Novinky

ze světa Peugeot

Nové SUV Peugeot 5008 v prodeji

Vstupte do nové dimenze, která nese název SUV PEUGEOT 5008!

Tento impozantní a zároveň elegantní vůz s vytříbeným designem a vyspělými technologiemi byl od počátku stvořen s jediným cílem - umocnit vaše smyslové prožitky a rozšířit vaši akceschopnost!

Číst dál...

7 dní Peugeot u Pěžoťáka ještě výhodněji

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev ve výši až 165 000,- Kč na vybrané modely Peugeot. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 18. do 24. září na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a ve Vysokém Mýtě.

Jenom u Pežoťáka soutěžíte o pobyty v TEPfactor a navíc ke každé objednávce celodenní rodinná vstupenka do vodního a saunového světa v Aquapalace Čestlice v hodnotě 1 690,- Kč!

Číst dál...


Fandíme a podporujeme Divadla Ujeto

Koncem července jsme podpořili účast divadelního souboru Divadla Ujeto na Menteatrál Festivalu divadel pracujících s lidmi s mentálním postižením, který se již od roku 2011 koná v Neratově v Orlických horách.

Fotografie účastníků souboru Divadla Ujeto z třídenního festivalu naleznete dále v článku, stejně jako odkazy na Mentreatrál Festival samotný.

Číst dál...

SUV PEUGEOT 2008 Diesel za cenu benzinu!

Užijte si dynamické SUV Peugeot 2008 s úsporným dieselovým motorem, které nyní získáte v bohaté výbavě Active jen za 360 000 Kč!

Tento praktický model vás překvapí nejen svou nízkou spotřebou, ale také skvělými jízdními vlastnostmi. Jeho osobitý design podtrhuje kompaktní velikost a kvalitní zpracování. Proto je také nejoblíbenějším vozem v České republice ve svém segmentu. Vystupte z řady a překonejte hranici všednosti!

Nové SUV Peugeot 2008 skladem

Hledáme Automechaniky se Lvem v srdci

Hledáme šikovné a spolehlivé Automechaniky se Lvem v srdci, stejně jako další nové kolegy či kolegyně. Chcete-li zajímavou a náročnou práci, která má smysl a kolektiv, co Vás bude respektovat, staňte se Pežoťákem - přidejte se k nám!

Všechny ostatní aktuální volné pracovní pozice v Praze, Vysokém Mýtě a Bystřici n. Pernštejnem najdete na www.kopecky.cz/kariera


Mechanik v Bystřici n. P. Mechanik v Praze Mechanik ve Vysokém Mýtě

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. se stal ambasadorem autosalonů KOPECKÝ

Jsme pyšní na to, že po letech vzájemné spolupráce a přátelství, pan profesor MUDr. Jan Pirk kývnul na naši nabídku a stal se ambasadorem naší značky KOPECKÝ.
Profesor MUDr. Jan Pirk, DrSc., významný český kardiochirurg a přednosta Kardiocentra IKEM je dlouholetý Pežoťák a nebylo jednoduché ho přesvědčit, aby vyměnil svůj PEUGEOT 508SW GT za BMW X5 XDrive a mediálně nám tak propojil naše autosalony obou značek, jenž nabízejí komplexní služby již ve čtyřech městech ČR.

Číst dál...

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day v Praze - Štěrboholích

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day! V sobotu 24. června budete mít ve Praze - Štěrboholích jedinečnou možnost otestovat aktuální modelovou řadu Peugeot, a to včetně modelu 3008, který byl mezinárodní porotou zvolen Autem roku 2017.
V rámci předpremiéry vám také přivezeme ukázat nový model 5008, který si budete moci vyzkoušet mezi prvními v České republice. Přijďte se podívat za Pěžoťákem Kopeckým. V testovacím centru na vás čeká občerstvení, soutěž o skútr Peugeot a další zajímavé ceny, navíc s možností pořídit si nový Peugeot za skvělou cenu!

Číst dál...


Kick Italy 2017 úspěšně zakončen

Vážení přátelé, partneři projektu KICK ITALY 2017,
Jak jistě víte, úspěšně jsme dojeli před Milánské Duomo. Všichni. Bez ztráty jediného z nás jsme absolvovali na koloběžce stý ročník Giro d´Italia, kdy náš team zdolal stejnou trat jako závodníci skutečné Giro d’Italia, po předchozí koloběžkové Tour de France.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas