Pežoťák

Klub všech Pežoťáků

Náš ambasador Lukáš Langmajer stráví ve voze poměrně dost času a najezdí spoustu kilometrů. Vůz využívá s ohledem na své bydlení mimo Prahu především ke každodennímu dojíždění. Vedle své herecké profese spojené i s hostováním v jiných divadlech, najede spoustu kilometrů i v rámci svého působení v závodním týmu Jaromíra Tomaštíka, mistra České republiky v rally sprintech, v mistrovství České republiky v rally.

A jaké byly jeho základní požadavky, když si mohl vybrat model a verzi?

Vzhledem k tomu, že uvedení nového modelu 5008 bylo posunuto až na podzim, rozhodl se již potřetí pro model PEUGEOT 508 ve verzi combi. Ačkoli je tento model již na sklonku svého života a všichni netrpělivě očekáváme představení jeho nástupce plánované na příští rok, o výběru rozhodli ryze pragmatické důvody.

Coby čerstvě otec 2 dětí a majitel jednoho většího psa preferoval užitné vlastnosti vozu a jízdní komfort nad dynamikou a sportovními křivkami. Ale nemusí se obávat, ani tyto vlastnosti tento model nepostrádá. Motor 2.0BlueHDi s výkonem 180k ve spojení s 6-ti stupňovou automatickou převodovkou disponuje dostatečnou dynamikou.

A jaké byly jeho pocity např. z právě odevzdaného modelu 508RXH? Můžete se podívat na TV Playtvak.

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Registrace do klubu Pežoťáků

Zadejte Vaše jméno
Zadejte telefonní číslo
Zadejte email v platném tvaru
Pro využití online poptávky je nutný souhlas