Závodní geny na první pohled

BMW M4 Coupé
Díky rekordně nízké hmotnosti nepřesahující 1 500 kg v souladu s normou DIN jsou úmysly modelu BMW M4 Coupé jasné: je tu proto, aby se nemožné stalo realitou. Vůz vybavený zbrusu novým 6válcovým řadovým zážehovým motorem M TwinPower Turbo o výkonu 431 k se 7stupňovou dvouspojkovou M převodovkou s Drivelogic a dalšími přesnými systémy, jako je posilovač řízení M Servotronic, aktivní M diferenciál a adaptivní M podvozek – je připraven vstoupit do pomyslného ringu.

V dokonalé harmonii s vozem

Vysoký výkon na první pohled: BMW M4 Coupé pokračuje v tradici vozů BMW M a spojuje výkonný sportovní vzhled s nádherným designem. Jeho atletické linie a protáhlá silueta posilují vzhled a dynamiku této ikony závodních vozů. Interiér zcela odpovídá sportovnímu charakteru vozu. Každý detail je orientován na řidiče. Tento vůz se může pochlubit nejlepším ovládáním a nekompromisním závodním charakterem.

BMW M4 Coupé
Design exteriéru

Zosobnění síly: Bezmezná síla BMW M4 Coupé je patrná v každém detailu. Nápadné otvory nasávání vzduchu v přední části vozu odkazují na obrovský objem vzduchu, který je zapotřebí k uchlazení M hnacího ústrojí při maximálním výkonu. Muskulární modifikovaná kapota motoru včetně „Powerdome“ vymezuje kontury výkonného přeplňovaného motoru. Prodlouženou kapotou začíná atletická křivka coupé, která vyzařuje ryzí sportovní charakter. Vzduchové clony „Air Curtain“ a výdechy „Air Breather“ zajišťují příkladnou aerodynamiku. Spolu s M maskou chladiče ve tvaru ledvinek, M lamelami, M vnějšími zpětnými zrcátky a dvěma páry M koncovek výfuku vizuálně zvýrazňují dynamický vzhled BMW M4 Coupé. Čtyři koncovky výfuku v zadní části vozu svým nezaměnitelným zvukem posílají jasný vzkaz: Toto vozidlo je ztělesněním bezkonkurenčního výkonu - a to jak v oblasti technologií, tak i designu a schopností na silnici.

Design interiéru

V interiéru vozidla čekají na řidiče a předního spolujezdce nově navržená skořepinová M sedadla s podsvíceným logem M. Nabízejí perfektní boční vedení a dokonalou ergonomii umožňující přímé spojení mezi řidičem a vozidlem. Všechny ovládací prvky v kabině jsou orientovány na řidiče a zaručují vysoce přesné ovládání ve zlomku sekundy. Kruhové závodní palubní ukazatele, M kožený volant a M řadicí páka završují nepřekonatelné pojetí interiéru a nenechávají žádný prostor pro pochybnosti. Vůz BMW M4 Coupé byl vytvořen, aby překonával hranice a stanovoval nové limity.

Motor M TwinPower Turbo ve voze BMW M4 Coupé

Srdcem BMW M4 Coupé je zmodernizovaný zážehový řadový šestiválec M TwinPower Turbo. S úžasným výkonem a nezaměnitelným zvukem. Souhra optimálně vyladěných technologií ze světa motorsportu umožňuje přímé uvolnění výkonu 317 kW (431 k).

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 602 355 593
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete