Exkluzivní výhled

BMW M8 Cabrio
V případě nového BMW M8 Cabrio nabrala fascinace jízdy se staženou střechou zcela nových rozměrů: tato poutavá kombinace pocitu jízdy v kabrioletu je nyní plná luxusu, výkonu a elegance – vůbec poprvé v historii BMW.

Neomezená radost z jízdy se staženou střechou

Extravagantně výkonný M automobil BMW řady 8 Cabrio povznáší kouzlo jízdy se staženou střechou na novou úroveň a vytváří tak zcela nové standardy jízdy luxusním vozem. BMW M850i xDrive Cabrio se vyznačuje avantgardním designem, vysokou exkluzivitou a brilantní vyvážeností mezi komfortem, dynamickým výkonem a hospodárností. BMW M8 Cabrio s pohonem všech kol M xDrive je svým nekompromisním výkonem a exkluzivním prostředím vysokovýkonným sportovním vozem, který ztělesňuje mimořádnou radost z jízdy se staženou střechou. BMW M8 Competition Cabrio s pohonem všech kol M xDrive nabízí ještě výraznější rovnováhu mezi každodenní využitelností a motorsportem inspirovanými výkony, jedinečnými designovými prvky a luxusním interiérem.

BMW M8 Cabrio BMW M8 Cabrio
Design BMW M8 Cabrio

Progresivní design BMW M8 Competition Cabrio na vás zapůsobí svými radikálně dynamickými a přitom neobyčejně elegantními konturami, které obvzláště vyniknou s otevřenou střechou. Výsledkem je působivý sportovní vůz, který z každé perspektivy nenuceně komunikuje svůj luxusní charakter. S využitím těch nejjemnějších materiálů a špičkovým zpracováním interiér vytváří ideální symbiózu čistého sportovního charakteru a vrcholného luxusu.

Výjimečné výkony BMW M8 Cabrio

Výkonný biturbo motor o objemu 4,4 litru BMW M8 Competition Cabrio nabízí výkon ohromujících 460 kW (625 k) a točivý moment 750 Nm. Křížené výfukové svody propojující obě řady válců optimalizují reakce této M pohonné jednotky, podobná konstrukce se používá i v závodních vozech. Dvě dvoukomorová výfuková turbodmychadla Twin Scroll optimalizují výkon a pomáhají nabídnout výjimečné parametry – jak na silnici, tak na závodní dráze.

Pohonné ústrojí a podvozek BMW M8 Cabrio

Zážitky z jízdy v BMW M8 Cabrio s M xDrive a BMW M8 Competition Cabrio s M xDrive jsou zkrátka ohromující. Představují výsledek perfektního sladění mimořádně pokrokového pohonného ústrojí a podvozku, jejichž DNA pochází ze světa závodních vozů a jež představují vrchol inženýrského umění BMW. Pro maximální radost z jízdy v každé sekundě za volantem.

Exkluzivní výhled – bez horního limitu

Nový designový jazyk pro luxusní sportovní vozy využívá velkých, dokonale propracovaných povrchů a jednoznačně vedených linií zdůrazňujících elegantní sportovnost BMW M8 Cabrio a BMW M8 Competition Cabrio. Dynamická příď, štíhlá silueta kupé s jemně klesající linií střechy a sportovní záď se spojují do působivého vyjádření dynamických schopností a nezaměnitelného vizuálního charakteru.

V zajetí luxusu BMW M8 Cabrio

Pokud jde o luxus, exkluzivní interiér bez jakýchkoliv kompromisů podtrhuje jedinečný sportovní charakter M automobilů. Od M koženého volantu a M sportovních sedadel čalouněných kůží Merino, přes precizní světelné proužky na dveřích a středovém panelu až po typické červené kontrastní M ovládací prvky. Každý jednotlivý detail potvrzuje výrazně sportovní charakter vozu.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete