karbonová skořepinová sedadla

M karbonová skořepinová sedadla s osvětleným logem M8 se vyznačují nízkou hmotností, charakterem skořepinových závodních sedadel a současně mnoha funkcemi známými z M sportovních sedadel.
M kola z lehké slitiny

M kola z lehké slitiny

20" M kola z lehké slitiny Star-spoke 813 M Bicolour Black Grey s kombinovanými pneumatikami, frézovaná do lesku, přední kola 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/35 R20, zadní kola 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/35 R20.

V zajetí luxusu BMW M8 Gran Coupé

BMW M8 Gran Coupé nabízí jedinečné spojení výkonu, hospodárnosti a komfortu.
Výjimečné výkony BMW M8 Cabrio

Výjimečné výkony BMW M8 Cabrio

Výkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo o objemu 4,4 litru nabízí v BMW M8 Competition Gran Coupé ohromující výkon 460 kW (625 k) a točivý moment 750 Nm. Křížené výfukové svody propojující obě řady válců optimalizují reakce této M pohonné jednotky, podobná konstrukce se používá i v závodních vozech.

Pohonné ústrojí a podvozek BMW M8 Gran Coupé

Pohonné ústrojí a podvozek BMW M8 Gran Coupé

BMW M8 Gran Coupé a BMW M8 Competition Gran Coupé, oba s pohonem M xDrive, nabízejí výjimečnou úroveň jízdních zážitků. Jde o výsledek dokonalého sladění mezi vysoce pokrokovým pohonným ústrojím a komponenty podvozku. Skutečné geny motoristického sportu jsou v tomto voze ztělesněním inženýrského umění BMW. Pro ultimativní radost z jízdy v každém okamžiku.

Extravagantní sportovnost BMW M8 Gran Coupé

Extravagantní sportovnost BMW M8 Gran Coupé

Pokud jde o luxus, exkluzivní interiér bez jakýchkoliv kompromisů podtrhuje jedinečný sportovní charakter M automobilů. Od M koženého volantu a M sportovních sedadel čalouněných kůží Merino, přes precizní světelné proužky na dveřích a středovém panelu až po typické červené kontrastní M ovládací prvky. Každý jednotlivý detail potvrzuje výrazně sportovní charakter vozu.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

xDrive 23d M Sport
2022, 26 578 km, nafta, 145 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

M40d
2021, 28 733 km, nafta, 250 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

INDIVIDUAL
2024, 0 km, hybrid, 480 kW, automat, 5 míst
NovýPardubice

xDrive18d M Sport
2022, 59 700 km, nafta, 110 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

xDrive20d M Sport
2017, 251 110 km, nafta, 140 kW, automat
OjetýPardubice

xDrive 30d M Sport
2024, 5 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
NovýPardubice

Fotogalerie vozu BMW M8 Gran Coupé

Dynamická přední část, svažující se silueta kupé tvořená jemně klesající linií střechy a sportovní záď společně vytvářejí výraznou interpretaci dynamického výkonu a nepřehlédnutelnosti.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!