Novinky

ze světa Peugeot

Krásné svátky a úspěšný rok 2018

Vážení zákazníci a příznivci značky Peugeot,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2017 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2018.

Kolektiv PEUGEOT KOPECKÝ

PS: Od soboty 23.12. a mezi svátky máme zavřeno, znovu se uvidíme po novém roce 2. 1. 2018. Konkrétní vánoční otevírací dobu našich poboček najdete zde.Užijte si bezstarostnou jízdu s Peugeot 5008

Každý, kdo si od 1. prosince 2017 do 31. ledna 2018 zakoupí na síti prodejen Kaufland minimálně 1 ks Předplacené karty na volání Vodafone nebo 1 ks Předplacené karty na volání SMS a data Vodafone, může vyhrát měsíční zapůjčení vozu Peugeot 5008 od Peugeot Kopecký.

Číst dál...

S Pežoťákem na Beaujolais Nouveau 2017

Ke každé objednávce* na nový vůz PEUGEOT uzavřené na některé z poboček společnosti KOPECKÝ s.r.o. v termínu 20. - 26.11.2017, získá zákazník při předání nového vozu láhev kvalitního Beaujolais Nouveau 2017 - mladého francouzského vína.

Číst dál...

Peugeot je opět partnerem 20. Festivalu francouzského filmu

České zastoupení automobilky Peugeot je již tradičním partnerem FFF a jinak tomu není ani letos. A jelikož Pežoťák je rovněž nadšeným filmovým fanouškem, nabídli jsme importérovi naši pomoc. Návštěvníci filmového maratonu si už určitě zvykli na to, že automobilka Peugeot v rámci FFF vždy prezentuje nějaký nový model značky a jinak tomu nebude ani letos.

Číst dál...

Nové SUV Peugeot 5008 v prodeji

Vstupte do nové dimenze, která nese název SUV PEUGEOT 5008!

Tento impozantní a zároveň elegantní vůz s vytříbeným designem a vyspělými technologiemi byl od počátku stvořen s jediným cílem - umocnit vaše smyslové prožitky a rozšířit vaši akceschopnost!

Číst dál...

7 dní Peugeot u Pěžoťáka ještě výhodněji

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev ve výši až 165 000,- Kč na vybrané modely Peugeot. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 18. do 24. září na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a ve Vysokém Mýtě.

Jenom u Pežoťáka soutěžíte o pobyty v TEPfactor a navíc ke každé objednávce celodenní rodinná vstupenka do vodního a saunového světa v Aquapalace Čestlice v hodnotě 1 690,- Kč!

Číst dál...


Fandíme a podporujeme Divadla Ujeto

Koncem července jsme podpořili účast divadelního souboru Divadla Ujeto na Menteatrál Festivalu divadel pracujících s lidmi s mentálním postižením, který se již od roku 2011 koná v Neratově v Orlických horách.

Fotografie účastníků souboru Divadla Ujeto z třídenního festivalu naleznete dále v článku, stejně jako odkazy na Mentreatrál Festival samotný.

Číst dál...

SUV PEUGEOT 2008 Diesel za cenu benzinu!

Užijte si dynamické SUV Peugeot 2008 s úsporným dieselovým motorem, které nyní získáte v bohaté výbavě Active jen za 360 000 Kč!

Tento praktický model vás překvapí nejen svou nízkou spotřebou, ale také skvělými jízdními vlastnostmi. Jeho osobitý design podtrhuje kompaktní velikost a kvalitní zpracování. Proto je také nejoblíbenějším vozem v České republice ve svém segmentu. Vystupte z řady a překonejte hranici všednosti!

Nové SUV Peugeot 2008 skladem

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas