Novinky

ze světa Peugeot

Přidejte se mezi nás hned teď!

Značka Peugeot patří v současné době mezi nejprodávanější nejen v Česku, ale v celé Evropě. Poslední rok patřil mezi nejúspěšnější v historii novodobé ČR vůbec. A my, Pežoťáci u Kopeckého jsme na to hrdi a rádi tato fakta potvrzujeme. A protože s našimi spokojenými zákazníky rosteme i my, nabízíme šikovným zájemcům pracovní příležitost a možnost skvělé kariéry!

Nabídka volných míst v Praze, Bystřici n. Pernštejnem a nově také ve Vysokém Mýtě je k dispozici na www.kopecky.cz/kariera nebo na odkazu níže.

Nabídky práce

L500 R HYbrid, vize budoucnosti automobilového sportu od Peugeotu

30. května 1916 vyhrál Peugeot L45, který řídil Dario Resta, legendární závod 500 mil Indianapolis. Jeho průměrná rychlost dosahovala 135 km/hod. O 100 let později vzdává Peugeot hold obdivuhodnému týmu „Charlatans“, který značce Peugeot přinesl v letech 1913–1919 na americkém okruhu Indy 500 tři krásná vítězství, a představuje futuristickou verzi závodního vozu: Peugeot L500 R HYbrid.

„S vozem Peugeot L500 R HYbrid jsme chtěli vzdát hold krásnému dobrodružství, které značka Peugeot představovala na začátku století. S podporou tohoto ducha výkonnosti a inovací jsme chtěli nabídnout výraznou, elegantní a technologickou vizi budoucnost automobilového sportu by Peugeot,“ vysvětlil Matthias Hossann, manažer pro koncepční vozy a inovativní design značky Peugeot.

Číst dál...

Objevte nové SUV PEUGEOT 3008

Nový Peugeot 3008 je konečně odhalen. Tento dlouho očekávaný vůz, rozšiřuje trh SUV – segment C, což je kategorie vozů, které zažívají po celém světě ohromný rozmach. Vůz je určen pro náročnou klientelu, která se chce odlišit a objevit nové zážitky z jízdy. Nové SUV Peugeot 3008 bude hlavní hvězdou stánku značky Peugeot na letošním pařížském autosalonu, kde se představí veřejnosti před svým celosvětovým uvedením na trh.

Číst dál...

Nastartujte své emoce za volantem vozů Peugeot

Dne 4. května si v rámci Peugeot Emotion Days v pražském Europarku - Štěrboholích můžete vyzkoušet například sportovní 308 GTi, rodinné vozy 5008 a 308 SW, crossover 3008 či model 508 s dieselovým motorem. Navíc budete mít možnost si jako první v ČR prohlédnout nové kompaktní SUV Peugeot 2008.

Přijďte se podívat za Pěžoťákem Kopeckým. V testovacím centru na vás čeká občerstvení, soutěž o skútr Peugeot a další zajímavé ceny, a v neposlední řadě také pikantní obchodní nabídka.

Číst dál...

NOVÝ PEUGEOT EXPERT: náskok o generaci

Nový Peugeot Expert navazuje na dynamiku obnovy modelové řady a rozvoje obchodní pozice značky Peugeot na trhu lehkých užitkových vozů. Nový Peugeot Expert je zkoncipován tak, aby dokázal odpovědět na různé způsoby využití a na potřebu efektivity, kterou požadují firemní zákazníci. Nový furgon značky Peugeot tak v sobě spojuje vnější kompaktní rozměry a maximální přepravní kapacitu, která je v tomto segmentu zcela zásadní.
Vůz, postavený na zcela novém podvozku, plně využívá výhod modulární platformy EMP2, kterými jsou kompaktnost, nižší hmotnost, účinnost motorů s minimálními emisemi a kvalita. Poprvé se tu vyskytují prvky výbavy, které se v tomto segmentu dosud neobjevily, jako jsou boční posuvné dveře s bezdotykovým otevíráním, modulární kabina se systémem Moduwork, Active Safety Brake, zpětná parkovací kamera se systémem VisioPark, 3D on-line navigace.

Číst dál...

Nový Peugeot 2008, kompaktní SUV značky

Peugeot 2008 přišel na trh v roce 2013 a vzhledem k velice dobrým výsledkům prodejů, kde si drží neustále své umístění mezi třemi nejlepšími vozy segmentu. Aby tomu bylo i nadále, rozhodla se automobilka k omlazení modelu s využitím již vyzkoušených předností, zejména výrazného a přitažlivého vzhledu. Robustnost, která se každodenně osvědčuje v provozu, je posílena širšími blatníky, vertikální přední maskou a ochrannými prvky pod karoserií. Sílu vozu 2008 symbolizuje i odstín Červená Ultimate.
Verze Access, Active a Allure doplňuje nová verze GT Line, která je společná pro celou modelovou řadu Peugeot a nabídku doplňuje o sportovní elegantní červeno-černý motiv.

Číst dál...

Peugeot Traveller: cestování s vysokou úrovní komfortu

Peugeot Traveller, který se ve světové premiéře objeví na letošním ženevském autosalonu, se připravuje na svůj příchod na trh, kde se chystá zaujmout významnou pozici v kategoriích víceúčelových prostorných vozů a vozů určených pro luxusní přepravu více osob.

Z výrazného designu vozu Peugeot Traveller vyzařuje síla a elegance. Peugeot opatřil vůz Traveller řadou dalších předností, které z něj činí referenci v segmentu.

Číst dál...

308 GTi 270k by PEUGEOT SPORT: hothatch na vrcholu modelové řady 308

Už od chvíle, kdy značka představila Peugeot 308, který dokáže zprostředkovat výjimečné jízdní zážitky, očekávala se i sportovní verze modelu. Její stvoření ovšem představovalo velkou výzvu, a to nabídnout obzvláště náročným zákazníkům nejradikálnější vůz modelové řady. Přijmout tuto výzvu představovalo sestavení vývojového týmu, který bude sdílet stejnou vášeň pro výkon. Značka svěřila tento úkol odborníkům z týmu Peugeot Sport, kteří mají obrovské zkušenosti získané po celém světě.

Číst dál...

Rekordních 7 dní Peugeot a skvělý start firmy KOPECKÝ do roku 2016

Rekord z roku 2014 letos padl! 7 akčních dnů letos přineslo 1 530 objednávek nových vozů, což je nejvíce v historii akce. Celkový počet lednových objednávek značky Peugeot přesáhl 2 000.

V roce 2015 se stal užitkový model Peugeot Boxer nejprodávanějším užitkovým vozem v ČR a my jako dealer jsme se svými výsledky stali nejúspěšnějšími prodejci užitkových vozů v ČR.

Číst dál...

Lednová akce 7 dní Peugeot

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev ve výši až 150.400,- Kč na vybrané modely Peugeot. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 18. do 24. ledna na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze nebo Bystřici nad Pernštejnem. Jenom od Pežoťáka ke každé objednávce celodenní rodinná vstupenka do vodního a saunového světa v Aquapalace Čestlice v hodnotě 1 899,- Kč.

Speciální nabídka platí na objednávky uzavřené v týdnu od 18. do 24. ledna, a to včetně víkendu. Využijte tak jedinečnou šanci vybírat ze skladových vozů a získat výhodně některý ze skvěle vybavených vozů Peugeot za skvělé ceny. Na všechny modely v akci je zároveň poskytována 5-letá značková záruka Peugeot. V nabídce jsou zahrnuty i nové modely 208 a Partner Tepee. A které modely jsme pro Vás tentokrát připravili?

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas