Modelová řada BMW M

Fascinující BMW M4 Coupé

od 1 762 800 Kč
M modely BMW řady 4 Coupé jsou fascinující kombinací estetiky, charakteru a typické M sportovnosti. Vrcholným modelem tria je BMW M4 Competition Coupé s působivým výkonem 510 k a točivým momentem 650 Nm.
Fotogalerie modelu BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé pro každodenní radost

BMW M4 Coupé pro každodenní radost

BMW M4 Coupé dosahuje sportovního výkonu 480 koní a točivého momentu 550 Nm. Kombinace pohonu zadních kol a dále zdokonalené 6stupňové manuální M převodovky umožňuje velmi dynamický jízdní styl a dělá z tohoto stroje ryzí sportovní vůz. Nabídku doplňuje BMW M440i xDrive Coupé: kromě atraktivního designu toto sportovní kupé s výkonem 374 koní zaujme mimořádně vyváženou kombinací sportovnosti, hospodárnosti a každodenní použitelnosti.
Snížení hmotnosti BMW m4 Coupé

Snížení hmotnosti BMW m4 Coupé

Promyšlená kombinace materiálů s karbonem vyztuženým plastem (CFRP) a taktéž odlehčení různých součástí snižují ve srovnání s BMW M4 Competition hmotnost o přibližně 100 kg, což přináší snížení spotřeby, ale především zlepšení agility a výkonnosti.
CSL typická jízdní dynamika

CSL typická jízdní dynamika

Konstrukce náprav BMW M4 CSL je přizpůsobena zvýšené jízdní dynamice. Specifické pružiny, stabilizátory, silentbloky a ramena náprav zajišťují velmi přesné jízdní vlastnosti zejména v limitních situacích.
Kapota motoru s karbonovou strukturou

Kapota motoru s karbonovou strukturou

Kapota motoru z uhlíkových kompozitů s odhalenou strukturou karbonových vláken a červené polepy CSL jsou jednoznačným vyjádřením sportovní lehké konstrukce a mimořádné výkonnosti nového BMW M4 CSL.

BMW M4 Coupé je puristické sportovní kupé

V novém BMW M4 Coupé je vše navrženo tak, aby bylo možné zažít nekompromisní DNA motoristického sportu i při každodenním používání.
Jízdní dynamika a design BMW M4 Coupé

Jízdní dynamika a design BMW M4 Coupé

BMW M4 Coupé je puristickým sportovním kupé s výjimečnými jízdními vlastnostmi. K těm mu pomáhá 480koňový vysokovýkonný motor BMW M TwinPower Turbo, pohon zadních kol a pečlivě vyvinuté technologie s původem v motorsportu, mezi něž patří třeba M specifický podvozek s Aktivním M diferenciálem. Dokonale odstupňovaná manuální 6stupňová M převodovka s krátkými a přesnými změnami rychlostních stupňů zajišťuje výjimečně intenzivní interakci mezi řidičem a vozem. Sportovní vzhled a výrazné M specifické prvky výbavy a designu dále podtrhují dynamický charakter BMW M4 Coupé.

Místo řidiče & technologie BMW M4 Coupé

Místo řidiče & technologie BMW M4 Coupé

Komfort, bezpečnost a M opojení na nejvyšší úrovni: M modely BMW řady 4 Coupé vás během cesty podporují celou řadou inovativních technologií. Maximální přehled vám zajistí M specifický přístrojový panel a M specifický Head-Up Displej. Nádech motoristického sportu přinášejí i prvky, jako jsou individuálně nastavitelný M Setup, červené tlačítko Start/Stop a středová konzola s tlačítky M MODE a SETUP. Inteligentní asistenční systémy vám během jízdy a parkování pomohou komunikovat s vaším BMW prostřednictvím BMW Inteligentního osobního asistentu novým a velmi jednoduchým způsobem.

Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo

Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo vyniká mimořádným podáním výkonu a pozoruhodným M zvukem. Výjimečný výkon vytváří dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvor s proměnným časováním a zdvihem ventilů.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

520d xDrive Luxury Line
2020, 68 500 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive20d xLine
2021, 40 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M Sport paket
2023, 8 500 km, elektro, 210 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

xDrive30d M-paket
2018, 128 000 km, nafta, 190 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive20d M Sport
2021, 27 500 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

520d xDrive Touring Sport Line
2019, 111 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Fotogalerie vozu BMW M4 Coupé

Černé lamely masky ve tvaru ledvinek s charakteristickými červenými polepy.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.