DNA motorsportu

BMW X6 M
BMW X6 M Competition dává svůj mimořádný potenciál na jevo na první pohled.

Silnější předjíždí

Převaha na každém povrchu: M automobily BMW X6 ukazují svoji extrovertní dominanci mimořádnou jízdní dynamikou, expresivním M designem a mimořádnou obratností. Poznejte čtyři extrovertní automobily kategorie SAC (Sports Activity Coupé): BMW X6 M50i a BMW X6 M50d ohromují svou jedinečnou kombinací výkonu, pohodlí a hospodárnosti. BMW X6 M s pohonem všech kol M xDrive inspiruje luxusním interiérem a jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabitý zážitek z jízdy získává na ještě větší intenzitě v podání ještě výkonnějšího a výraznějšího BMW X6 M Competition s pohonem všech kol M xDrive.

BMW X6 M BMW X6 M
Vzrušující charakter

Vyjádření síly a nadřazenosti: od výrazných ledvinek tvořících masku chladiče, před dynamický tvar střechy až po sportovně tvarovanou záď je exteriér BMW X6 M Competition dokonalým vyjádřením jeho výkonnosti a unikátního charakteru. Luxusní materiály a M specifické prvky v interiéru slibují jedinečné sportovní a exkluzivní zážitky z jízdy. Speciální lak BMW Urban Green na fotografiích bude podle očekávání k dispozici od 8/2020.

BMW X6 M Competition a BMW X6 M ohromují svým extrémně dynamickým a unikátně působivým vzhledem. Vše začíná pro BMW X6 M specifickou a výraznou žraločí přídí, pokračuje siluetou klasického kupé, která dokonale ladí se svalnatě rozšířenými zadními blatníky. Vše doplňují výrazná M kola z lehké slitiny, která jasně ukazují, že tyto dva nejvýše postavené M modely rodiny X v sobě mají ukrytý neobyčejný výkonový potenciál.

Od multifunkčních M sedadel čalouněných kombinací černé kůže Merino a béžové Alcantary Midrang Beige přes extravagantně navržený podsvícený M volič převodovky až po specifické uživatelské rozhraní přístrojového panelu a kontrolního displeje. Interiér BMW X6 M Competition každým svým exkluzivním detailem vyjadřuje dokonalou symbiózu sportovnosti a luxusu.

Vysokovýkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo

Výkonný 4,4litrový dvakrát přeplňovaný motor BMW X6 M Competition disponuje výkonem 460 kW (625 k) a točivým momentem 750 Nm. Řešení chlazení a mazání této pohonné jednotky vychází ze závodních motorů a svým intenzivním nástupem točivého momentu a neutuchajícím výkonem v celém rozsahu otáček podtrhuje vysokovýkonný charakter tohoto M automobilu.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete