Modelová řada BMW M

Revoluční BMW M2 Coupé

od 1 400 100 Kč
Radikálně sportovní. Revoluční a nezávislé. Nové BMW M240i xDrive Coupé s dechberoucí dynamikou a temperamentní agilitou nabízí bezkonkurenční jízdní výkony. A tyto jízdní výkony jsou především čistou zábavou.
Fotogalerie modelu BMW M2 Coupé
Revoluční a nezávislé BMW M2

Revoluční a nezávislé BMW M2

Ať už zrychlujete, projíždíte zatáčkou nebo sprintujete po rovince – otáčkoměr se zvedá podle tepové frekvence a hladiny adrenalinu v krvi. Progresivně navržená tříprostorová karoserie zároveň každým svým aspektem zdůrazňuje nekompromisně sportovní ambice BMW M240i xDrive Coupé a dává je na odiv v tom nejlepším možném světle.
Přední část BMW M2

Přední část BMW M2

Kompaktní rozměry a jasně definované proporce jsou charakteristickými rysy designu BMW M2 Coupé. Světlomety jsou ve stylu BMW 2002 navrženy jako výrazné samostatné jednotky.
M karbonová střecha

M karbonová střecha

Součástí koncepce inteligentní lehké konstrukce je M karbonová střecha výrazně snižující hmotnost vozu. Díky tomu, že je vyrobena z karbonovými vlákny vyztuženého plastu (CFRP), je o přibližně 6 kg lehčí než srovnatelná ocelová střecha. Posunuje těžiště blíže k silnici, a tím zlepšuje jízdní dynamiku.*
Zadní část BMW M2

Zadní část BMW M2

V typickém M duchu rozšířené výrazné blatníky dodávají BMW M2 Coupé jeho široký a dravý postoj a působivým způsobem vyjadřují jeho výkon a sportovnost. Zadní světla, která působivým způsobem přecházejí do stran, odhalují zcela novou interpretaci charakteristického tvaru písmene L.

Exkluzivní feeling motorsportu díky přesvědčivým dynamickým schopnostem.

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo, adaptivní M podvozek s aktivním M diferenciálem a pohonem zadních kol, manuální převodovka nebo převodovka M Steptronic s ovládáním Drivelogic.
Jízdní dynamika a design BMW M2

Jízdní dynamika a design BMW M2

Prvotřídní sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje působivým podáním výkonu a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory. Mimořádný výkon je dán použitím technologií Double VANOS, Valvetronic, vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorového turbodmychadla TwinScroll.

Převodovka v novém BMW M2

Převodovka v novém BMW M2

Šestistupňová manuální převodovka slibuje ryzí radost z jízdy. Možnost vlastní volby převodu a jeho manuálního zařazení umožňuje ve srovnání s automatickou převodovkou při jízdě zažít přímé a jednoznačné spojení s Vaším BMW, a tím i puristickou podobu radosti z jízdy. Přínosem je také nízká hmotnost této převodovky.

Adaptivní M podvozek

Adaptivní M podvozek

Adaptivní M podvozek s aktivními tlumiči umožňuje individuálně přizpůsobit nastavení podvozku od komfortního až po výrazně sportovní, přinášející působivě agilní jízdní vlastnosti. Volič jízdních režimů Vám umožní rychlé a snadné přizpůsobení charakteristiky elektronicky řízeného podvozku typu silnice a jízdní situaci.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

xDrive 30d X Line
2022, 44 127 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

xDrive25e M Sport
2022, 16 945 km, hybrid, 162 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

540i xDrive Touring M Sport
2022, 25 617 km, benzín, 245 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M40d
2021, 28 733 km, nafta, 250 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive40
2021, 27 232 km, elektro, 240 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

218d Active Tourer Luxury Line
2022, 25 451 km, nafta, 110 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Fotogalerie vozu BMW M2

BMW M2 xDrive Coupé nabízí dynamické zážitky z jízdy plné síly, agility a mimořádně přesného řízení.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!