Pežoťák

Klub všech Pežoťáků

Test 308 SW GT Lukášem a Valašskou

Pořádným testem a prověrkou prošla moje 308SW GT 2.0 BlueHDi 180k v automatu. Vzal jsem jí jako tréninkové auto na Valašskou rally. Čekalo ji přes 220 km rychlostních zkoušek, což pro 180 koní naftoveho klapotu pod kapotou nic není. Nebojte se ničeho nic.

Na trati jste sledování GPS a jen malé překročení rychlosti vám ihned zajistí vystavení pokuty. Na Valašské rally byla rychlost na RZ dokonce snížená na 50 km. Neb můj vůz má batoh v podání kufru, nechal jsem i na zadní sedačce dětskou sesli syna našeho, aby nedošlo k mejlce, že vedle závodníka jsem především taťka.

Číst dál...

Známe vítěze PEŽOŤÁK OPEN 2016

V sobotu 9.4.2016 proběhl ve sportovním areálu HAMR Záběhlice 1.ročník tenisového turnaje PEŽOŤÁK OPEN 2016.

Účastníky turnaje byli zákazníci společnosti KOPECKÝ s.r.o. z Prahy a okolí a jeden tým dorazil dokonce i z Moravy. Boj o postup do Velkého finále na Štvanici, které se bude konat pod záštitou importéra PEUGEOT ČR dne 23.4.2016, svedlo nakonec ve vzájemných zápasech 7 párů.

Číst dál...

PEUGEOT OPEN 2016

Amatérský tenisový turnaj pro zákazníky značky PEUGEOT KOPECKÝ.

Pro přihlášení na turnaj musíte splňovat následující kritéria: aktuálně či historicky zákazník KOPECKÝ s.r.o. nebo aktuální majitel vozu PEUGEOT. Registrovat se můžete pomocí níže uvedeného formuláře. Stačí vždy registrace pouze jednoho z hráčů.

Číst dál...

Lukáš vyhrál sázku!

Ačkoli má náš ambassador Lukáš Langmajer u nás samozřejmě podporu, musíme konstatovat - bohužel. Jelikož se prodej nových aut aktuálně daří, tak by se nám jeden šikovný myč (a tím nemyslím Mitchella "Mitche" Buchannona) do našeho nového mycího centra hodil. Obáváme se, že u nás by to neměl tak jednoduché jako machr ve Vinařích. A jak zněla sázka?

Číst dál...

Ambassador Pežoťáka ze Strašnic

Ještě stále nevíte kdo je Pežoťák a jak se jím stát? Od minulého týdne, kdy jsme spustili nový reklamní spot na rádiích, se nám na toto téma množí dotazy i ve spojení s Lukášem Langmajerem. Touto cestou si proto dovolujeme oficiálně oznámit, že se Lukáš stal našim ambasadorem a tím pádem rovněž oficiálním zástupcem Pežoťáka.

A jelikož má dnes narozeniny, přejeme mu tímto za všechny Pežoťáky vše nejlepší, mnoho pěkných rolí a hodně sportovních úspěchů.


Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Registrace do klubu Pežoťáků

Zadejte Vaše jméno
Zadejte telefonní číslo
Zadejte email v platném tvaru
Pro využití online poptávky je nutný souhlas