100% elektrickýPEUGEOT e-208

od 770 000 Kč
Nový městský vůz PEUGEOT e‑208 se 100% elektrickým motorem je překvapivě hbitý, řidiči nabízí stimulující jízdní zážitky a otevírá mu nové možnosti mobility. Atraktivní elektrický vůz e‑208 vám padne do oka. Odlišuje se exkluzivními prvky, které jsou odrazem modernosti a technologické vyspělosti.
Fotogalerie modelu Peugeot e-208
Neodolatelný odvážný a sebevědomý design

Neodolatelný odvážný a sebevědomý design

Oproti standardnímu modelu se spalovacím motorem disponuje elektrická verze unikátními prvky, které zdobí exteriér nového PEUGEOT e‑208: monogram "e" a dvoubarevný znak lva, přední maska v barvě karoserie, černé podběhy kol, aerodynamická hliníková 17" kola s diamantovým efektem a výplněmi, které zlepšují aerodynamické parametry. V interiéru najdete elegantní čalounění v kombinaci Alcantara© / látka Gris Gréval. Nový PEUGEOT e‑208 si navíc dokázal zachovat nezměněnou prostornost a řidiči i ostatním cestujícím nabízí maximální pohodlí.
Světelný podpis

Světelný podpis

Jedinečný vzhled zádi zvýrazňují kromě lesklého černého pásu rovněž trvale rozsvícená zadní Full LED světla se stejnou kresbou lvích drápů, jakou nacházíme na předních světlometech.
Panoramatické střešní okno

Panoramatické střešní okno

Panoramatické střešní okno příjemně prosvětluje interiér vozu PEUGEOT 208. Spolucestující si mohou užívat výhled na oblohu, zatímco vy nepochybně oceníte dostatek světla.
Jedinečný styl

Jedinečný styl

PEUGEOT e-208 zdobí výrazné stylové prvky, které umocňují jeho osobitost a odlišují ho od konkurence. Podle monogramu „e“ a dichroického loga je na první pohled jasně patrný jeho elektrický pohon.

Místo řidiče s PEUGEOT i-Cockpit

V kabině vozu vás upoutá PEUGEOT i-Cockpit® 3D nejnovější generace s kompaktním multifunkčním volantem , konfigurovatelným digitálním 3D přístrojovým panelem , velkým 10″ HD dotykovým displejem a 7 ovladači Toggles switches.
Digitální 3D přístrojový panel

Digitální 3D přístrojový panel

Futuristický vyvýšený digitální 3D přístrojový panel zobrazuje informace ve formě hologramu do zorného pole řidiče. Informace užitečné pro řízení jsou promítány ve 2 úrovních a vy si můžete nastavit, které z nich chcete zobrazovat trvale, např. aktuální dopravní zpravodajství nebo čerpací stanice.

Velký intuitivní displej

Velký intuitivní displej

Velký barevný kapacitní dotykový 10″ HD displej je možné ovládat hlasem, pomocí ovladačů na volantu či jednoduše 7 klávesami „Toggles switches“ umístěnými na palubní desce. Díky funkci Mirror Screen umožňuje rovněž přístup k aplikacím vašeho kompatibilního chytrého telefonu.

Praktická konektivita

Praktická konektivita

Městský automobil láká svou praktičností a funkcemi konektivity. V důmyslném úložném prostoru v palubní desce bezdrátově dobijete svůj chytrý telefon. Pro mobilní zařízení spolucestujících jsou v kabině k dispozici až 4 USB zásuvky.

Fotogalerie modelu PEUGEOT 208

PEUGEOT 208 potvrzuje svým sportovním stylem jedinečný mladistvý charakter. V interiéru tohoto malého městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D.

Vozy PEUGEOT 208 skladem

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

ALLURE 1.2 PT 100K MAN6
2024, 0 km, benzín, 74 kW, manuál, 5 míst
NovýPraha

ACTIVE PureTech 75 S&S MAN5
2024, 7 km, benzín, 55 kW, manuál, 5 míst
NovýPardubice

ALLURE PureTech 100 MAN6
2024, 2 km, benzín, 74 kW, manuál, 5 míst
NovýVysoké Mýto

ALLURE 1.2 PT 100k MAN6
2024, 0 km, benzín, 74 kW, manuál, 5 míst
NovýPraha

e-ALLURE Elektromotor 100 kW/136 k EAT8
2024, 0 km, elektro, 100 kW, automat, 5 míst
NovýPraha

208 ACTIVE PureTech 75 S&S MAN5
2024, 3 km, benzín, 55 kW, manuál, 5 míst
NovýPardubice

ALLURE PureTech 100 MAN6
2024, 2 km, benzín, 74 kW, manuál, 5 míst
NovýVysoké Mýto

ACTIVE 1.2 PT 75K MAN5
2024, 0 km, benzín, 55 kW, manuál, 5 míst
NovýPraha

Rozměry nového PEUGEOTU 208

Nízká karoserie, smyslné křivky a dlouhá kapota. Silná osobnost vozu PEUGEOT 208 je patrná na první pohled. Jeho asertivní charakter vyjádřený jasnými barvami umocňuje střecha Black Diamond, lesklé černé lemování blatníků i oken a kola z lehkých slitin s aerodynamickými prvky.
Rozměry nového PEUGEOTU 208
Peugeot e-208
Peugeot e-208

Originální příslušenství PEUGEOT

Vyrážíte na hory a hodilo by se vám více úložného prostoru? Máme pro vás praktický střešní box. Byla tuhá zima a vaše stěrače dostaly co proto? Rádi vám objednáme a namontujeme nové. Vyšperkujte své auto a dopřejte mu kvalitní originální příslušenství Peugeot.