Novinky a události

ze světa BMW

28. října máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že v den státního svátku 28. října budou všechny pobočky zavřené. Těšíme se na Vás opět v úterý 29.10. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým BMW Kopecký


Extra dávka adrenalinu pro nové modely BMW

BMW to je dynamika, inovativní technologie a mnohaleté zkušenosti z oblasti motorsportu. Pomocí BMW M Performance Parts lze tyto prvky přenést ze závodní dráhy do běžného provozu: díky dodatečně instalovaným komponentům pro vylepšení aerodynamiky, hnacího ústrojí, kokpitu a podvozku, můžete dodat svému BMW nekompromisní sportovní charakter.

Číst dál...

Nové BMW X5M a X6M – přijímáme objednávky

BMW M odhaluje třetí generaci BMW X5 M a BMW X6 M, která je ztělesněním typických M genů, spočívajících v mimořádné obratnosti, dynamice a přesnosti ovládání stojícími daleko nad obvyklou úrovní této třídy. Jejich výjimečné chování na silnicích i mimo ně doplňuje praktičnost, extrovertní design a moderní pojetí luxusu, což jsou naopak vlastnosti typické pro vozy BMW řady X.

Číst dál...

Finále golfové série BMW KOPECKÝ GOLF CUP 2019

Tuto sobotu 5. října se uskutečnil poslední a zároveň finálový turnaj naší golfové série v roce 2019. Počasí nás velice prověřilo a přichystalo nám pravé „skotské“ podmínky – teploty okolo 8°, déšť a silný vítr. Ovšem i v tomto pochmurném počasí se zúčastnilo 52 nadšených golfistů, kteří si přišli zahrát.

Číst dál...

Zimní kola za polovinu

50% sleva na kompletní zimní kola při objednání nového vozu

Užívejte si radost z jízdy a pocit bezpečí za každých podmínek. Nezapomeňte svůj nový vůz vybavit na zimu: při objednání vybraných modelů BMW vám teď nabídneme slevu až 50 % na sadu BMW Originálních zimních kompletních kol.

Číst dál...

Nové BMW řady 3 Touring SKLADEM

Zcela nové BMW řady 3 Touring je ztělesněním kombinace inovace, praktičnosti a sportovní dynamiky. Jeho elegantní a progresivní charakter doplňuje do detailu propracovaný interiér poskytující nejnovější inovace v oblasti ovládání a konektivity. Poskytuje působivou jízdní dynamiku, která je v tomto segmentu nevídaná, spojuje velmi hospodárné motory BMW TwinPower Turbo, dokonale naladěný podvozek a prvotřídní asistenční systémy. Na silnici představuje dokonalost, a to i v situaci, kdy stojí na místě.

Číst dál...

Čtvrtý turnaj z golfové série BMW KOPECKÝ GOLF CUP 2019

První zářijovou sobotu 5. se uskutečnil čtvrtý turnaj z našeho celoročního golfového cupu na Barboře. Počasí bylo ráno velmi deštivé, naštěstí před startem pršet přestalo a výsledky byly naprosto skvělé! Zahrát si přišlo 65 hráčů, kteří si užili den golfu na jedinečném a skvěle připraveném hřišti. Všem vítězům gratulujeme a ostatním účastníkům děkujeme!

Číst dál...


Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete