Modelová řada BMW M

Sportovní BMW M3 Sedan

od 1 779 700 Kč
M modely BMW řady 3 Sedan ohromují svalnatými proporcemi tříprostorové čtyřdveřové karoserie, doplněnými sportovními prvky typickými pro M modely. Sportovní tříprostorový tvar čtyřdveřového vozu a výrazné M designové elementy vyzdvihují sebevědomý, nekonvenční přístup, který nezaměnitelným způsobem ukazuje na sportovní potenciál BMW M3 Sedan.
Fotogalerie modelu BMW M3 Sedan
BMW M3 Sedan

BMW M3 Sedan

BMW M3 Sedan je puristickým sportovním sedanem s výjimečnými jízdními vlastnostmi. K těm mu pomáhá 480koňový vysokovýkonný motor BMW M TwinPower Turbo, pohon zadních kol a pečlivě vyvinuté technologie s původem v motorsportu, mezi něž patří třeba M specifický podvozek s Aktivním M diferenciálem. Dokonale odstupňovaná manuální 6stupňová M převodovka s krátkými a přesnými změnami rychlostních stupňů zajišťuje výjimečně intenzivní interakci mezi řidičem a vozem.
Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo s výkonem 405 kW (550 k) se vyznačuje působivou dodávkou výkonu a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory.
Sportovní jízdní dynamika

Sportovní jízdní dynamika

Od specifických pružin, stabilizátorů, silentbloků a ramen náprav po protiprokluzový systém: BMW M3 CS je navrženo pro závodní tratě.
Snížení hmotnosti

Snížení hmotnosti

Pro ještě agilnější jízdní projev byly použity komponenty z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny (CFRP) a další inteligentní řešení snižující hmotnost o přibližně 20 kg ve srovnání s BMW M3 Competition s pohonem M xDrive.

Místo řidiče & technologie BMW M3 Sedan

M specifický přístrojový panel & koncept ovládání, digitální služby a asistenční systémy M modelů BMW řady 3 Sedan.
Koncept ovládání BMW M3

Koncept ovládání BMW M3

M Drive umožňuje vytvářet vlastní jízdní konfigurace úpravami charakteristik řazení, motoru, tlumičů, řízení a brzd. Tlačítka M1/M2 na M koženém volantu lze použít k aktivaci jedné z představených konfigurací M Drive.

M specifický přístrojový panel v režimech SPORT a TRACK se zaměřuje na zobrazení pouze informací relevantních k jízdě.

Výbava BMW Live Cockpit Professional s prohnutým displejem doplňuje BMW Live Cockpit Plus o praktický barevný Head-Up Displej.

Konektivita BMW M3 Sedan

Konektivita BMW M3 Sedan

BMW Intelligent Personal Assistant je Váš osobní specialista na Váš vůz. Umožňuje mnoho funkcí vozu ovládat přirozeným jazykem.

BMW Digitální klíč promění Váš kompatibilní telefon na klíč od vozidla. Vůz odemknete jednoduše tím, že podržíte chytrý telefon u kliky dveří; než své BMW nastartujete, svůj telefon uložte do připravené přihrádky.

Udržuje Vaše BMW vždy aktuální. Aktualizace Remote Software Upgrades si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo přímo ve vozidle a poté je nainstalovat.

Asistenční systémy BMW M3 Sedan

Asistenční systémy BMW M3 Sedan

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích.

Parkovací asistent Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, 3D Remote View.

M Drive Professional je dokonalým společníkem pro výlety za extra porcí adrenalinu. Režim M TRACK a v deseti stupních nastavitelný protiprokluzový systém M Traction Control umožňují na míru přizpůsobit jízdní projev.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

540i xDrive Touring M Sport
2023, 0 km, benzín, 245 kW, automat, 5 míst
NovýÚstí nad Labem

M40i ZÁRUKA
2022, 13 004 km, benzín, 250 kW, automat, 2 místa
OjetýÚstí nad Labem

xDrive20d xLine
2021, 45 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

330d xDrive Touring M Sport
2022, 8 577 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

xDrive20d M Sport X
2019, 49 500 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive30d M Sport Individual
2022, 33 500 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

Fotogalerie vozu BMW M3

Kapota motoru vyrobená z karbonem vyztuženého plastu výrazným způsobem zintenzivňuje dynamický vzhled BMW M3.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.