Novinky

ze světa Peugeot

Nový PEUGEOT 208 a e-208: FUTURISTIC & YOUNG

Peugeot 208 patří mezi nejžhavější novinky Ženevského autosalonu a navazuje na jeden z bestsellerů značky. Vzhledem k tomu, že přechod na nové zdroje energií neomezuje výběr tvaru karoserie či způsob využití vozu, je nový Peugeot 208 v nabídce ihned při uvedení na trh se třemi druhy motoru: 100% elektrickým, benzínovým a dieselovým.

Číst dál...

Jarní nabídka od Pežoťáka

Jaro je tady a autosalony Peugeot Kopecký si pro své zákazníky připravili Jarní nabídku. Vzhledem k tomu, že Pežoťák patří dlouhodobě k těm, kteří se snaží mít na svých skladech maximální množství vozidel ihned k odběru, tak se nejedná o jen tak nějaký doprodej skladových vozů.

Číst dál...

Pežoťák představil nový Peugeot 508

Na začátku února uspořádaly Autosalony Kopecký na Národní třídě, v těsném sousedství s Novou scénou Národního divadla, představení nového Peugeotu 508. Příjemným společenským večerem nás provázel Jakub Železný. Tomu, tentokrát sekundoval také manažer prodeje autosalonu Kopecký, pan Václav Bánský, jenž měl za úkol seznámit v krátkosti všechny přítomné hosty s touto francouzskou novinkou.

Číst dál...

Nový PEUGEOT 508 v prodeji

Objevte nový PEUGEOT 508: luxusní pětidveřový fastback* s odvážným designem, dokonalou architekturou a špičkovou technologickou výbavou, který vám nabídne jedinečné potěšení z jízdy.

*Fastback je typ karoserie, který je velmi podobný liftbacku. Oba typy jsou funkčně stejné, jen liftback po vizuální stránce více připomíná sedan, protože má za zadním sklem malý „schůdek“ imitující víko kufru. Fastback je, po stránce designu, sportovnější typ vozu.

Číst dál...

7 dní PEUGEOT s dárkem od Pežoťáka

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev a pořiďte si vybrané modely Peugeot za báječné ceny. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 21. do 27. ledna na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a ve Vysokém Mýtě.

Jenom u Pežoťáka navíc ke každé objednávce v rámci 7 dní PEUGEOT, dárkový balíček italských specialit z obchodu Colonial Coloseum v hodnotě 1 090 Kč!

Číst dál...

Krásné svátky a úspěšný rok 2019

Vážení zákazníci a příznivci značky Peugeot,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2018 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2019.

Kolektiv PEUGEOT KOPECKÝ

PS: 22.12.–26.12. a 29.12.–6.1. máme zavřeno, znovu se uvidíme po novém roce 7.1.2019. Konkrétní vánoční otevírací dobu našich poboček najdete zde.


Křest 1. charitativního kalendáře autosalonů Kopecký

Na začátku listopadu upořádaly Autosalony KOPECKÝ svůj 1. křest firemního kalendáře a jak to tak u nás bývá, šlo o velice příjemnou společenskou událost za účasti mnoha úspěšných a zajímavých lidí. Z většiny šlo o naše zákazníky a obchodní partnery, se kterými nás pojí něco více než jen obchodní vztahy a o to více byla atmosféra celé akce příjemnější. Akce proběhla v příjemném prostředí Občanské plovárny. Večerem provázel moderátor Jakub Železný.

Číst dál...

Nový PEUGEOT RIFTER je tady!

Nový Peugeot Rifter je postavený na nové platformě, je odolný a vytrvalý, takže vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Vůz je k dispozici ve dvou délkách, vždy v pěti nebo sedmimístné verzi. Klade důraz na všestrannost, modularitu a praktičnost. Disponuje výkonnými motory a nejmodernější technickou výbavou.

Číst dál...

Doprodej skladových vozů u Pežoťáka právě začal!

Nová emisní norma WLTP byla zavedena a všechny vozy z výroby jsou již homologovány na základě přísnějších požadavků (Euro 6.2). Díky tomu máte nyní možnost pořídit poslední skladové vozy splňující normu Euro 6.1, za skvělé ceny. Zbavujeme se skladových vozů Peugeot a na skladě je právě....

Číst dál...

Od 28. do 30. září bude zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že během státního svátku 28. – 30. září bude na všech pobočkách zavřeno. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.

Děkujeme,
Tým Peugeot Kopecký


Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas