Pežoťák

Klub všech Pežoťáků

Byl jsem zvědavý jak malej kluk, tedy jsem zvedl telefon, zavolal a hned vyrazil ji okouknout. Ano, mluvím o nové 3008 od Peugeotu. V té, která tomuto modelu předcházela jsem strávil půl roku a najel cca 15000 km. Auťák to byl nečekaně obratný, svižný a fajnový společník.
Ovšem design, byl kulatně řečeno, kontraverzní a přípomínal lachtana v křeči. Nejčko je všechno jinak, auto je jasně zařaditelný, tedy sedím výš, myslím si, že dál dojedu a nic se mi nestane.

Auto je tak napěchované asistentama, že když bychom si představily, že to jsou lidi, tak je jich plnný autobus. Je dospělé, sexy, má kukuč dravce. Po usednutí za hranatý volant jsem se objevil na Enterprise, velící můstek. Něco se vám promítá, něco je krásně hmatatelný a všechno to s vámi dělá divy. Těšilo mne si hrát, nastavovat, na co se chci dívat a jakou barvou si to budu zobrazovat.

Někde jsem slyšel, že když Peugeot tak v naftě. Tak tedy klasiku, 4 hrnce do kterých se vejdou dva litry a uvaří 150 koní, který pomocí fofr klacku hýbou přední nápravou. Ovšem na výběr je jich víc, včetně 180 koní a automatu. V autě by se mohla konat mše svatá, jaké je tam ticho. Pokud už vás ticho nudí a spustíte radio, začne koncert. Tak dobře ozvučeného lva jsem ještě neměl.

Spotřeba naprosto druhotná, neb je mizivá. Kufr vám stačí, boha jeho, co byste chtěli všechno vozit? Nešetřete na velikosti kol, neb kola dělají auto a máte doma auto, které je nejen přitažlivé a originální, ale i schopné, bezpečné a zábavné.

Váš Pežoťák Lukáš

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Registrace do klubu Pežoťáků

Zadejte Vaše jméno
Zadejte telefonní číslo
Zadejte email v platném tvaru
Pro využití online poptávky je nutný souhlas