Novinky

ze světa Peugeot

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT bude představen letos na autosalonu v Paříži

Vzhledem k tomu, že nuda není součástí DNA Peugeot, protože nezávislost se nerýmuje s monotónností, protože energetický přechod nevymaže 120 let automobilové historie, PEUGEOT odhalí e-LEGEND CONCEPT. Tento vzrušující pohled na budoucnost potěšení z jízdy má formu žádaného a ikonického vozidla. Přijetím realistické a radikálně moderní šablony, tato projekce do budoucnosti automobilu rozšiřuje geny a zvyšuje eleganci dědictví značky PEUGEOT.

Číst dál...

Týden užitkových vozů u Pežoťáka

Od 17. do 23. září bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. „Týden užitkových vozů Peugeot“. Jak drobní živnostníci, tak i majitelé velkých firem budou moci vybírat z bohatých skladových zásob užitkových vozů Peugeot za akční ceny. Ke všem modelům v nabídce, včetně poslední novinky PEUGEOT EXPERT, bude přibalen ZDARMA kompletní značkový servis.

Číst dál...

7 dní Peugeot u Pežoťáka ještě výhodněji

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev a pořiďte si vybrané modely Peugeot za báječné ceny. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 17. do 23. září na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a ve Vysokém Mýtě.

Jenom u Pežoťáka navíc ke každé objednávce 2 celodenní vstupenky do vodního a saunového světa v Aquapalace Čestlice v hodnotě 1 718 Kč!

Číst dál...

Od 16. do 18. srpna bude ZAVŘENO

Vážení zákazníci,
od čtvrtka 16. do soboty 18. srpna budou všechny pobočky z technických důvodů uzavřeny. Od ponděli 20. srpna bude otevřeno dle běžné pracovní doby.

Velmi se omlouváme za případné komplikace a děkujeme za pochopení.


Nový PEUGEOT PARTNER - ovládněte nemožné

Proč nekombinovat praktičnost s potěšením, pocit radosti pokaždé, když řídíte, proč neoptimalizovat svůj čas, zaručit si bezpečnost a být si jist, že vaše vozidlo je dostatečně silné, aby odolalo jakémukoliv testu... to je přesně to, co nový PEUGEOT PARTNER poskytuje všem profesionálním klientům v segmentu LCV.

Číst dál...

O státních svátcích máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že během státních svátků 5. až 8. července máme na všech pobočkách zavřeno. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.

Děkujeme,
Tým Peugeot Kopecký


Nový PEUGEOT 508 SW - Radikální kombi

Značka Peugeot odhaluje jen několik měsíců po radikálním fastbacku 508 jeho SW verzi. A i zde se jedná o výraznou proměnu! Nový Peugeot 508 SW převrací principy silně zastoupeného trhu kombi segmentu D a čerpá inspiraci ze světa vozů označovaných jako „shooting brakes“.

Číst dál...

Pežoťáci, je to tady, dočkali jste se!

Po několika měsících ztíženého provozu jsme dokončili na našem pražském autosalonu ve Strašnicích 1. fázi plánovaných rekonstrukcí.

Díky opláštění tohoto nejstaršího autosalonu, kde se nejdříve jenom servisovali vozy značky Simca a následně pak první vozy francouzské značky Peugeot, tehdy pořizované prostřednictvím Tuzexu, které se zde následně začaly i prodávat, se tak i tento salon svým vzhledem zařadil mezi ostatní tzv. Blueboxy.

Číst dál...

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day ve Vysokém Mýtě

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day! V sobotu 2. června budete mít u OC Tesco ve Vysokém Mýtě jedinečnou možnost otestovat jedinečnou možnost otestovat novou řadu SUV Peugeot a další modely. Pro milovníky svižnější jízdy budou letos navíc k dispozici dva sportovně laděné vozy Peugeot 308 GTi.

Na místě bude do 7. června v předpremiéře k vidění Peugeot Rifter, čeká Vás také zábavný program pro děti i dospělé a soutěž o stylový skútr Peugeot a další zajímavé ceny. V rámci akce máte navíc jedinečnou možnost získat speciální nabídku na vozy SUV.

Číst dál...

Představujeme vám chytrý městský vůz Peugeot 208

Představujeme vám chytrý městský vůz Peugeot 208. Tento kompaktní hatchback vás překvapí svým prostorným interiérem a inovativní koncepcí místa řidiče Peugeot i-Cockpit. Nyní v bohaté výbavě Active již za 250 000 Kč.
Výbava Active zahrnuje klimatizaci, tempomat, přední mlhovky, LED světla, barevnou dotykovou obrazovku, funkci Bluetooth a mnoho dalších prvků. Buďte šampionem ve městě s Peugeotem 208

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas