Dopřejte si výkonný design

BMW X6 M
BMW X6 M kombinuje typické výkony sportovních vozů BMW M s flexibilitou modelů BMW X. Výkonný zážehový osmiválcový motor M TwinPower Turbo, 8rychlostní převodovka M Steptronic a systém xDrive specifický pro modely M přinášejí maximální radost z jízdy.

Nejlepší čas na okruhu. I při jízdě mimo okruh.

Elegantní sportovní coupé s extrémním výkonem. Sestrojeno pro maximální výkony s majestátním charakterem. Připraveno na jakoukoli jízdní situaci. Vždy se má na pozoru před ostrými zatáčkami a novými odlehlými cestami. Jedinečná kombinace: naprosté pohodlí již při nasednutí – a koncentrovaný výkon při sešlápnutí plynového pedálu.

BMW X6 M
Design exteriéru

Přídi dominují velké otvory pro přívod vzduchu a široká mřížka ve tvaru dvou ledvin, jejichž horní oblouky tvoří písmeno M – tyto prvky značí ohromující potenciál vozidla. Dynamický charakter zdůrazněný nápadnými světlomety je podpořen siluetou vozů coupé, bočními prahy M a dvoudílným bočním prolisem. Volitelná 21" kola M z lehkých slitin v masivních podbězích jsou připravena k jízdě. Muskulaturní horní linie je zakončena atraktivním zadním spoilerem. Přímo pod ním je M zadní nárazník a difuzor, po jehož stranách jsou dvojice lesklých koncovek výfuku, které dodávají vozu sportovní vzhled. Budete ohromeni nutkáním nasednout a nastartovat a užít si ten pocit z jízdy v jedné z nejextrémnějších forem – ostrém sportovním voze, který naplňuje tradici vozů M a ve kterém byl každý detail vytvořen s ohledem na maximální výkon.

Design interiéru

Když poprvé spatříte interiér vozu BMW X6 M, vše vám bude hned jasné: Není to jen sedadlo řidiče, které na vás čeká, ale také přístrojová deska, která byla vytvořena tak, aby poskytovala maximální sportovní výkon. Volitelná sportovní M sedadla s perfektním bočním vedením vás přimějí k tomu, že se budete chtít okamžitě vydat do ostrých zatáček. Kožený tříramenný M volant s integrovanými pádly řazení nabízí ideální držení, i když ostře změníte směr jízdy. Řadicí páka M a tlačítka jízdní dynamiky jsou nasměrována na řidiče a umístěna na středové konzole, která je lemována kolenními opěrkami pro vyšší pohodlí, když se při jízdě vydáte až na hranice možností. Toto je sportovní stránka vozu BMW X6 M. Další aspekt je charakterizován exkluzivními materiály, jako je celokožené čalounění „Aragon Brown“ a designové prvky ve vysoce lesklém provedení z karbonu nebo kvalitního dřeva – to jsou jen některé z detailů, které odráží luxusní vlastnosti vozu BMW X6 M.

Osmiválcový zážehový motor M TwinPower Turbo v BMW X6 M

Extrémní radost z jízdy vyžaduje prvotřídní komponenty. Základem je masivní výkon poskytovaný v těch správných dávkách. Dalšími prvky jsou pružnost a neúnavnost. Nejdřív prudce akcelerujte, potom udržujte rychlost. Krátce zpomalte a potom se nechejte znovu katapultovat vpřed. Znovu a znovu, až na samotné hranice možností. Výkonná hnací jednotka ve voze BMW X6 M byla stvořena k tomu, aby vám přesně takové zážitky nabízela. Technologie M TwinPower Turbo od BMW EfficientDynamics zahrnuje systém Valvetronic, vysokotlaké přímé vstřikování High Precision Injection a také pokročilý systém přeplňování.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057