Průkopník nové éry

BMW iX
Pochází ze studie. Navrženo pro elektromobilitu. Zásluhou efektivní technologie BMW eDrive a čistě elektrického pohonu dosahuje BMW iX dlouhého dojezdu a současně působivé akcelerace z místa. Inteligentní BMW operační systém 8 se neustále udržuje aktuální a vyznačuje se zcela intuitivní obsluhou.

BMW iX s dojezdem více než 600 km

S dojezdem přes 600 km je BMW iX xDrive50 (BMW iX xDrive40: přes 400 km) ideálním vozem pro každodenní ježdění ve městě i na dlouhých cestách. Dojezd prodlužuje kromě jiného i vynikající aerodynamika, přispívající svojí propracovanou celkovou koncepcí k nízké spotřebě paliva méně než 21 kWh/100 km. S koeficientem aerodynamického odporu jen 0,25 je rekordmanem ve svém segmentu.

BMW iX BMW iX
BMW iX s výkonem přes 500 k

S dvojicí elektromotorů a elektrickým pohonem všech kol BMW xDrive poskytuje BMW iX působivou elektrickou jízdní dynamiku: více než 500 k zajistí BMW iX xDrive50 zrychlení z 0 na 100 km/h za méně než 5 sekund (BMW iX xDrive40: 300 k; 0–100 km/h za mírně přes 6 s). Okamžitě dostupný točivý moment a zcela plynulá akcelerace z nulové rychlosti umožňuje BMW iX precizně a spontánně reagovat na každý pohyb plynového pedálu. Současně toto SAV ohromí jízdní suverenitou a typickou obratností pro elektrické vozy.

Dojezd 120 km za méně než 10 minut

Výkon nabíjení až 200 kW (BMW iX xDrive40: až 150 kW) umožní nabít baterii vašeho BMW iX na veřejných nabíjecích stanicích z 10 na 80 % kapacity za méně než 40 minut. Doma můžete své BMW iX xDrive50 pohodlně nabít pomocí nabíječky BMW Wallbox výkonem až 11 kW na 100 % kapacity za méně než 11 hodin (BMW iX xDrive40: za méně než 8 hodin). Součástí standardní výbavy je univerzální rychlonabíječka BMW Flexible Fast Charger pro domácí nabíjení, kabel Mode 3 pro nabíjení na veřejných stanicích a nabíjecí karta BMW Charging pro přístup k síti veřejných nabíječek BMW Charging s atraktivními podmínkami.

Nová podoba designu BMW iX

Čisté povrchy s minimem výrazných linek dodávají BMW iX jeho unikátně monolitický vzhled. Každý detail vhodně zapadá do moderního designérského stylu a dodává vozu výraz, jako by byl vymodelován z jednoho kusu. Aerodynamicky účinné řešení karoserie zajišťuje koeficient odporu vzduchu jen 0,25. Mezi vzrušující detaily patří například grafika bočních oken, která se směrem vzad zužuje a vytváří dojem proudění vzduchu. Vůbec poprvé se na SAV od BMW objevují zapuštěné kliky dveří a bezrámová boční okna, které na první pohled ukazují jeho pokrokového ducha.

Koncept Shy Tech v BMW iX

Přístup Shy Tech se zaměřuje na cestující a vytváří efekt, v němž jsou moderní technologie BMW iX ukryté v pozadí namísto toho, aby byly vystavené na odiv. Tuto neviditelnou inteligenci lze spatřit v mnoha řešeních exteriéru i interiéru, patří mezi ně maska chladiče ve tvaru ledvinek, v jejíž inteligentní ploše jsou umístěné kamery, radar, další pokroková senzorika a vyhřívání. Pozornost zaslouží také skrytě integrované reproduktory audiosystému a minimalisticky řešená tlačítka v interiéru.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete