Pežoťák

Klub všech Pežoťáků

Za Shakespearem s Peugeotem

Co čert nechtěl, do cest mých přišlo Mnoho povyku pro nic. V rámci letošních Shakesperovských slavností jsem jako záskok za mírně zmrzačeného Honzu Revaie převzal na toto léto jeho Dona Johna (Honzovi fanynky mohou být v klidu, dostane se z toho).

Číst dál...

Lukáš testuje 308 Racing Cup

Lukáš Langmajer navštívil letošní závody WTCC ve Francii a o své zážitky s oficiálním Peugeot 308 Racing Cup se s Vámi svými slovy prostě musí rozdělit.

Navštívil jsem závody ETCC ve Francii a co čert nechtěl, jakoby Peugeot o mě věděl. Do Magny Course si společně s oporou RCZ Cupu přivezli na vyzkoušení novou cupovou 308 v jejich nejkrásnějších barvách o výkonu 308 koní.

Číst dál...

Zpráva z výletu na Roland Garros

Tak jsme se dočkali a 22.5.2016 jsme společně s vítězi tenisového turnaje, který jsme ve spolupráci s Peugeotem ČR v dubnu pořádali, Honzou a Martinem Danešovými a jejich přítelkyněmi, odletěli na zasloužený výlet do Paříže.

Vzhledem k nádhernému skoro letnímu počasí v Praze jsme zrovna nepočítali s Paříží pod mrakem a s občasnými přeháňkami, ale co, nejsme z cukru. Organizace výletu byla 100%, takže nás nepřekvapil hotel jednu ulici od sídla značky Peugeot v Paříži na Avenue Grande Armée č.75.

Číst dál...

Test 308 SW GT Lukášem a Valašskou

Pořádným testem a prověrkou prošla moje 308SW GT 2.0 BlueHDi 180k v automatu. Vzal jsem jí jako tréninkové auto na Valašskou rally. Čekalo ji přes 220 km rychlostních zkoušek, což pro 180 koní naftoveho klapotu pod kapotou nic není. Nebojte se ničeho nic.

Na trati jste sledování GPS a jen malé překročení rychlosti vám ihned zajistí vystavení pokuty. Na Valašské rally byla rychlost na RZ dokonce snížená na 50 km. Neb můj vůz má batoh v podání kufru, nechal jsem i na zadní sedačce dětskou sesli syna našeho, aby nedošlo k mejlce, že vedle závodníka jsem především taťka.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Registrace do klubu Pežoťáků

Zadejte Vaše jméno
Zadejte telefonní číslo
Zadejte email v platném tvaru
Pro využití online poptávky je nutný souhlas