Modelová řada BMW M

Exkluzivní BMW M8 Cabrio

od 3 754 400 Kč
V případě nového BMW M8 Cabrio nabrala fascinace jízdy se staženou střechou zcela nových rozměrů: tato poutavá kombinace pocitu jízdy v kabrioletu je nyní plná luxusu, výkonu a elegance – vůbec poprvé v historii BMW.
Fotogalerie modelu BMW M8 Cabrio
Neomezená radost z jízdy s BMW M8 cabrio

Neomezená radost z jízdy s BMW M8 cabrio

Extravagantně výkonný M automobil BMW řady 8 Cabrio povznáší kouzlo jízdy se staženou střechou na novou úroveň a vytváří tak zcela nové standardy jízdy luxusním vozem. BMW M850i xDrive Cabrio se vyznačuje avantgardním designem, vysokou exkluzivitou a brilantní vyvážeností mezi komfortem, dynamickým výkonem a hospodárností.
Zážehový vidlicový 8válec

Zážehový vidlicový 8válec

Nejnovější verze vysokovýkonného zážehového 8válce M TwinPower Turbo poskytuje nejvyšší úroveň výkonnosti. Vysokootáčková jednotka produkuje až 460 kW (625 k).
8stupňová převodovka Steptronic

8stupňová převodovka Steptronic

Osmistupňová převodovka M Steptronic Sport s řízením Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: od extrémně dynamického až po výjimečně komfortní a hladké, směřující ke snížení spotřeby paliva.
M karbon-keramické brzdy

M karbon-keramické brzdy

M karbon-keramické brzdy poskytují ještě přímější brzdný výkon. Brzdy nekorodují a snášejí i velmi vysoké teploty. Jen minimálně se opotřebovávají a zároveň přispívají k nižší hmotnosti vozidla.

V zajetí luxusu BMW M8 Cabrio

Pokud jde o luxus, exkluzivní interiér bez jakýchkoliv kompromisů podtrhuje jedinečný sportovní charakter M automobilů.
Výjimečné výkony BMW M8 Cabrio

Výjimečné výkony BMW M8 Cabrio

Výkonný biturbo motor o objemu 4,4 litru BMW M8 Competition Cabrio nabízí výkon ohromujících 460 kW (625 k) a točivý moment 750 Nm. Křížené výfukové svody propojující obě řady válců optimalizují reakce této M pohonné jednotky, podobná konstrukce se používá i v závodních vozech. Dvě dvoukomorová výfuková turbodmychadla Twin Scroll optimalizují výkon a pomáhají nabídnout výjimečné parametry – jak na silnici, tak na závodní dráze.

Pohonné ústrojí a podvozek BMW M8 Cabrio

Pohonné ústrojí a podvozek BMW M8 Cabrio

Zážitky z jízdy v BMW M8 Cabrio s M xDrive a BMW M8 Competition Cabrio s M xDrive jsou zkrátka ohromující. Představují výsledek perfektního sladění mimořádně pokrokového pohonného ústrojí a podvozku, jejichž DNA pochází ze světa závodních vozů a jež představují vrchol inženýrského umění BMW. Pro maximální radost z jízdy v každé sekundě za volantem.

Exkluzivní výhled – bez horního limitu

Exkluzivní výhled – bez horního limitu

Nový designový jazyk pro luxusní sportovní vozy využívá velkých, dokonale propracovaných povrchů a jednoznačně vedených linií zdůrazňujících elegantní sportovnost BMW M8 Cabrio a BMW M8 Competition Cabrio. Dynamická příď, štíhlá silueta kupé s jemně klesající linií střechy a sportovní záď se spojují do působivého vyjádření dynamických schopností a nezaměnitelného vizuálního charakteru.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

xDrive30d xLine
2022, 66 200 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

530d xDrive TOURING
2017, 160 269 km, nafta, 195 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

M550d Touring Individual
2020, 95 326 km, nafta, 294 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M50i
2022, 11 335 km, benzín, 390 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M235i xDrive Gran Coupé
2022, 24 401 km, benzín, 225 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

330d xDrive Gran Turismo M Sport
2021, 82 000 km, nafta, 190 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Fotogalerie vozu BMW M8 Cabrio

BMW M8 Cabrio s pohonem všech kol M xDrive je svým nekompromisním výkonem a exkluzivním prostředím vysokovýkonným sportovním vozem, který ztělesňuje mimořádnou radost z jízdy se staženou střechou.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!