Novinky

ze světa Peugeot

Představujeme vám chytrý městský vůz Peugeot 208

Představujeme vám chytrý městský vůz Peugeot 208. Tento kompaktní hatchback vás překvapí svým prostorným interiérem a inovativní koncepcí místa řidiče Peugeot i-Cockpit. Nyní v bohaté výbavě Active již za 250 000 Kč.
Výbava Active zahrnuje klimatizaci, tempomat, přední mlhovky, LED světla, barevnou dotykovou obrazovku, funkci Bluetooth a mnoho dalších prvků. Buďte šampionem ve městě s Peugeotem 208

Číst dál...

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day v Europarku - Štěrboholích

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day! Ve čtvrtek 10. května budete mít v OC Europark v Praze - Štěrboholích jedinečnou možnost otestovat jedinečnou možnost otestovat novou řadu SUV Peugeot a další modely. Pro milovníky svižnější jízdy budou letos navíc k dispozici dva sportovně laděné vozy Peugeot 308 GTi.

Na místě bude do 7. června v předpremiéře k vidění Peugeot Rifter, čeká Vás také zábavný program pro děti i dospělé a soutěž o stylový skútr Peugeot a další zajímavé ceny. V rámci akce máte navíc jedinečnou možnost získat speciální nabídku na vozy SUV.

Číst dál...

O státních svátcích máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že během obou státních svátků 1. a 8. května máme na všech pobočkách zavřeno. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.

Děkujeme,
Tým Peugeot Kopecký


Týden užitkových vozů Peugeot

Od 16. do 22. dubna až do konce měsíce bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. „Týden užitkových vozů Peugeot“. Jak drobní živnostníci, tak i majitelé velkých firem budou moci vybírat z bohatých skladových zásob užitkových vozů Peugeot za akční ceny. Ke všem modelům v nabídce, včetně poslední novinky PEUGEOT EXPERT, bude přibalen ZDARMA kompletní značkový servis.

Číst dál...

Veselé Velikonoce

Dovolujeme si všem našim zákazníkům a partnerům oznámit, že po dobu Velikonočních svátků, tedy od pátku 30.3. do pondělí 2.4. máme na všech pobočkách zavřeno.

Veselé Velikonoce!


Jak Pežoťák Lukáš testoval novou převodovku

Před dvěma lety jsem měl doma necelý rok Peugeot 308 SW GT v dieselu a od té doby jsem měl možnost vyzkoušet i jiné modely poháněné stejným motorem a stejnou převodovkou. Přední kola pohánělo vždy 180 koní a 400 Nm a k tomu pomáhala šesti stupňová automatická převodovka.

Číst dál...

Pežoťák opět fandí dětem...

...a zve Vás na 10. ročník PUZZLEMÁNIE - v sobotu 24. 3. 2018 od 12 hodin v Centru Černý Most. Největší událost pro milovníky skládání puzzle – malé i velké, zdravé i s handicapem, pro všechny, kteří chtějí podpořit Komunitní centrum MOTÝLEK.

Číst dál...


Změna otevírací doby v Bystřici

Rádi bychom vás informovali, že od 1.3.2018 bude upravena otevírací doba pobočky v Bystřici nad Pernštejnem. Věříme, že s novou otevírací dobou budete spokojeni.

Nová otevírací doba:
pondělí - pátek: 7:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 13:00


Nový PEUGEOT 508 - Radikální fastback

Nový Peugeot 508 mění vše. Nová nízká a kompaktní karoserie, ostrý a svalnatý design exteriéru, pozoruhodný interiér s uspořádáním kabiny Peugeot i-Cockpit®... Nový Peugeot 508 je příslibem intenzivních zážitků. Díky svým příkladným jízdním vlastnostem, novým motorům a bohaté technologické výbavě představuje rovněž generační skok z hlediska kvality a stává se tak vlajkovou lodí posunu značky směrem k luxusnějším vozům.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas