Modelová řada BMW M

Ostřejší BMW M5 Sedan

od 2 492 100 Kč
M modely BMW řady 5 Sedan v sobě mimořádně podmanivým způsobem spojují typickou M sportovnost s komfortem a elegancí manažerského sedanu. Objevte úchvatný výkon 635 k (467 kW) a schopnost zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhé 3,0 sekundy dělají z BMW M5 CS nejvýkonnější model řady BMW M5 Sedan všech dob.
Fotogalerie modelu BMW M5 Sedan
Jízdní dynamika BMW M5

Jízdní dynamika BMW M5

S výkonem 625 k (460 kW) a speciálním nastavením podvozku, s nímž jsou sladěné všechny relevantní regulační systémy, se BMW M5 Competition ujímá vedení. Vizuální jedinečnost podkresluje i celá řada charakteristických doplňků od BMW M.
Zážehový řadový 8válec BMW

Zážehový řadový 8válec BMW

Zážehový osmiválec M TwinPower Turbo s výkonem 460 kW (625 k) a točivým momentem 750 Nm umožňuje vozu zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,3 s. Díky dvojici dvoukomorových turbodmychadel TwinScroll, vysokotlakému přímému vstřikování a plně variabilnímu časování ventilů Valvetronic disponuje 4,4litrový motor mohutným zátahem.
8stupňová převodovka M Steptronic

8stupňová převodovka M Steptronic

8stupňová automatická převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic řadí extrémně rychle a nabízí mnoho režimů řazení: od sportovního a dynamického po komfortní s nízkou spotřebu paliva. Převodovku lze ovládat také manuálně, a to buď pomocí voliče, nebo páčkami na volantu.
M xDrive

M xDrive

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních jízdách po běžných silnicích, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat z režimů pohonu všech kol 4WD, 4WD Sport a při vypnutém DSC také 2WD s pohonem zadních kol.

Oslnivé vlastnosti BMW M5

M modely BMW řady 5 Sedan v sobě mimořádně podmanivým způsobem spojují typickou M sportovnost s komfortem a elegancí manažerského sedanu.
M maska chladiče a M boční ozdobné žábry

M maska chladiče a M boční ozdobné žábry

M maska chladiče ve tvaru ledvinek s jednodílným rámečkem v leskle černém provedení propůjčuje M5 Competition výrazně nápadný vzhled. Typické M trojrozměrné dvojité lamely mají také leskle černou povrchovou úpravu a nesou i černé označení M5 Competition.

Charakteristické M boční ozdobné žábry v leskle černém provedení s označením modelu M5 Competition vytvářejí výrazný trojrozměrný efekt a zdůrazňují dynamickou kombinaci technické dokonalosti a dechberoucího designu. Jsou synonymem M automobilů již od jejich počátků.

M vnější zpětná zrcátka, zadní spoiler a koncovky výfuku

M vnější zpětná zrcátka, zadní spoiler a koncovky výfuku

Leskle černá zpětná zrcátka dodávají modelu M5 Competition výjimečně sportovní charakter.

M zadní spoiler v leskle černém provedení podtrhuje sportovní siluetu vozu a výrazně omezuje nechtěný vztlak. Větší přítlak znamená ve vysokých rychlostech více trakce, a tím i větší směrovou stabilitu.

Dvojité koncovky M sportovního výfukového systému v černě chromovaném provedení jsou jasně viditelným a slyšitelným důkazem sportovních jízdních výkonů.

M multifunkční sedadla a M kožený volant

M multifunkční sedadla a M kožený volant

M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce zaujmou exkluzivním designem s podsvíceným logem M5, kterým vhodně ladí se sportovním vzhledem celého vozu. Nízko umístěné sedáky a výrazné bočnice evokují svým sportovním vzhledem skořepinová sedadla a zajišťují vynikající oporu těla. Spolu s kompletními možnostmi nastavení nabízejí maximální komfort.

M kožený volant s dvojitým spodním svislým ramenem je osazen multifunkčními tlačítky, tlačítky M1 a M2, je zdoben chromovanými detaily a barevně kontrastním prošíváním, ve svém středu samozřejmě ukrývá airbag.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

xDrive20d xLine
2021, 43 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M550d Touring Individual
2020, 95 326 km, nafta, 294 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M340i xDrive ZÁRUKA
2021, 8 541 km, benzín, 275 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

540i xDrive M Sport Individual
2017, 119 948 km, benzín, 250 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Coupe
2023, 0 km, benzín, 353 kW, manuál, 4 místa
NovýÚstí nad Labem

xDrive25e M Sport
2022, 16 945 km, hybrid, 162 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Fotogalerie vozu BMW M5

BMW M5 je synonymem úchvatného inženýrství a inovativního přístupu k jízdě. Poskytuje dosud nepředstavitelnou dimenzi jízdní dynamiky v manažerském sedanu.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!