Novinky

ze světa Peugeot

Otevíráme 20. dubna 2020

Naše autosalony se znovu otevírají již 20. dubna a těšíme se tedy, že se s vámi opět setkáme. Rádi bychom vás ujistili, že děláme vše, co je v našich silách, pro vaši bezpečnost. V nouzovém stavu jsme rozhodně nezaháleli a aktualizovali jsme pro vás naši kompletní nabídku skladových vozidel na webu.

Číst dál...

Nový Peugeot 208 získal ocenění Car of the Year 2020

Nový Peugeot 208 byl v pondělí 2. března zvolen v Ženevě automobilem roku. Porota složená z 60 novinářů evropského motoristického tisku ocenila nabídku motorů, v níž si zákazníci mohou vybrat mezi elektrickým, benzínovým a naftovým pohonem. Porotci dále ocenili odvážný design a technologie vozu nový Peugeot 208. Tento nejprodávanější vůz značky je prvním zástupcem „dvojkové“ řady, který toto prestižní ocenění získal. Nový Peugeot 208 je již 6. vozem značky Peugeot, který byl trofejí Auto roku oceněn.

Číst dál...

NOVÉ SUV PEUGEOT 2008 v prodeji

Peugeot představuje nové SUV 2008 určené všem, kdo jsou připraveni dát řízení nový impuls. Vůz, který se začal prodávat začátkem roku, stejně jako celá značka Peugeot vyznává svobodu a sdílí vizi vzrušující budoucnosti. Díky komplexní nabídce pohonů bude nový Peugeot 2008 k dispozici se třemi typy motorů: elektrickým, benzínovým a naftovým, přičemž všechny přinášejí mimořádně stimulující pocity za volantem.

Číst dál...

Krásné svátky a úspěšný rok 2020

Vážení zákazníci a příznivci značky Peugeot,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2019 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2020.

Kolektiv PEUGEOT KOPECKÝ

PS: 24.12.2019–1.1.2020 a 4.–5.1.2020 máme zavřeno, znovu se uvidíme po novém roce 6.1.2020. Konkrétní vánoční otevírací dobu našich poboček najdete zde.


Akce 50 AUT v 50 DNECH za neuvěřitelnou cenu

Od 8.listopadu po dobu 50 dní bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. akce „HRAVÝ PODZIMNÍ ÚKLID“. Podstatou akce je vybrat každý den po dobu 50 dní jeden z více jak 200 skladových vozů značky Peugeot a ten nabídnout na dobu 24 hodin za speciální neuvěřitelnou cenu. Nabídka se bude po dobu 50 dní, od pondělí do neděle, každý den ráno v 9:00 aktualizovat na webu a na FCB účtu https://www.facebook.com/pezotak.

Číst dál...

Nový PEUGEOT 208 v prodeji

Nový PEUGEOT 208 potvrzuje svůj mladistvý charakter a představuje se v novém sportovním hávu. V interiéru tohoto nového městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D a pod kapotou benzinový, dieselový nebo elektrický motor.

Číst dál...

28. října máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že v den státního svátku 28. října budou všechny pobočky zavřené. Těšíme se na Vás opět v úterý 29.10. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým Peugeot Kopecký


11. Puzzlemánie v OC Europark opět s Pežoťákem

A je to tady, 9. listopadu ve 12 h odstartuje v OC Europark již 11. Puzzlemánie a Pežoťák u toho opět nemůže chybět.

Letošní ročník bude výjimečný tím, že během programu pokřtí patroni Andrea Verešová a Miroslav Šimůnek knihu „Andílci – pohádky z obláčků“ autorky Lucie Stehlíkové. Aby ale kniha mohla vyjít, musí nejdříve získat podporu crowdfundingovou akcí na HitHitu.

Číst dál...

31 dní PEUGEOT PROFESSIONAL

Od 1. do 31. října bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. „31 dní užitkových vozů Peugeot“. Jak drobní živnostníci, tak i majitelé velkých firem budou moci vybírat z bohatých skladových zásob užitkových vozů Peugeot za akční ceny. Ke všem modelům v nabídce, včetně poslední novinky PEUGEOT PARTNER FURGON, bude přibalen ZDARMA kompletní značkový SERVIS na 3 ROKY.

Číst dál...

7 dní PEUGEOT s dárkem od Pežoťáka

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev a pořiďte si vybrané modely Peugeot za báječné ceny. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 16. do 22. září na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a ve Vysokém Mýtě.

Jenom u Pežoťáka navíc ke každé objednávce v rámci 7 dní PEUGEOT, dárkový balíček gurmánských specialit z obchodu Colonial Coloseum v hodnotě 1 090 Kč!

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas