Originální příslušenství BMW

Ušité na míru vašemu BMW

Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou Originálního příslušenství BMW a zajistěte, aby byl Váš vůz dokonale vybaven na všechny cesty.

Můžete se těšit na inteligentní řešení v oblastech přepravy, zábavy a interiéru, stejně jako na naše nekompromisně sportovní příslušenství M Performance. Veškeré Originální příslušenství BMW je ušité na míru pro Váš model BMW a navržené tak, abyste si mohli užít co nejpohodlnější a nejpříjemnější jízdu.

BMW Nosiče kol na tažné zařízení

Využijte zadní systém pro přepravu jízdních kol, který se vyznačuje snadnou montáží. Držák kol se instaluje na kulovou hlavici tažného zařízení. Kromě přepravy klasických jízdních kol umožňuje také vysoké zatížení a přepravu elektrokol. Standardně lze přepravovat dvě jízdní kola. K dostání je rovněž rozšiřovací sada pro třetí kolo.

Číst dál...

BMW M Performance kolíčky dveří

Sada dveřních kolíčků BMW M Performance se bude vyjímat v každém sportovně laděném interiéru. Kolíčky z černého eloxovaného hliníku jsou opatřeny barevným logem M a dokonale ladí se vzhledem ostatních komponentů M Performance.

Číst dál...Doplňky BMW M Performance – ryzí adrenalin

S doplňky BMW M Performance Parts získá vaše BMW jedinečný styl a speciální závodní charakter. Výkon, preciznost a ryzí estetika. Objevte rozmanitost doplňků pro každý model, které jsou zaměřené na zlepšení aerodynamiky, zvýraznění designu interiéru a exteriéru, úpravy podvozku a na kola.

Číst dál...

Láska k detailu – BMW letní kompletní kola

BMW Originální příslušenství, které je věrné svému názvu, je navrženo s precizností a inspirováno čistou funkčností. Rozšiřte svůj prostor, svůj styl, svou bezpečnost, a dodejte vašemu BMW speciální vzhled z každého úhlu pohledu.

Číst dál...

Nabíjení s vášní – doma i na cestách

Letošní léto bude výjimečné! Zaměřte se na nové dálky a stanovte si vysoké cíle. Vždy na vaší straně: vysoce efektivní BMW Originální příslušenství pro nabíjení. S BMW nabíjecími systémy pro domácí a veřejné nabíjení máte k dispozici všechny možnosti. Svůj vůz můžete pohodlně nabíjet kdykoli a kdekoli. Pro radost z elektrické jízdy bez omezení.

Číst dál...

Neomezené možnosti pro interiér Vašeho BMW

S BMW Originálním příslušenstvím: dokonalá příprava na každou cestu. Funkční prvky a nejlepší konektivita zajišťují maximální pohodlí a bezpečnost. Často i maličkosti znamenají skutečný rozdíl a zvyšují vaši radost z jízdy v každodenním životě nebo na delších cestách.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete