Novinky a události

ze světa BMW

Nové BMW X5M a X6M – přijímáme objednávky

BMW M odhaluje třetí generaci BMW X5 M a BMW X6 M, která je ztělesněním typických M genů, spočívajících v mimořádné obratnosti, dynamice a přesnosti ovládání stojícími daleko nad obvyklou úrovní této třídy. Jejich výjimečné chování na silnicích i mimo ně doplňuje praktičnost, extrovertní design a moderní pojetí luxusu, což jsou naopak vlastnosti typické pro vozy BMW řady X.

Číst dál...

Finále golfové série BMW KOPECKÝ GOLF CUP 2019

Tuto sobotu 5. října se uskutečnil poslední a zároveň finálový turnaj naší golfové série v roce 2019. Počasí nás velice prověřilo a přichystalo nám pravé „skotské“ podmínky – teploty okolo 8°, déšť a silný vítr. Ovšem i v tomto pochmurném počasí se zúčastnilo 52 nadšených golfistů, kteří si přišli zahrát.

Číst dál...

Zimní kola za polovinu

50% sleva na kompletní zimní kola při objednání nového vozu

Užívejte si radost z jízdy a pocit bezpečí za každých podmínek. Nezapomeňte svůj nový vůz vybavit na zimu: při objednání vybraných modelů BMW vám teď nabídneme slevu až 50 % na sadu BMW Originálních zimních kompletních kol.

Číst dál...

Nové BMW řady 3 Touring SKLADEM

Zcela nové BMW řady 3 Touring je ztělesněním kombinace inovace, praktičnosti a sportovní dynamiky. Jeho elegantní a progresivní charakter doplňuje do detailu propracovaný interiér poskytující nejnovější inovace v oblasti ovládání a konektivity. Poskytuje působivou jízdní dynamiku, která je v tomto segmentu nevídaná, spojuje velmi hospodárné motory BMW TwinPower Turbo, dokonale naladěný podvozek a prvotřídní asistenční systémy. Na silnici představuje dokonalost, a to i v situaci, kdy stojí na místě.

Číst dál...

Čtvrtý turnaj z golfové série BMW KOPECKÝ GOLF CUP 2019

První zářijovou sobotu 5. se uskutečnil čtvrtý turnaj z našeho celoročního golfového cupu na Barboře. Počasí bylo ráno velmi deštivé, naštěstí před startem pršet přestalo a výsledky byly naprosto skvělé! Zahrát si přišlo 65 hráčů, kteří si užili den golfu na jedinečném a skvěle připraveném hřišti. Všem vítězům gratulujeme a ostatním účastníkům děkujeme!

Číst dál...Limitovaná FINAL edice BMW řady 4

Sportovní kupé zkombinované s konceptem elegantního čtyřdveřového vozu. Výsledkem je více stylu, více prostoru, více dynamiky. Ať už očekáváte od jízdní dynamiky cokoliv, BMW řady 4 Gran Coupé vám to nabídne. Jakmile do vozu nastoupíte, ihned si uvědomíte, co je to dokonalá sportovní elegance.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete