Originální příslušenství BMW

Ušité na míru vašemu BMW

Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou Originálního příslušenství BMW a zajistěte, aby byl Váš vůz dokonale vybaven na všechny cesty.

Můžete se těšit na inteligentní řešení v oblastech přepravy, zábavy a interiéru, stejně jako na naše nekompromisně sportovní příslušenství M Performance. Veškeré Originální příslušenství BMW je ušité na míru pro Váš model BMW a navržené tak, abyste si mohli užít co nejpohodlnější a nejpříjemnější jízdu.

Produkt měsíce - květen/červen 2017

BMW Péče o vůz

Dokonalá péče o vůz je jedním z nejdůležitějších faktorů, který se podílí na dlouhodobém zachování hodnoty Vašeho BMW. Kromě toho dokáže zvýšit Vaši radost z jízdy! Dopřejte svému BMW jen tu nejlepší péči s produkty BMW Péče o vůz, které jsou speciálně určeny pro péči o vysoce kvalitní materiály.

Číst dál...

Jarní příslušenství pro rok 2017

Jaro přichází. Zelenající se louky a příjemné teploty vybízí k výletu ve Vašem BMW. Abyste měli na cestách vždy zaručen pocit bezpečí a jistoty, naši kompetentní BMW servisní profesionálové důkladně zkontrolují Váš vůz, například v rámci BMW Jarní prohlídky.

Číst dál...

Zavítejte do světa BMW Lifestyle

Každý den je jedinečný. Přináší spoustu nových zážitků, které rádi sdílíme: fascinující práce, cestovatelské zážitky, výlety s přáteli a chvíle radosti s rodinou. Smyslem našeho života je užívat si každou vteřinu podle svého stylu. Prohlédněte si naše BMW Lifestyle katalogy a inspirujte se.

Číst dál...

Produkt měsíce - březen/duben 2017

BMW dětské sedačky a Travel&Comfort systém

Jaro nám již klepe na dveře a společně s ním i výlety s rodinou. Užívejte si každou Vaši jízdu bez nečekaných překvapení a mějte Vaše děti vždy v bezpečí. Připravili jsme pro Vás nabídku zvýhodněných cen až o 20%, která platí u všech participujících BMW Autorizovaných dealerů na BMW Dětské sedačky a systém BMW Travel & Comfort od 1.3.2017 do 30.4.2017.

Číst dál...

Zimní příslušenství pro sezonu 2016/2017

BMW přepravní systémy. Užijte si zimu.

Zimní výbava jako lyže a snowboardy je v zimě důležitým společníkem na cestách. Aby se Vám všechno do vozu vešlo pohodlně, nabízíme Vám speciální zavazadlové a přepravní systémy. Ty poskytují dostatek přepravního prostoru tam, kde ho zrovna potřebujete – ať už na střeše, nebo ve voze samotném. Nezáleží na tom, který z produktů BMW zvolíte; všechny mají jedno společné: Jsou dokonale přizpůsobeny Vašemu BMW, ideálně vyhoví všem požadavkům na přepravu a poskytují maximální míru bezpečí. Samozřejmostí je nekompromisní kvalita provedení, jež je pro značku BMW typická.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete