Pežoťák

Klub všech Pežoťáků

Tak se konečně dočkal

Dnes u nás byl trochu šrumec. Lukáš Langmajer se konečně dočkal slíbeného vozu PEUGEOT 508SW GT 2,2HDi 204k, které jsme mu za podpory médií slavnostně předali. Každopádně kromě vozu jsme Lukášovi na chvilku půjčili i 2 slečny, Miss Face 2013 - Šárku Karnetovou a Miss Face 2014 - Nelu Prášilovou. Focení ho očividně bavilo.

Číst dál...

Bude doma výměna?

Lukáš přišel s tím, že uvažuje o autě pro Lucii. První co nás napadlo byl samozřejmě Peugeot 3008, jelikož je to ideální auto pro ženu. Městský crossover umožňuje vyšší posez, je dostatečně kompaktní pro snadné parkování ve městě a dvojitá podlaha zavazadlového prostoru umožňuje skloubit objíždění nákupů a rozvoz dětí po školách a kroužcích. Nebyl by to Lukáš, aby si název Crossover spojil s cetami mimo silnice a vyrazil hned do přírody.

Číst dál...

RCZ-R 270k v akci

Opravdu nevíme co v Lukášovi vyvolává 1.září za emoce a jaké má vzpomínky na školu, ale bylo zrovna hezky a on měl potřebu otestovat naše RCZ-R o výkonu 270k. Jeho recenzi a o tom jaké měl pocity z jízdy, se dočtete někdy jindy, ale to co mi řekl po návratu bylo velice prosté.
Musel oproti původnímu záměru opustit město a vydat se na klikaté silničky za Prahou, aby si pořádně užil to co to auto nabízí.

Číst dál...

Tak tady to všechno začalo

Potkali jsme se s Lukášem na jedné akci, kterou moderoval. Jelikož auta jsou jeho hodně velkým koníčkem, měl samozřejmě zvídavé otázky na které jsem musel odpovídat. Musíme přiznat, že jeho znalosti ohledně aut jsou tak široké, že mě několikrát dostal a já musel přiznat, že mu nejsem schopen poskytnout uspokojující odpověď.
Jelikož otázek bylo více a hodně se jich týkalo především modelů, které měly a mají úspěchy na závodním poli (závody WRC, PikesPeak, 24h le Mans, atd), domluvili jsme se na schůzce u nás.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Registrace do klubu Pežoťáků

Zadejte Vaše jméno
Zadejte telefonní číslo
Zadejte email v platném tvaru
Pro využití online poptávky je nutný souhlas