Nový PEUGEOT 508

od 1 070 000 Kč
Peugeot 508 představuje nový design modelů určených pro nejnáročnější klientelu. Přední část je dynamičtější a v jejím středu se nachází nové logo značky. U těchto modelů se poprvé objevují nové charakteristické přední světlomety se třemi drápy. Jsou zabudovány do extrémně štíhlých světlometů Matrix LED s jedinečným designem.
Fotogalerie modelu Peugeot 508
Odvážný nový styl vozu PEUGEOT 5008

Odvážný nový styl vozu PEUGEOT 5008

Přední část vozu se vyznačuje velmi moderním vzhledem, a to zejména díky plnému začlenění motivu mřížky chladiče do nárazníku, s postupně se rozvíjejícím vzorem a použitím barvy karoserie, která tento nový design ještě více zdůrazňuje. Nové logo značky Peugeot je umístěno uprostřed mřížky chladiče, jejíž vzor se od tohoto podpisu rozšiřuje směrem ven.
Světlomety Matrix LED

Světlomety Matrix LED

Díky technologii Matrix LED, kterou je sériově vybavena celá modelová řada, byl optimalizován design světlometů. Jejich součástí jsou i světla pro denní svícení vytvářející podpis se 3 drápy a 3D efektem, který jim dodává hloubku.
Dyynamická přední část

Dyynamická přední část

Přední část je dynamičtější a v jejím středu se nachází nové logo značky. Vůz působí moderně i díky tomu, že se mřížka chladiče opticky prolíná s celkovým objemem nárazníku.
Moderně pojatá zadní část

Moderně pojatá zadní část

Světelný podpis na zádi nabízí novou interpretaci motivu tří drápů v horizontálnější a výraznější podobě. Tato full LED světla se směrovkami s posuvem světla jsou součástí standardní výbavy u celé modelové řady.

Zážitek z jízdy s novým vozem PEUGEOT 508

V prostoru pro cestující je jednou z nedůležitějších součástí Peugeot i-Cockpit®. U nového modelu 508 nabízí nová vylepšení z hlediska ergonomie, kvality, praktičnosti a technologií. Zavádí nový systém infotainmentu Peugeot i-Connect® Advanced.
Digitální přístrojový panel

Digitální přístrojový panel

Digitální přístrojový panel, umístěný v úrovni očí těsně nad volantem, je vybaven dvanáctipalcovým displejem. Panel je plně konfigurovatelný a přizpůsobitelný na míru pomocí nových režimů zobrazení (online navigace TomTom, rádio/média, asistenční systémy řízení, tok energie atd.), které lze upravovat přímo pomocí ovladačů na volantu.

Středový dotykový displej

Středový dotykový displej

Uprostřed přístrojového panelu se nachází středový desetipalcový dotykový displej s vysokým rozlišením, který je mírně orientován směrem k řidiči („driver oriented“), což optimalizuje ergonomii řízení, aniž by byl spolujezdec omezen v používání a čtení informací z displeje. Pod středovým displejem se nacházejí elegantní ovladače připomínající klávesy klavíru, které poskytují přímý přístup k hlavnímu menu, nastavení klimatizace, aplikacím, asistenčním systémům řízení, telefonu, médiím a nastavení vozidla.

Tlačítko rekuperačního brzdění

Tlačítko rekuperačního brzdění

U hybridních motorů slouží tlačítko Brake (B) k aktivaci rekuperačního brzdění. V případě verze se spalovacím motorem je nahrazeno tlačítkem Manual (M), které umožňuje manuální volbu převodového stupně pomocí páček za volantem.

Asistenční systémy v novém PEUGEOTU 508

Na palubě nového vozu Peugeot 508 je k dispozici velmi komplexní sada asistenčních systémů řízení nejnovější generace, které využívají informace shromažďované několika kamerami a radary a které zajišťují bezpečné řízení, manévrování a cestování. K dispozici je i další výbava usnadňující každodenní používání vozu.
Peugeot 508

Samozřejmostí jsou vyspělé asistenčními systémy, které zajišťují bezpečnost jízdy. Mezi ně patří zejména Noční vidění (Night Vision), poloautonomní řízení 2. úrovně, které tvoří adaptivní tempomat s funkcí Stop and Go a systém udržování vozu v jízdním pruhu, parkovací asistent s HD kamerami, řízené odpružení se 3 režimy (Normal, Comfort a Sport).

Vozy PEUGEOT 508 skladem

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

SW GT 2,0 BHDi A6
2016, 219 400 km, nafta, 133 kW, automat, 5 míst
OjetýVysoké Mýto

SW ALLURE PACK 1,5 BHDi EAT8
2021, 29 336 km, nafta, 96 kW, automat, 5 míst
OjetýBystřice n. P.

SW ACTIVE 2,0 BHDI 150k M6
2016, 211 237 km, nafta, 110 kW, manuál, 5 míst
OjetýBystřice n. P.

ALLURE PACK SW 1.5HDi EAT8
2021, 28 975 km, nafta, 96 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

SW GT LINE 1,6PT 180k EAT8
2019, 42 139 km, benzín, 133 kW, automat, 5 míst
OjetýBystřice n. P.

ALLURE 2,0 HDI 163k A6
2012, 247 050 km, nafta, 120 kW, automat, 5 míst
OjetýBystřice n. P.

Nový Peugeot 508 s plug-in hybridními motory

Lithium-iontová baterie plug-in hybridních verzí 180, 225 a 360 má kapacitu 12,4 kWh a výkon 102 kW. K dispozici jsou dva typy palubních jednofázových nabíječek: standardní o výkonu 3,7 kW a příplatková o výkonu 7,4 kW.
Nový Peugeot 508 s plug-in hybridními motory

Plug-in Hybrid 180 e-EAT8

Pohon 2 kol s kombinací motoru PureTech o výkonu 150 k (110 kW) a elektromotoru o výkonu 81 kW ve spojení s osmistupňovou převodovkou e-EAT8

Plug-in Hybrid 225 e-EAT8

Pohon 2 kol s kombinací motoru PureTech o výkonu 180 k (132 kW) a elektromotoru o výkonu 81 kW ve spojení s osmistupňovou převodovkou e-EAT8.

Plug-in Hybrid4 360 e-EAT8

pohon 4 kol – vepředu kombinace motoru PureTech o výkonu 200 k (147 kW) a elektromotoru o výkonu 81 kW ve spojení s osmistupňovou převodovkou e-EAT8

Fotogalerie vozu PEUGEOT 508

Přední část je dynamičtější a v jejím středu se nachází nové logo značky. Vůz působí moderně i díky tomu, že se mřížka chladiče opticky prolíná s celkovým objemem nárazníku.

Originální příslušenství PEUGEOT

Vyrážíte na hory a hodilo by se vám více úložného prostoru? Máme pro vás praktický střešní box. Byla tuhá zima a vaše stěrače dostaly co proto? Rádi vám objednáme a namontujeme nové. Vyšperkujte své auto a dopřejte mu kvalitní originální příslušenství Peugeot.