Novinky

ze světa Peugeot

Nový Peugeot 2008, kompaktní SUV značky

Peugeot 2008 přišel na trh v roce 2013 a vzhledem k velice dobrým výsledkům prodejů, kde si drží neustále své umístění mezi třemi nejlepšími vozy segmentu. Aby tomu bylo i nadále, rozhodla se automobilka k omlazení modelu s využitím již vyzkoušených předností, zejména výrazného a přitažlivého vzhledu. Robustnost, která se každodenně osvědčuje v provozu, je posílena širšími blatníky, vertikální přední maskou a ochrannými prvky pod karoserií. Sílu vozu 2008 symbolizuje i odstín Červená Ultimate.
Verze Access, Active a Allure doplňuje nová verze GT Line, která je společná pro celou modelovou řadu Peugeot a nabídku doplňuje o sportovní elegantní červeno-černý motiv.

Číst dál...

Peugeot Traveller: cestování s vysokou úrovní komfortu

Peugeot Traveller, který se ve světové premiéře objeví na letošním ženevském autosalonu, se připravuje na svůj příchod na trh, kde se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Z výrazného designu vozu Peugeot Traveller vyzařuje síla a elegance. Peugeot opatřil vůz Traveller řadou dalších předností, které z něj činí referenci v segmentu.

Číst dál...

308 GTi 270k by PEUGEOT SPORT: hothatch na vrcholu modelové řady 308

Už od chvíle, kdy značka představila Peugeot 308, který dokáže zprostředkovat výjimečné jízdní zážitky, očekávala se i sportovní verze modelu. Její stvoření ovšem představovalo velkou výzvu, a to nabídnout obzvláště náročným zákazníkům nejradikálnější vůz modelové řady. Přijmout tuto výzvu představovalo sestavení vývojového týmu, který bude sdílet stejnou vášeň pro výkon. Značka svěřila tento úkol odborníkům z týmu Peugeot Sport, kteří mají obrovské zkušenosti získané po celém světě.

Číst dál...

Rekordních 7 dní Peugeot a skvělý start firmy KOPECKÝ do roku 2016

Rekord z roku 2014 letos padl! 7 akčních dnů letos přineslo 1 530 objednávek nových vozů, což je nejvíce v historii akce. Celkový počet lednových objednávek značky Peugeot přesáhl 2 000.

V roce 2015 se stal užitkový model Peugeot Boxer nejprodávanějším užitkovým vozem v ČR a my jako dealer jsme se svými výsledky stali nejúspěšnějšími prodejci užitkových vozů v ČR.

Číst dál...

Lednová akce 7 dní Peugeot

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev ve výši až 150.400,- Kč na vybrané modely Peugeot. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 18. do 24. ledna na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze nebo Bystřici nad Pernštejnem. Jenom od Pežoťáka ke každé objednávce celodenní rodinná vstupenka do vodního a saunového světa v Aquapalace Čestlice v hodnotě 1 899,- Kč.

Speciální nabídka platí na objednávky uzavřené v týdnu od 18. do 24. ledna, a to včetně víkendu. Využijte tak jedinečnou šanci vybírat ze skladových vozů a získat výhodně některý ze skvěle vybavených vozů Peugeot za skvělé ceny. Na všechny modely v akci je zároveň poskytována 5-letá značková záruka Peugeot. V nabídce jsou zahrnuty i nové modely 208 a Partner Tepee. A které modely jsme pro Vás tentokrát připravili?

Číst dál...

Speciálky od Pežoťáka skladem

Inspirace pro ty, kterým běžně nabízené parametry vozů Peugeot nedostačují. Pro ty, co to potřebují delší, širší, vyšší nebo prostě jenom jiné. Díky dlouholetým zkušenostem Vám poradíme s volbou vhodného dodavatele přestavby, nástavby, vestavby, polepů či jiného specifického požadavku.

Přestavby vozidel mohou zcela měnit účel použití vozidla a často vyžadují zásah do jejich konstrukce. Pokud nechcete řešit problémy s legislativou a způsobilostí daného vozidla k silničnímu provozu, obraťte se na nás. U přestaveb vozidel doporučených naší společností budete mít vždy jistotu, že podléhá schvalovacímu řízení Ministerstva dopravy.

Inspirujte se speciálními přestavbami a nástavbami, které patří k těm nejžádanějším. Prohlédněte si jak může vypadat Váš budoucí vůz se lvem ve znaku. Využijte možnosti nákupu speciálních skladových vozů ihned k odběru.

Číst dál...

Akce 7 dní Peugeot je zpět

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev ve výši až 150.000,- Kč na vybrané modely Peugeot. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 14. do 20. 9. na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze nebo Bystřici nad Pernštejnem. Jenom od Pežoťáka ke každé objednávce celodenní rodinná vstupenka do vodního a saunového světa v Aquapalace Čestlice v hodnotě 1 899,- Kč.

Speciální nabídka platí na objednávky uzavřené v týdnu od 14. do 20. září, a to včetně víkendu. Již nyní však máte možnost informovat se na bližší podmínky akce na našich autosalonech a využít tak jedinečnou šanci vybírat ze skladových vozů a získat výhodně některý ze skvěle vybavených vozů Peugeot za skvělé ceny. Na všechny modely v akci je zároveň poskytována 5-letá značková záruka Peugeot. V nabídce jsou zahrnuty i nové modely 208 a Partner Tepee. A které modely jsme pro Vás tentokrát připravili?

Číst dál...

Program PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY

Program PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY nabízející prověřené ojeté vozy s Pečetí jakosti DEKRA funguje v České republice už pátým rokem. Dosud byl limit pro zařazení vozidla do programu nastaven na 6 let a 130 000 km, nyní však došlo díky kvalitě vozidel k jeho navýšení na 8 let a 180 000 km.

Program PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY vznikl v říjnu roku 2010 jako reakce na netransparentní trh s ojetými automobily v České republice. Za uplynulých pět let se do projektu zapojilo 15 koncesí značky Peugeot. Celkem prošlo programem PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY (PVV) téměř 3 000 vozidel. Tyto ojeté vozy většinou původně sloužily v ČR jakožto referentské, nebo byly dovezeny ze zahraničí, zejména z Belgie a Francie, kde byly používány v rámci krátkodobých pronájmů, operativních leasingů apod.

Číst dál...

Pikantní obchodní nabídka na vozy Peugeot

Objevte pikantní obchodní nabídku na celou naší modelovou řadu. Například nový Peugeot 308 s motorem roku PureTech můžete mít za pikantních 352 500 Kč, a to včetně bohaté výbavy ACTIVE obsahující mimo jiné dvouzónovou automatickou klimatizaci, hliníková kola, dotykový displej a světla LED.

Navíc můžete využít speciálního financování Live! s bonusem 15 000 Kč a výkupního bonusu 20 000 Kč za váš starý vůz. Výkupní bonus lze využít i bez financování, a na nový vůz samozřejmě dostanete pětiletou značkovou záruku!

Číst dál...

Nový PEUGEOT 208 – Probuďte svou skrytou energii!

Nejprodávanější model značky Peugeot 208 se tři roky po svém uvedení na trh dočkal nového vzhledu. Design je výraznější, sportovnější a elegantnější. Vzhled vozu podtrhují sériově montovaná 3D světla s LED diodami, nové odstíny, jako je zářivě oranžová Power, a nové možností úprav na míru. Nabídka se rozšířila o verze GT Line a GTi by Peugeot Sport, podtrhující posun značky k luxusnějším kategoriím. V nabídce je zejména nejúspornější spalovací motor na světě, jehož spotřeba činí pouze 3 l / 100 km a emise 79 g CO2 /km.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas