Peugeot Partner Tepee

již od 335 000 Kč
Partner Tepee je rodinná a variabilní osobní dodávka, která byla stvořena pro cestování. Komfortní a bezpečností výbava tohoto praktického vozu je pro všechny osoby na palubě zárukou příjemné a jisté jízdy.

Peugeot Kopecký Partner Tepee pro rodinu a práci
Partner Tepee nabízí snadný přístup ze všech stran. Nastupování do vozu širokými bočními dveřmi je snadné i ve stísněných prostorech a zadní výklopné dveře s velkým úhlem otevření umožňují pohodlný přístup do zavazadlového prostoru. Pokud parkujete na místě, kde není možné otevřít celé výklopné dveře, můžete si otevřít pouze zadní* okno, kterým se do zavazadlového prostoru bez obtíží dostanete.
Partner Tepee je podle zvolené verze a doplňkové výbavy k dispozici v pěti nebo sedmimístné verzi. Sedmimístná verze Partner Tepee nabízí všem cestujícím optimální komfort. Tři samostatná a mírně zvýšená sedadla ve 2. řadě umožňují díky jednoduché manipulaci snadný a pohodlný přístup do vozu.
Partner Tepee je maximálně funkční vůz ‑ aby uspokojil všechny vaše potřeby, nabízí vám velkorysý zavazadlový prostor. Jeho objem se může měnit od 675 l (pod kryt) do 1350 l (pod střechu u pětimístné verze). Ve dvoumístné konfiguraci můžete mít k dispozici přepravní kapacitu až 3000 l (s vyjmutými zadními sedadly).
Řidič vozu Partner Tepee má k dispozici řadu prvků výbavy na podporu řízení: zvukový a grafický parkovací asistent*, automatické* stěrače, automatické rozsvěcení předních světlometů*... Sklápění vnějších zpětných zrcátek je ovládáno elektricky* ‑ na podnět řidiče nebo automaticky při uzamknutí vozu dálkovým ovládáním.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.