Peugeot 5008

staňte se Pežoťákem
Nasedněte a nechte se okouzlit velkolepým stylem prostorného a technologicky vyspělého vozu. Sportovní vzhled a ladné linie 7místného SUV PEUGEOT 5008 zdůrazňují modernizované tvary a odhalují design budoucnosti.

Peugeot 5008 Kopecký 7místné SUV PEUGEOT 5008
odhaluje modernizované linie, díky kterým získává na eleganci, a dokonale spojuje robustnost s precizním zpracováním.
Výrazná příď staví na odiv inovovaný přední nárazník s integrovaným světelným podpisem, který jasně identifikuje novou generaci vozů PEUGEOT. Jeho lakovaná spodní lišta, lesklé černé mřížky sání a zejména unikátní bezrámová maska, která vás na první pohled doslova okouzlí, dodávají vozu na jedinečnosti.
Dynamický a sportovní vzhled SUV zvýrazňují chromované okenní lišty navazující na linii předních světlometů, které dále pokračují až k zadnímu spoileru. Nová 19″ hliníková kola s výbrusem SAN FRANCISCO jsou nezbytným posledním detailem, který dotváří celek.

Inovativní technologie v interiéru
Zažijte ještě intenzivnější pocity z řízení pohodlně usazeni v modernizované, inovativní a ergonomické kabině PEUGEOT i-Cockpit®. Nové SUV PEUGEOT 5008 s kompaktním volantem pro přesnější řízení a sedmi elegantními ovladači TOGGLE SWITCHES je vybaveno centrálním dotykovým displejem 10″ HD a inovovanou konfigurovatelnou 12,3″ digitální přístrojovou deskou s vysoce kvalitním zobrazením pro lepší čitelnost. Už nic nebude odvádět pozornost od řízení, veškeré informace důležité pro jízdu jsou výborně viditelné v zorném poli řidiče.

Nový sdružený přístroj a komfortní interiér
Nový přizpůsobitelný a konfigurovatelný 12,3″ digitální přístrojový panel s černým displejem a lepšími kontrasty poskytuje kvalitnější zobrazení. Optimalizovaná čitelnost informací navolených řidičem mu umožní rychlejší reakce. Pohodlně usazeni v komfortních nastavitelných masážních sedadlech se zdravotním certifikátem AGR si užijte výjimečnou akustiku nového SUV PEUGEOT 5008. Zaposlouchejte se do čistých tónů systému Hi-Fi Focal® Premium, který zprostředkuje prvotřídní zvukový projev díky deseti integrovaným reproduktorům, jejichž basy i vysoké tóny výborně ladí s novou barvou bronzová BELEM.

Konektivita
Na novém centrálním 10″ dotykovém HD displeji, který je dobře čitelný a velmi citlivý, se zobrazuje on-line 3D navigace s hlasovým ovládáním propojená se službou TomTom®, která zprostředkuje v reálném čase veškeré důležité informace pro jízdu.
Prostřednictvím funkce Mirror Screen je možné zrcadlit oblíbené aplikace z chytrého telefonu na centrální dotykový displej vozu. Bezdrátově nabíjet telefon umožní k tomu určený prostor na centrální konzole.
Pro cestující na zadních sedadlech jsou k dispozici dva nabíjecí porty USB.

Výkonné a úsporné motory
Nové SUV PEUGEOT 5008 má výborné jízdní vlastnosti, je dynamické i snadno ovladatelné a vyznačuje se výborným akustickým komfortem hodným velkých cestovních vozů.
Dodává se s benzinovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi nejnovější generace s technologií Stop&Start, které splňují normu Euro 6d:

  • 1.2 PureTech 130 S&S MAN6
  • 1.2 PureTech 130 S&S EAT8
  • 1.6 PureTech 180 S&S EAT8
  • 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6
  • 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8
  • 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8

Přesné a živé řízení, účinné motory, které lze vybavit automatickou převodovkou EAT8, velmi krátký poloměr otáčení, jakož i optimalizovaná hmotnost nového SUV PEUGEOT 5008 zajistí maximální radost z jízdy.

Výkon na cestách
Nové SUV PEUGEOT 5008 může být vybaveno množstvím velmi užitečných asistenčních systémů řízení, které oceníte při jízdě. Jedná se například o automatické nouzové brzdění nejnovější generace nebo systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značení. Při popojíždění ve městě zajisté uvítáte pomoc při parkování v podobě 360° zpětné parkovací kamery a systému Park Assist.

Grip control – s technologií ADVANCED GRIP CONTROL se rozšiřují vaše možnosti. Přizpůsobte jízdní vlastnosti nového SUV PEUGEOT 5008 aktuálnímu počasí a stavu vozovky. V prudkých svazích reguluje funkce HILL ASSIST DESCENT CONTROL rychlost.

Night vision – pro vyšší bezpečnost jízdy v noci nebo za snížené viditelnosti detekuje infračervená kamera systému NIGHT VISION přítomnost chodců nebo zvířat mimo dosah světlometů ve vzdálenosti až 200 m před vozidlem. Vizualizace se promítne na digitálním přístrojovém panelu v zorném poli a zazní zvuková výstraha.

Poloautonomní řízení – Seznamte se s poloautonomním řízením a paketem DRIVE ASSIST PLUS. Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu ve spojení s adaptivním tempomatem s funkcí Stop&Go automaticky přizpůsobuje rychlost tak, aby odpovídala rychlosti vozu před vámi, udržovala bezpečnou brzdnou vzdálenost a zároveň zajišťovala korekci jízdní dráhy.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.