Novinky

ze světa Peugeot

Nejširší nabídka skladových modelů SUV PEUGEOT

Otestujte kompletní modelovou řadu SUV Peugeot u Pežoťáka. Nabízíme k otestování a prodeji největší výběr všech verzí a výkonných motorizací, včetně přeplňovaného motoru 1.2 PureTech, který v posledních 3 letech získal ocenění Motor roku. Dynamický design karoserie skrývá velkorysý variabilní prostor a komfort na té nejvyšší úrovni.Více než 100 aut v rámci modelů 2008, 3008 a 5008 skladem ihned k odběru.

Číst dál...7 dní Peugeot nejvýhodněji u Pěžoťáka

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev a pořiďte si vybrané modely Peugeot za báječné ceny. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 15. do 21. ledna na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a ve Vysokém Mýtě.

Jenom u Pežoťáka navíc ke každé objednávce celodenní rodinná vstupenka do vodního či saunového světa v Aquapalace Čestlice v hodnotě 1 690,- Kč!

Číst dál...

Zahrajte si o 2 lístky na předpremiéru ZOUFALEK do Lucerny

Dovolujeme si vás pozvat na nový český film režiséra Filipa Renče, natočený podle scénáře Haliny Pawlovské, kterého se Autosalony KOPECKÝ staly partnerem. Premiéra filmu „Zoufalé ženy dělají zoufalé věci“ je naplánována na čtvrtek 18.1.2018 a 2 z našich fanoušků mají možnost získat 2 vstupenky na slavnostní předpremiéru v úterý 16.1.2018 od 17:30 v kině Lucerna, v Praze.

Číst dál...

Krásné svátky a úspěšný rok 2018

Vážení zákazníci a příznivci značky Peugeot,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2017 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2018.

Kolektiv PEUGEOT KOPECKÝ

PS: Od soboty 23.12. a mezi svátky máme zavřeno, znovu se uvidíme po novém roce 2. 1. 2018. Konkrétní vánoční otevírací dobu našich poboček najdete zde.Užijte si bezstarostnou jízdu s Peugeot 5008

Každý, kdo si od 1. prosince 2017 do 31. ledna 2018 zakoupí na síti prodejen Kaufland minimálně 1 ks Předplacené karty na volání Vodafone nebo 1 ks Předplacené karty na volání SMS a data Vodafone, může vyhrát měsíční zapůjčení vozu Peugeot 5008 od Peugeot Kopecký.

Číst dál...

S Pežoťákem na Beaujolais Nouveau 2017

Ke každé objednávce* na nový vůz PEUGEOT uzavřené na některé z poboček společnosti KOPECKÝ s.r.o. v termínu 20. - 26.11.2017, získá zákazník při předání nového vozu láhev kvalitního Beaujolais Nouveau 2017 - mladého francouzského vína.

Číst dál...

Peugeot je opět partnerem 20. Festivalu francouzského filmu

České zastoupení automobilky Peugeot je již tradičním partnerem FFF a jinak tomu není ani letos. A jelikož Pežoťák je rovněž nadšeným filmovým fanouškem, nabídli jsme importérovi naši pomoc. Návštěvníci filmového maratonu si už určitě zvykli na to, že automobilka Peugeot v rámci FFF vždy prezentuje nějaký nový model značky a jinak tomu nebude ani letos.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas