Novinky

ze světa Peugeot

Hledáme Automechaniky se Lvem v srdci

Hledáme šikovné a spolehlivé Automechaniky se Lvem v srdci, stejně jako další nové kolegy či kolegyně. Chcete-li zajímavou a náročnou práci, která má smysl a kolektiv, co Vás bude respektovat, staňte se Pežoťákem - přidejte se k nám!

Všechny ostatní aktuální volné pracovní pozice v Praze, Vysokém Mýtě a Bystřici n. Pernštejnem najdete na www.kopecky.cz/kariera


Mechanik v Bystřici n. P. Mechanik v Praze Mechanik ve Vysokém Mýtě

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. se stal ambasadorem autosalonů KOPECKÝ

Jsme pyšní na to, že po letech vzájemné spolupráce a přátelství, pan profesor MUDr. Jan Pirk kývnul na naši nabídku a stal se ambasadorem naší značky KOPECKÝ.
Profesor MUDr. Jan Pirk, DrSc., významný český kardiochirurg a přednosta Kardiocentra IKEM je dlouholetý Pežoťák a nebylo jednoduché ho přesvědčit, aby vyměnil svůj PEUGEOT 508SW GT za BMW X5 XDrive a mediálně nám tak propojil naše autosalony obou značek, jenž nabízejí komplexní služby již ve čtyřech městech ČR.

Číst dál...

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day v Praze - Štěrboholích

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day! V sobotu 24. června budete mít ve Praze - Štěrboholích jedinečnou možnost otestovat aktuální modelovou řadu Peugeot, a to včetně modelu 3008, který byl mezinárodní porotou zvolen Autem roku 2017.
V rámci předpremiéry vám také přivezeme ukázat nový model 5008, který si budete moci vyzkoušet mezi prvními v České republice. Přijďte se podívat za Pěžoťákem Kopeckým. V testovacím centru na vás čeká občerstvení, soutěž o skútr Peugeot a další zajímavé ceny, navíc s možností pořídit si nový Peugeot za skvělou cenu!

Číst dál...


Kick Italy 2017 úspěšně zakončen

Vážení přátelé, partneři projektu KICK ITALY 2017,
Jak jistě víte, úspěšně jsme dojeli před Milánské Duomo. Všichni. Bez ztráty jediného z nás jsme absolvovali na koloběžce stý ročník Giro d´Italia, kdy náš team zdolal stejnou trat jako závodníci skutečné Giro d’Italia, po předchozí koloběžkové Tour de France.

Číst dál...

Užijte si bezstarostnou jízdu!

Každý, kdo si od 1. června do 31. srpna zakoupí na ČS EuroOil minimálně 1 ks Předplacené karty na volání Vodafone nebo 1 ks Předplacené karty na volání SMS a data Vodafone, může vyhrát měsíční zapůjčení vozu Peugeot 3008 od Peugeot Kopecký a navíc palivo v hodnotě 3000 Kč od společnosti EuroOil.

Číst dál...

KOPECKÝ doporučuje QUICKGAME

Pár střípků z teambuildingu pro ty co s námi nemohli, protože to fakt stálo za to. Materiál pořízený na místě hovoří za vše.
Počáteční obavy z různorodosti lidí vzaly po chvíli za své a ačkoli někteří z nás si sáhli opravdu až na dno, ve finále zvítězil týmový duch, chuť soutěžit a překonávat jak ostatní, tak především sami sebe. Vedle toho skvělá atmosféra, výborný catering a ochotný personál.

Číst dál...

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day ve Vysokém Mýtě!

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day! V sobotu 27. května budete mít ve Vysokém Mýtě jedinečnou možnost otestovat aktuální modelovou řadu Peugeot, a to včetně modelu 3008, který byl mezinárodní porotou zvolen Autem roku 2017.
V rámci předpremiéry vám také přivezeme ukázat nový model 5008, který si budete moci vyzkoušet mezi prvními v České republice. Přijďte se podívat za Pěžoťákem Kopeckým. V testovacím centru na vás čeká občerstvení, soutěž o skútr Peugeot a další zajímavé ceny, navíc s možností pořídit si nový Peugeot za skvělou cenu!

Číst dál...

Zcela nové SUV Peugeot 5008: fotogalerie, videa a informace

Jméno zůstalo, ale vše ostatní se změnilo. Nový Peugeot 5008 se chystá dobýt nové území velkých sedmimístných SUV segmentu C.

Nové SUV Peugeot 5008 přichází na tento slibný trh s pádnými argumenty: je vybaveno neobyčejným uspořádáním interiéru Peugeot i-Cockpit® poslední generace, platformou Efficient Modular Platform EMP2 a řadou high-tech prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost. Jeho dynamický a elegantní design v sobě skrývá příkladnou funkčnost.

Číst dál...

S Pežoťákem na KICKITALY 2017

Giro d' Italia letos čeká jubilejní, stý ročník. Den před cyklistickým pelotonem vyrazila na trať parta nadšenců na koloběžkách. Za plného provozu, na šílených italských silnicích. Na start se postavili čtvrtého května na Sardinii. Pokusí se zdolat trasu rozdělenou do jednadvaceti etap, dlouhou 3572 km, za čtyřiadvacet dní.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas