Novinky

ze světa Peugeot

Krásné svátky a úspěšný rok 2019

Vážení zákazníci a příznivci značky Peugeot,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2018 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2019.

Kolektiv PEUGEOT KOPECKÝ

PS: 22.12.–26.12. a 29.12.–6.1. máme zavřeno, znovu se uvidíme po novém roce 7.1.2019. Konkrétní vánoční otevírací dobu našich poboček najdete zde.


Křest 1. charitativního kalendáře autosalonů Kopecký

Na začátku listopadu upořádaly Autosalony KOPECKÝ svůj 1. křest firemního kalendáře a jak to tak u nás bývá, šlo o velice příjemnou společenskou událost za účasti mnoha úspěšných a zajímavých lidí. Z většiny šlo o naše zákazníky a obchodní partnery, se kterými nás pojí něco více než jen obchodní vztahy a o to více byla atmosféra celé akce příjemnější. Akce proběhla v příjemném prostředí Občanské plovárny. Večerem provázel moderátor Jakub Železný.

Číst dál...

Nový PEUGEOT RIFTER je tady!

Nový Peugeot Rifter je postavený na nové platformě, je odolný a vytrvalý, takže vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Vůz je k dispozici ve dvou délkách, vždy v pěti nebo sedmimístné verzi. Klade důraz na všestrannost, modularitu a praktičnost. Disponuje výkonnými motory a nejmodernější technickou výbavou.

Číst dál...

Doprodej skladových vozů u Pežoťáka právě začal!

Nová emisní norma WLTP byla zavedena a všechny vozy z výroby jsou již homologovány na základě přísnějších požadavků (Euro 6.2). Díky tomu máte nyní možnost pořídit poslední skladové vozy splňující normu Euro 6.1, za skvělé ceny. Zbavujeme se skladových vozů Peugeot a na skladě je právě....

Číst dál...

Od 28. do 30. září bude zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že během státního svátku 28. – 30. září bude na všech pobočkách zavřeno. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.

Děkujeme,
Tým Peugeot Kopecký


PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT bude představen letos na autosalonu v Paříži

Vzhledem k tomu, že nuda není součástí DNA Peugeot, protože nezávislost se nerýmuje s monotónností, protože energetický přechod nevymaže 120 let automobilové historie, PEUGEOT odhalí e-LEGEND CONCEPT. Tento vzrušující pohled na budoucnost potěšení z jízdy má formu žádaného a ikonického vozidla. Přijetím realistické a radikálně moderní šablony, tato projekce do budoucnosti automobilu rozšiřuje geny a zvyšuje eleganci dědictví značky PEUGEOT.

Číst dál...

Týden užitkových vozů u Pežoťáka

Od 17. do 23. září bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. „Týden užitkových vozů Peugeot“. Jak drobní živnostníci, tak i majitelé velkých firem budou moci vybírat z bohatých skladových zásob užitkových vozů Peugeot za akční ceny. Ke všem modelům v nabídce, včetně poslední novinky PEUGEOT EXPERT, bude přibalen ZDARMA kompletní značkový servis.

Číst dál...

7 dní Peugeot u Pežoťáka ještě výhodněji

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev a pořiďte si vybrané modely Peugeot za báječné ceny. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 17. do 23. září na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a ve Vysokém Mýtě.

Jenom u Pežoťáka navíc ke každé objednávce 2 celodenní vstupenky do vodního a saunového světa v Aquapalace Čestlice v hodnotě 1 718 Kč!

Číst dál...

Od 16. do 18. srpna bude ZAVŘENO

Vážení zákazníci,
od čtvrtka 16. do soboty 18. srpna budou všechny pobočky z technických důvodů uzavřeny. Od ponděli 20. srpna bude otevřeno dle běžné pracovní doby.

Velmi se omlouváme za případné komplikace a děkujeme za pochopení.


Nový PEUGEOT PARTNER - ovládněte nemožné

Proč nekombinovat praktičnost s potěšením, pocit radosti pokaždé, když řídíte, proč neoptimalizovat svůj čas, zaručit si bezpečnost a být si jist, že vaše vozidlo je dostatečně silné, aby odolalo jakémukoliv testu... to je přesně to, co nový PEUGEOT PARTNER poskytuje všem profesionálním klientům v segmentu LCV.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas