Pežoťák

Klub všech Pežoťáků

Žokej Lukáš sedlá 200 GT koníků

Neb nám již dorazilo sychravo, listí klouže a sníh se blíží, vyjel jsem si se sklouznout. Volba vozu byla jasná, rodinná a ve finále správná. Peugeot 308 SW GT v manuálu a s 200 koníky pod rudou kapotou.
Jasná z mnoha pohledů. Auto je dobře ovladatelný, rychlý, ESP vypínatelný a je červený. Krásně červený.
A nakonec také proto, že jsem ho vystavil malému souboji proti Leonu Petra Fulína a nechtěl jsem vyjít z klání ‎poražen a na záda povalen.

Číst dál...


Za Shakespearem s Peugeotem

Co čert nechtěl, do cest mých přišlo Mnoho povyku pro nic. V rámci letošních Shakesperovských slavností jsem jako záskok za mírně zmrzačeného Honzu Revaie převzal na toto léto jeho Dona Johna (Honzovi fanynky mohou být v klidu, dostane se z toho).

Číst dál...

Lukáš testuje 308 Racing Cup

Lukáš Langmajer navštívil letošní závody WTCC ve Francii a o své zážitky s oficiálním Peugeot 308 Racing Cup se s Vámi svými slovy prostě musí rozdělit.

Navštívil jsem závody ETCC ve Francii a co čert nechtěl, jakoby Peugeot o mě věděl. Do Magny Course si společně s oporou RCZ Cupu přivezli na vyzkoušení novou cupovou 308 v jejich nejkrásnějších barvách o výkonu 308 koní.

Číst dál...

Zpráva z výletu na Roland Garros

Tak jsme se dočkali a 22.5.2016 jsme společně s vítězi tenisového turnaje, který jsme ve spolupráci s Peugeotem ČR v dubnu pořádali, Honzou a Martinem Danešovými a jejich přítelkyněmi, odletěli na zasloužený výlet do Paříže.

Vzhledem k nádhernému skoro letnímu počasí v Praze jsme zrovna nepočítali s Paříží pod mrakem a s občasnými přeháňkami, ale co, nejsme z cukru. Organizace výletu byla 100%, takže nás nepřekvapil hotel jednu ulici od sídla značky Peugeot v Paříži na Avenue Grande Armée č.75.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Registrace do klubu Pežoťáků

Zadejte Vaše jméno
Zadejte telefonní číslo
Zadejte email v platném tvaru
Pro využití online poptávky je nutný souhlas