Novinky a události

ze světa BMW


Jarní nabídka BMW servisu

Jaro je pro mnohé nejkrásnější období roku - dny se prodlužují, příroda se probouzí a slunce se každým dnem otepluje. Prožijte sezónu se všemi svými výhodami a využijte volný čas pro spontánní výlety do přírody. My se postaráme o to, aby Vaše BMW bylo dobře vybaveno.

Číst dál...

Poslední možnost objednat BMW M4

Skvělý sportovec pro silnice i závodní okruh, s vysokým výkonem pro dokonalé drifty, rychlé průjezdy zatáček i překonávání dlouhých rovinek mezi nimi. Pro jízdní zážitky vyplavující adrenalin, s rukama pevně na volantu, s prsty připravenými na páčkách pro okamžité přeřazení. Řidič na M sportovním sedadle a vozidlo se spojí v jeden celek. Sportovní vůz, určený ke zrychlování pulzu.

Číst dál...

Krásné svátky a úspěšný rok 2020

Vážení zákazníci a příznivci značky BMW,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2019 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2020.

kolektiv BMW KOPECKÝ

PS: Od 23.12.2019 do 1.1.2020 máme zavřeno.

Číst dál...

První BMW řady 2 Gran Coupé

Není typickým kupé, ale spíše neuvěřitelným zážitkem. První BMW řady 2 Gran Coupé přináší se svým smělým charakterem do kompaktní třídy novou formu autority. Především je nekompromisním sportovcem orientovaným na výkon, který nezaměnitelným způsobem předvádí své ambice. Není elegantní, ale extravagantní. Není konvenční, ale individuální. Není běžný, ale je neobvyklý. V souladu se špičkovými technologiemi a dokonale sladěnými prvky jízdní dynamiky BMW řady 2 Gran Coupé s lehkostí vystupuje z davu a prošlapává si svou vlastní cestu.

Číst dál...


Nové BMW řady 1 SKLADEM

Podněcuje touhu: zcela nové BMW řady 1 přitahuje pozornost všech okolo. To proto, že jeho výjimečný vzhled a progresivní designový jazyk ho na první pohled odlišují od všech ostatních. To samé platí také pro interiér s moderní atmosférou, který inspiruje prvotřídní kvalitou a prostorností. Hospodárné motory, pohon předních kol, který má u BMW řady 1 svou premiéru, a špičkové technologie podvozku garantují jízdní zážitky plné dynamiky a agility, zatímco inovativní technologie a asistenční systémy se starají o to, že do cíle se vždy dostanete bezpečně a pohodlně.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete