Novinky

ze světa Peugeot

Veselé Velikonoce

Dovolujeme si všem našim zákazníkům a partnerům oznámit, že po dobu velikonočních svátků, tedy od pátku 19.4. do pondělí 22.4. máme na všech pobočkách zavřeno.

Přejeme Veselé Velikonoce!


Týden užitkových vozů Peugeot

Od 15. do 21. dubna bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. „Týden užitkových vozů Peugeot“. Jak drobní živnostníci, tak i majitelé velkých firem budou moci vybírat z bohatých skladových zásob užitkových vozů Peugeot za akční ceny. Ke všem modelům v nabídce, včetně poslední novinky PEUGEOT PARTNER FURGON, bude přibalen ZDARMA kompletní značkový SERVIS na 3 ROKY.

Číst dál...

EXPEDICE SEVER 2019 – travel s Travellerem

Každý z nás má jinou představu o tom jak trávit dny odpočinku a o tom jak si v této uspěchané době vyčistit svou hlavu.

Někomu stačí vyrazit na chalupu a courat po lese, někdo odpočívá v teple při šumění moře a usrkávání koktejlů, jiný nedokáže relaxovat bez aktivního pohybu, ať už jsou to lyže, vysokohorská turistika nebo opírání se do šlapek kola a někdo nejraději vyráží za kulturou.

Číst dál...Nový PEUGEOT 208 a e-208: FUTURISTIC & YOUNG

Peugeot 208 patří mezi nejžhavější novinky Ženevského autosalonu a navazuje na jeden z bestsellerů značky. Vzhledem k tomu, že přechod na nové zdroje energií neomezuje výběr tvaru karoserie či způsob využití vozu, je nový Peugeot 208 v nabídce ihned při uvedení na trh se třemi druhy motoru: 100% elektrickým, benzínovým a dieselovým.

Číst dál...

Jarní nabídka od Pežoťáka

Jaro je tady a autosalony Peugeot Kopecký si pro své zákazníky připravili Jarní nabídku. Vzhledem k tomu, že Pežoťák patří dlouhodobě k těm, kteří se snaží mít na svých skladech maximální množství vozidel ihned k odběru, tak se nejedná o jen tak nějaký doprodej skladových vozů.

Číst dál...

Pežoťák představil nový Peugeot 508

Na začátku února uspořádaly Autosalony Kopecký na Národní třídě, v těsném sousedství s Novou scénou Národního divadla, představení nového Peugeotu 508. Příjemným společenským večerem nás provázel Jakub Železný. Tomu, tentokrát sekundoval také manažer prodeje autosalonu Kopecký, pan Václav Bánský, jenž měl za úkol seznámit v krátkosti všechny přítomné hosty s touto francouzskou novinkou.

Číst dál...

Nový PEUGEOT 508 v prodeji

Objevte nový PEUGEOT 508: luxusní pětidveřový fastback* s odvážným designem, dokonalou architekturou a špičkovou technologickou výbavou, který vám nabídne jedinečné potěšení z jízdy.

*Fastback je typ karoserie, který je velmi podobný liftbacku. Oba typy jsou funkčně stejné, jen liftback po vizuální stránce více připomíná sedan, protože má za zadním sklem malý „schůdek“ imitující víko kufru. Fastback je, po stránce designu, sportovnější typ vozu.

Číst dál...

7 dní PEUGEOT s dárkem od Pežoťáka

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev a pořiďte si vybrané modely Peugeot za báječné ceny. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 21. do 27. ledna na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a ve Vysokém Mýtě.

Jenom u Pežoťáka navíc ke každé objednávce v rámci 7 dní PEUGEOT, dárkový balíček italských specialit z obchodu Colonial Coloseum v hodnotě 1 090 Kč!

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas