Modelová řada BMW M

Extravagantní BMW M8 Coupé

od 3 542 500 Kč
Síla, elegance a aerodynamická jemnost se spojují ve vnějším designu BMW M8 tak, aby vytvořily neuvěřitelně fascinující vůz. M automobily BMW řady 8 Coupé představují vrchol řidičského luxusu – elegantní přenos závodních M genů do každodenního života, jak na silnici, tak na okruhu.
Fotogalerie modelu BMW M8 Coupé
Vrchol řidičského luxusu v BMW M8

Vrchol řidičského luxusu v BMW M8

K dispozici jsou tři varianty: BMW M850i xDrive Coupé nabízí výjimečnou syntézu komfortu, výkonů a hospodárnosti. BMW M8 Coupé s M xDrive nabízí luxusní prostředí s ultimativním sportovním pocitem a je navrženo tak, aby posouvalo hranice dynamických schopností. BMW M8 Competition Coupé s M xDrive je ještě výkonnější a extravagantnější verzí tohoto vysokovýkonného sportovního vozu.
Zážehový vidlicový 8válec

Zážehový vidlicový 8válec

Nejnovější verze vysokovýkonného zážehového 8válce M TwinPower Turbo poskytuje nejvyšší úroveň výkonnosti. Vysokootáčková jednotka produkuje až 460 kW (625 k). Dvě turbodmychadla s kříženými výfukovými svody zajišťují extrémně rychlou odezvu na pohyby plynového pedálu.
Nastavitelné M brzdy

Nastavitelné M brzdy

Integrovaný brzdový systém s precizním citem v pedálu a M specifickými možnostmi nastavení. Nový systém v sobě spojuje samotný brzdný účinek s posilovačem brzd a kontrolními funkcemi brzdové soustavy v jednom kompaktním modulu.
M xDrive

M xDrive

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních jízdách po běžných silnicích, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol.

Místo řidiče & technologie BMW M8 Coupé

M specifický přístrojový panel, koncept ovládání, digitální služby a asistenční systémy M modelů BMW řady 8 Coupé.
Dokonalá radost z jízdy

Dokonalá radost z jízdy

Zážitky z jízdy v BMW M8 Coupé s M xDrive a BMW M8 Competition Coupé s M xDrive jsou zkrátka ohromující. Představují výsledek perfektního sladění mimořádně pokrokového pohonného ústrojí a podvozku, jejichž DNA pochází ze světa závodních vozů a jež představují vrchol inženýrského umění BMW. Pro maximální radost z jízdy v každé sekundě za volantem.

Vzhled ikony

Vzhled ikony

Nový designový jazyk pro luxusní sportovní vozy využívá velkých, dokonale propracovaných povrchů a jednoznačně vedených linií zdůrazňujících elegantní sportovnost BMW M8 Coupé a BMW M8 Competition Coupé. Dynamická příď, štíhlá silueta kupé s jemně klesající linií střechy a sportovní záď se spojují do působivého vyjádření dynamických schopností a nezaměnitelného vizuálního charakteru.

Extravagantní sportovnost

Extravagantní sportovnost

Pokud jde o luxus, exkluzivní interiér bez jakýchkoliv kompromisů podtrhuje jedinečný sportovní charakter M automobilů. Od M koženého volantu a M sportovních sedadel čalouněných kůží Merino, přes precizní světelné proužky na dveřích a středovém panelu až po typické červené kontrastní M ovládací prvky. Každý jednotlivý detail potvrzuje výrazně sportovní charakter vozu.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

xDrive20d xLine
2021, 43 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M550d Touring Individual
2020, 95 326 km, nafta, 294 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M340i xDrive ZÁRUKA
2021, 8 541 km, benzín, 275 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

540i xDrive M Sport Individual
2017, 119 948 km, benzín, 250 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Coupe
2023, 0 km, benzín, 353 kW, manuál, 4 místa
NovýÚstí nad Labem

xDrive25e M Sport
2022, 16 945 km, hybrid, 162 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Fotogalerie vozu BMW M8 Coupe

Progresivní design BMW M8 Coupé na vás zapůsobí svými radikálně dynamickými a přitom neobyčejně elegantními konturami.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!