Novinky

ze světa Peugeot

Užijte si bezstarostnou jízdu!

Každý, kdo si od 1. června do 31. srpna zakoupí na ČS EuroOil minimálně 1 ks Předplacené karty na volání Vodafone nebo 1 ks Předplacené karty na volání SMS a data Vodafone, může vyhrát měsíční zapůjčení vozu Peugeot 3008 od Peugeot Kopecký a navíc palivo v hodnotě 3000 Kč od společnosti EuroOil.

Číst dál...

KOPECKÝ doporučuje QUICKGAME

Pár střípků z teambuildingu pro ty co s námi nemohli, protože to fakt stálo za to. Materiál pořízený na místě hovoří za vše.
Počáteční obavy z různorodosti lidí vzaly po chvíli za své a ačkoli někteří z nás si sáhli opravdu až na dno, ve finále zvítězil týmový duch, chuť soutěžit a překonávat jak ostatní, tak především sami sebe. Vedle toho skvělá atmosféra, výborný catering a ochotný personál.

Číst dál...

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day ve Vysokém Mýtě!

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day! V sobotu 27. května budete mít ve Vysokém Mýtě jedinečnou možnost otestovat aktuální modelovou řadu Peugeot, a to včetně modelu 3008, který byl mezinárodní porotou zvolen Autem roku 2017.
V rámci předpremiéry vám také přivezeme ukázat nový model 5008, který si budete moci vyzkoušet mezi prvními v České republice. Přijďte se podívat za Pěžoťákem Kopeckým. V testovacím centru na vás čeká občerstvení, soutěž o skútr Peugeot a další zajímavé ceny, navíc s možností pořídit si nový Peugeot za skvělou cenu!

Číst dál...

Zcela nové SUV Peugeot 5008: fotogalerie, videa a informace

Jméno zůstalo, ale vše ostatní se změnilo. Nový Peugeot 5008 se chystá dobýt nové území velkých sedmimístných SUV segmentu C.

Nové SUV Peugeot 5008 přichází na tento slibný trh s pádnými argumenty: je vybaveno neobyčejným uspořádáním interiéru Peugeot i-Cockpit® poslední generace, platformou Efficient Modular Platform EMP2 a řadou high-tech prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost. Jeho dynamický a elegantní design v sobě skrývá příkladnou funkčnost.

Číst dál...

S Pežoťákem na KICKITALY 2017

Giro d' Italia letos čeká jubilejní, stý ročník. Den před cyklistickým pelotonem vyrazila na trať parta nadšenců na koloběžkách. Za plného provozu, na šílených italských silnicích. Na start se postavili čtvrtého května na Sardinii. Pokusí se zdolat trasu rozdělenou do jednadvaceti etap, dlouhou 3572 km, za čtyřiadvacet dní.

Číst dál...

Týden užitkových vozů Peugeot

Od 24. dubna až do konce měsíce bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. „Týden užitkových vozů Peugeot“. Jak drobní živnostníci, tak i majitelé velkých firem budou moci vybírat z bohatých skladových zásob užitkových vozů Peugeot za akční ceny. Ke všem modelům v nabídce, včetně poslední novinky PEUGEOT EXPERT, bude přibalen ZDARMA kompletní značkový servis.

Číst dál...

Peugeot 3008 se stal Autem roku!

Evropským Autem roku 2017 se stává...... Peugeot 3008!. Evropské Auto roku 2017 bylo vybíráno ze sedmi finalistů, mezi nimiž nechyběl italský sedan střední třídy, japonské malé auto nebo švédský model střední třídy. V předvečer ženevského autosalonu se již tradičně vyhlašují výsledky ankety evropského Auta roku.

Vítězem pro rok 2017 se stala druhá generace Peugeotu 3008. SUV francouzské značky vyhrálo se ziskem 319 bodů, což bylo proti druhé Giulii nakonec o 23 bodů více. Třetí skončil Mercedes-Benz E.


Vše o nové 3008 najdete zde!

Velmi atraktivní Peugeot 2008 - fotografie, videa, recenze

SUV PEUGEOT 2008 má silnou osobnost, která vyvolává touhu vyrazit za dobrodružstvím. Na všech typech silnic čiší z jeho inovativního vzhledu síla. Charakteristická vertikální přední maska má uprostřed mřížky vytvořené z malých plošek zasazeno logo značky Peugeot.

Pocity, které zažívá řidič vozu Peugeot 2008, jsou jedinečné. Návykové. Peugeot i-Cockpit® ztělesňuje intuitivnost, mrštnost a bezpečnost. Systém Grip Control zajišťující optimální pohyblivost dodává vozu 2008 univerzálnost použití na všech typech terénu. Systém je kombinován se speciálními pneumatikami Mud & Snow, které lze používat jako zimní pneumatiky.

Číst dál...

Vyhrajte Peugeot 308 na víkend

Sestavte tým z 2-6 osob a přijďte zdolat 11 výzev do tématické jeskyně. Nejrychlejší tým vyhrává Peugeot 308 pro každého člena týmu na víkend.

QuickGame je unikátní týmová hra, která prověří Vaši fyzičku, smysl pro spolupráci a pevnou vůli. Buďte rychlí a silní jako gepardi!

Číst dál...

Nový Peugeot Traveller: Fotogalerie, videa a recenze

Peugeot dal této novince zcela nové jméno. Z jeho názvu Peugeot Traveller vyzařuje stejně jako z jeho osvědčeného elegantního designu moderní vize cestování a velké prostornosti.

Peugeot opatřil vůz Traveller řadou dalších předností, které z něj činí referenci v segmentu. Nový podvozek, který vzešel z modulární platformy EMP2, je zárukou vysoké úrovně kvality, účinnosti a na tento segment rekordně nízké spotřeby.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas