Novinky

ze světa Peugeot

Pežoťák opět fandí dětem...

...a zve Vás na 10. ročník PUZZLEMÁNIE - v sobotu 24. 3. 2018 od 12 hodin v Centru Černý Most. Největší událost pro milovníky skládání puzzle – malé i velké, zdravé i s handicapem, pro všechny, kteří chtějí podpořit Komunitní centrum MOTÝLEK.

Číst dál...


Změna otevírací doby v Bystřici

Rádi bychom vás informovali, že od 1.3.2018 bude upravena otevírací doba pobočky v Bystřici nad Pernštejnem. Věříme, že s novou otevírací dobou budete spokojeni.

Nová otevírací doba:
pondělí - pátek: 7:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 13:00


Nový PEUGEOT 508 - Radikální fastback

Nový Peugeot 508 mění vše. Nová nízká a kompaktní karoserie, ostrý a svalnatý design exteriéru, pozoruhodný interiér s uspořádáním kabiny Peugeot i-Cockpit®... Nový Peugeot 508 je příslibem intenzivních zážitků. Díky svým příkladným jízdním vlastnostem, novým motorům a bohaté technologické výbavě představuje rovněž generační skok z hlediska kvality a stává se tak vlajkovou lodí posunu značky směrem k luxusnějším vozům.

Číst dál...

PARTNER je mrtev, ať žije RIFTER

Nový Peugeot Rifter je postavený na nové platformě, je odolný a vytrvalý, takže vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Vůz je k dispozici ve dvou délkách, vždy v pěti nebo sedmimístné verzi. Klade důraz na všestrannost, modularitu a praktičnost. Disponuje výkonnými motory a nejmodernější technickou výbavou.

Číst dál...

Nejširší nabídka skladových modelů SUV PEUGEOT

Otestujte kompletní modelovou řadu SUV Peugeot u Pežoťáka. Nabízíme k otestování a prodeji největší výběr všech verzí a výkonných motorizací, včetně přeplňovaného motoru 1.2 PureTech, který v posledních 3 letech získal ocenění Motor roku. Dynamický design karoserie skrývá velkorysý variabilní prostor a komfort na té nejvyšší úrovni.Více než 100 aut v rámci modelů 2008, 3008 a 5008 skladem ihned k odběru.

Číst dál...7 dní Peugeot nejvýhodněji u Pěžoťáka

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev a pořiďte si vybrané modely Peugeot za báječné ceny. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 15. do 21. ledna na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a ve Vysokém Mýtě.

Jenom u Pežoťáka navíc ke každé objednávce celodenní rodinná vstupenka do vodního či saunového světa v Aquapalace Čestlice v hodnotě 1 690,- Kč!

Číst dál...

Zahrajte si o 2 lístky na předpremiéru ZOUFALEK do Lucerny

Dovolujeme si vás pozvat na nový český film režiséra Filipa Renče, natočený podle scénáře Haliny Pawlovské, kterého se Autosalony KOPECKÝ staly partnerem. Premiéra filmu „Zoufalé ženy dělají zoufalé věci“ je naplánována na čtvrtek 18.1.2018 a 2 z našich fanoušků mají možnost získat 2 vstupenky na slavnostní předpremiéru v úterý 16.1.2018 od 17:30 v kině Lucerna, v Praze.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas