Novinky

ze světa Peugeot

PEUGEOT a BMW pod jednou střechou!

Historie autosalonů KOPECKÝ sahá až do minulého století, ale o tom, že naši zákazníci jsou s našimi službami za ta léta opravdu spokojeni svědčí ta skutečnost, že pro ně i pro vás ostatní, co se našimi zákazníky teprve stanete, připravujeme otevření dalšího autosalonu. Bude to největší autosalon značky Peugeot v ČR a bude zároveň i našim prvním salonem, kde bude možné uspokojit přání a požadavky zákazníků obou našich značek, které zastupujeme.

Číst dál...

Přijeďte se k nám dobít

S tím, jak se mění automobilový trh a ke slovu se čím dál tím častěji hlásí elektromobily a Plug-in hybridní pohony, jsme i my nuceni se přizpůsobovat těmto novým trendům. Neznamená to pouze proškolit personál, který v rámci servisu těchto pokročilých technologií musí splňovat mnohem vyšší nároky ze strany značky, ale mechanik dnes musí absolvovat zkoušky elektrotechnické způsobilosti.

Číst dál...


1. a 8. května máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že během státních svátků 1.–3. a 8.–10. května budou všechny pobočky zavřené. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.

Přejemé krásné svátky.
Tým Peugeot Kopecký


Otevíráme 20. dubna 2020

Naše autosalony se znovu otevírají již 20. dubna a těšíme se tedy, že se s vámi opět setkáme. Rádi bychom vás ujistili, že děláme vše, co je v našich silách, pro vaši bezpečnost. V nouzovém stavu jsme rozhodně nezaháleli a aktualizovali jsme pro vás naši kompletní nabídku skladových vozidel na webu.

Číst dál...

Nový Peugeot 208 získal ocenění Car of the Year 2020

Nový Peugeot 208 byl v pondělí 2. března zvolen v Ženevě automobilem roku. Porota složená z 60 novinářů evropského motoristického tisku ocenila nabídku motorů, v níž si zákazníci mohou vybrat mezi elektrickým, benzínovým a naftovým pohonem. Porotci dále ocenili odvážný design a technologie vozu nový Peugeot 208. Tento nejprodávanější vůz značky je prvním zástupcem „dvojkové“ řady, který toto prestižní ocenění získal. Nový Peugeot 208 je již 6. vozem značky Peugeot, který byl trofejí Auto roku oceněn.

Číst dál...

NOVÉ SUV PEUGEOT 2008 v prodeji

Peugeot představuje nové SUV 2008 určené všem, kdo jsou připraveni dát řízení nový impuls. Vůz, který se začal prodávat začátkem roku, stejně jako celá značka Peugeot vyznává svobodu a sdílí vizi vzrušující budoucnosti. Díky komplexní nabídce pohonů bude nový Peugeot 2008 k dispozici se třemi typy motorů: elektrickým, benzínovým a naftovým, přičemž všechny přinášejí mimořádně stimulující pocity za volantem.

Číst dál...

Krásné svátky a úspěšný rok 2020

Vážení zákazníci a příznivci značky Peugeot,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2019 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2020.

Kolektiv PEUGEOT KOPECKÝ

PS: 24.12.2019–1.1.2020 a 4.–5.1.2020 máme zavřeno, znovu se uvidíme po novém roce 6.1.2020. Konkrétní vánoční otevírací dobu našich poboček najdete zde.


Akce 50 AUT v 50 DNECH za neuvěřitelnou cenu

Od 8.listopadu po dobu 50 dní bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. akce „HRAVÝ PODZIMNÍ ÚKLID“. Podstatou akce je vybrat každý den po dobu 50 dní jeden z více jak 200 skladových vozů značky Peugeot a ten nabídnout na dobu 24 hodin za speciální neuvěřitelnou cenu. Nabídka se bude po dobu 50 dní, od pondělí do neděle, každý den ráno v 9:00 aktualizovat na webu a na FCB účtu https://www.facebook.com/pezotak.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas