Přestavby od Pežoťáka

Jedná se o 5-8 místný model vozu Peugeot v provedení Expert Combi nebo Traveller a to v prostřední (L2/STANDARD) nebo nejdelší verzi (L3/LONG), který je rozšířen o velice oblíbenou spací střechu od renomovaného dodavatele SCA, se šikmou instalací a přístupem zepředu.

Vůz lze navíc dovybavit dalšími prvky vhodnými pro daný účel vozu jako jsou:

 • Otočná přední křesla
 • Boční markýza
 • Měnič napětí
 • Rozkládací spací lůžko s malou kuchyňkou
 • Dodatečné úložné prostory
 • Držák na kola (varianta na 5. dveřích nebo na tažném zařízení)
 • Přídavné nezávislé topení, atd

Spací střecha se šikmou instalací SCA 262/264

Stejně jako všechny střechy nové generace SCA je i tato vyráběna s použitím sofistikovaného procesu vakuového roztažení. To zaručuje přesné a konzistentní tloušťky stěn a umožňuje, aby vnější povrch krytu střechy byl hladký a neprofilovaný. Vnitřní část střechy je vybavena měkkým velurem, který dotváří příjemnou atmosféru. Tato konstrukce je lehká a zároveň vysoce odolná. Nabízí vynikající tepelnou izolaci a zvukotěsnost. Spací střecha nabízí standardně pohodlné 2,00 x 1,30 metrové velké sklopné lůžko, které se skládá z plastových pružinových desek, matrace a krytu. Vysoký komfort při spaní s dostatkem volnosti pohybu pro nohy zajišťuje 45 cm vysoký nůžkový mechanismus na zadní straně.

Vysoce kvalitní materiály použité na termoizolační clonu jsou z tkaniny zpomalující hoření a jsou standardně vybaveny třemi okny. Okna ve směru jízdy na levé a přední straně jsou opatřena mřížkami. Zvláštní funkce má čelní okno, které lze zcela otevřít a nabízí tak jasný výhled. Okno vpravo má vložku z křišťálově čistého plastu. Praktický zasouvací mechanismus automaticky vytáhne izolační clonu při zavírání střešního pláště dovnitř.

Zakřivení lišt poskytuje větší prostor pro cestující na zadních sedadlech, když je lůžko sklopeno a střecha zavřená.

Nové zámky Southco s integrovanými bezpečnostními šrouby umožňují snadné a bezpečné uzamčení střechy.

Vnější rozměry přestavěného vozu L2 (L3):

 • Délka 4 956 mm (5 306 mm)
 • Šířka 2 204 mm
 • Výška 1 990 mm
 • Hmotnost nástavby cca. 80 kg

Střecha se nabízí buď standardně v bílé barvě nebo za příplatek v laku dle barvy karoserie vozu.

Vestavba NESTBOX

Nestbox Hiker je středně velká verze kempingové autovestavby, která obsahuje hlavní zásuvku s prostorem pro vařič, vodu a lednici.

NST HIKER 310

Kompletní set+ obsahuje korpus, vyjímatelný modul voda a modul vařič, úložný prostor určený primárně pro lednici, postel (rošt s bočními výsuvy, podpora roštu, matrace s bočními díly). K tomu je navíc elektrická lednice Dometic TCX14.

Rozměry modulu ve složeném stavu 1090 x 544 x 407 + 240 (složená matrace) a v rozloženém 1110 × 1950 × 467 mm. Hmotnost 80 kg.

Modul vařič obsahuje 2 odnímatelné hořáky, 2 kartuše na plyn, širokou zásuvku pro kempingové nádobí a taštičku na drobnosti. Součástí jsou textilní obaly pro ochranné plechy proti větru a které jsou uloženy v praktickém obalu. Celá konstrukce je mobilní.

Modul voda obsahuje skládací umyvadlo bez odtoku, dva dvanáctilitrové plastové kanystry se sacím čerpadlem na vodu, jeden plastový šuplík sloužící k uskladnění věcí, praktickou taštičku sloužící k uskladnění hygienických potřeb a 150 cm dlouhou sprchovou hadici nebo umyvadlovou baterii, které se variantně nasazují na nástrčnou rychlospojku. Ovládaní probíhá pomocí kohoutku. Navíc obsahuje hadici s rychlospojkou, díky které můžete čerpat vodu z externích zdrojů. Hadice je zakončena filtrem vodních nečistot a je vhodná i pro potraviny. Její délka je 1000 mm.

Termoelektrická autolednice o objemu 14l a výkonu 46W (64W při připojení na 230V) umožňuje chlazení až na teplotu o 30° C pod okolní teplotou a ohřívání až na + 65° C. Vybavená dotykovým ovládacím panelem, univerzální upevňovací soustavou, inteligentním obvodem šetřícím energii. Dynamické větrání interiéru a ventilátor odolný vůči opotřebení. Rozměr lednice je 328 × 303 × 450 mm a hmotnost 5 kg.

Stropní interiérová taška Nestbag je doplňkovým příslušenstvím vozidla, kde plní funkci dodatečného úložného prostoru. Stropní taška se skládá ze tří částí, a to tašky jako takové, hliníkového rámu a zástěny, která je s taškou spojena pomocí zipu. Taška je kotvena do konstrukce vozidla pomocí šroubů do stropnice vozidla přes vsunutý hliníkový rám uvnitř tašky.

Markýza Fiammastore F45 S pro minivany PSA

Oblíbená markýza F45 od italské značky FiammaMarkýza je tvořena hliníkovým pouzdrem, jenž představuje ochranu pro vinylové plátno, které je stočené uvnitř a které je ovládané klikou. Ta je součástí balení a s její pomocí se plátno snadno rozvine a poskytne kýžený přístřešek ke karavanu či obytnému vozu. V čele markýzy jsou dvě 7 mm kedrové drážky pro instalaci přední stínící stěny či jiného příslušenství, v bočních krytkách se ukrývají výrazné červené piny, které indikují, zda je v daný moment markýza správně uzavřená či otevřená.

Parametry: barva plátna Royal Grey (šedá), výsuv 200 cm, délka 263 cm, hmotnost 24 kg

Výhody Fiammastore F45:

 • Hliníkové pouzdro
 • Dešťový žlab na předním panelu
 • Dvojitá kolejnice na potrubí v předním panelu
 • Vyztužený držák
 • Snadno se čistí
 • Tichý při provozu
 • Regulační systém pro zavření předního panelu
 • Samosvorný bezpečnostní mechanismus automatického zamykání

Technické vlastnosti regulačního systému Presto Fix ®, silné a prostorově úsporné kloubové paže s dvojitým napnutím lana. Dvojitý tlumič nárazů, automatický zámek, duální zabezpečení, sklopná klika markýzy, kolíky pro připevnění k zemi.

Dodavatel přestavby firma KRS, EGOÉ NEST a PEUGEOT KOPECKÝ

Fotogalerie


Peugeot Expert FUN&CAMP L2 Všechny modely Peugeot EXPERT SKLADEM


Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.
 4. Odkud pomůžeme? 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas