Novinky

ze světa Peugeot

S Pežoťákem na KICKITALY 2017

Giro d' Italia letos čeká jubilejní, stý ročník. Den před cyklistickým pelotonem vyrazila na trať parta nadšenců na koloběžkách. Za plného provozu, na šílených italských silnicích. Na start se postavili čtvrtého května na Sardinii. Pokusí se zdolat trasu rozdělenou do jednadvaceti etap, dlouhou 3572 km, za čtyřiadvacet dní.

Číst dál...

Týden užitkových vozů Peugeot

Od 24. dubna až do konce měsíce bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. „Týden užitkových vozů Peugeot“. Jak drobní živnostníci, tak i majitelé velkých firem budou moci vybírat z bohatých skladových zásob užitkových vozů Peugeot za akční ceny. Ke všem modelům v nabídce, včetně poslední novinky PEUGEOT EXPERT, bude přibalen ZDARMA kompletní značkový servis.

Číst dál...

Peugeot 3008 se stal Autem roku!

Evropským Autem roku 2017 se stává...... Peugeot 3008!. Evropské Auto roku 2017 bylo vybíráno ze sedmi finalistů, mezi nimiž nechyběl italský sedan střední třídy, japonské malé auto nebo švédský model střední třídy. V předvečer ženevského autosalonu se již tradičně vyhlašují výsledky ankety evropského Auta roku.

Vítězem pro rok 2017 se stala druhá generace Peugeotu 3008. SUV francouzské značky vyhrálo se ziskem 319 bodů, což bylo proti druhé Giulii nakonec o 23 bodů více. Třetí skončil Mercedes-Benz E.


Vše o nové 3008 najdete zde!

Velmi atraktivní Peugeot 2008 - fotografie, videa, recenze

SUV PEUGEOT 2008 má silnou osobnost, která vyvolává touhu vyrazit za dobrodružstvím. Na všech typech silnic čiší z jeho inovativního vzhledu síla. Charakteristická vertikální přední maska má uprostřed mřížky vytvořené z malých plošek zasazeno logo značky Peugeot.

Pocity, které zažívá řidič vozu Peugeot 2008, jsou jedinečné. Návykové. Peugeot i-Cockpit® ztělesňuje intuitivnost, mrštnost a bezpečnost. Systém Grip Control zajišťující optimální pohyblivost dodává vozu 2008 univerzálnost použití na všech typech terénu. Systém je kombinován se speciálními pneumatikami Mud & Snow, které lze používat jako zimní pneumatiky.

Číst dál...

Vyhrajte Peugeot 308 na víkend

Sestavte tým z 2-6 osob a přijďte zdolat 11 výzev do tématické jeskyně. Nejrychlejší tým vyhrává Peugeot 308 pro každého člena týmu na víkend.

QuickGame je unikátní týmová hra, která prověří Vaši fyzičku, smysl pro spolupráci a pevnou vůli. Buďte rychlí a silní jako gepardi!

Číst dál...

Nový Peugeot Traveller: Fotogalerie, videa a recenze

Peugeot dal této novince zcela nové jméno. Z jeho názvu Peugeot Traveller vyzařuje stejně jako z jeho osvědčeného elegantního designu moderní vize cestování a velké prostornosti.

Peugeot opatřil vůz Traveller řadou dalších předností, které z něj činí referenci v segmentu. Nový podvozek, který vzešel z modulární platformy EMP2, je zárukou vysoké úrovně kvality, účinnosti a na tento segment rekordně nízké spotřeby.

Číst dál...

Byla to pecka! Pežoťák s českými juniory v Polsku

Evropský juniorský badmintový okruh U17 měl v minulém týdnu další zastávku v polském Lubinu a v konkurenci hráčů 10 zemí se neztratili ani mladí čeští reprezentanti Jana Adámková, Jan Vitvera a Jan Janoštík, kteří zde pod vedením trenérů Romana Janoštíka a Petra Koukala také startovali.

Velký podíl na jejich úspěchu (dvě semifinále a jedno čtvrtfinále) má i skvělý Pežoťákův Traveller, který nás pohodlně dovezl do Polska a cestou zpět se s výpravou ještě zastavil v Orlové, kde hráči startovali na celostátním turnaji kategorie U17.

Číst dál...

Nový, moderně vybavený Peugeot 301 jde s dobou

Nový Peugeot 301 přináší do segmentu nové přednosti s cílem uspokojit nároky rostoucího počtu zákazníků na trhu sedanů segmentu B. Karoserie vozu využívá nejnovější stylistické principy značky. Vertikální maska chladiče, světlomety v jedné rovině s karoserií a precizní úpravy přispívají k odolnosti vozu. Světelný podpis doplněný vepředu o LED diody dodává vozu na atraktivitě.

Číst dál...Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas