Peugeot 408

staňte se Pežoťákem
Atraktivní křivky nového vozu PEUGEOT 408 jsou charakteristické svou dynamikou a inspirativním vzhledem vycházejícím z fastbacku. Moderní styl a elegance ho v provozu jednoznačně zviditelní. Vyšší světlá výška při zachování optimálních rozměrů, sportovní silueta a plynulé linie zdůrazňují jeho aerodynamiku.

Peugeot Kopecký Vzhled dravé šelmy
Zajímavě tvarovaný zadní nárazník. Inovativní Full LED nebo 3D Full LED světla s kresbou lvích drápů. Zkosená záď evokující šelmu ve skoku optimalizuje proudění vzduchu kolem vozu pro maximální aerodynamiku. Při pohledu zepředu okamžitě zaujme dlouhá kapota s výrazným lemováním připomínajícím zvednutá křídla. Moderní masce chladiče zdobené lamelami v barvě karoserie vévodí nové logo PEUGEOT. Černé dekorativní prvky obklopují denní světla připomínající tesáky šelmy a zdůrazňují robustnost přídě. Extrémně úzké Full LED přední světlomety se svým moderním provedením odpovídajícím současnému trendu značky zajišťují lepší viditelnost a snadnější a bezpečnější jízdu v noci díky technologii PEUGEOT MATRIX LED.

Technologie Peugeotu 408
Kompletní nabídka asistenčních systémů řízení pro vyšší pohodlí a jistotu za volantem: Poloautonomní jízda s novým paketem Assist Drive Assist 2.0; Night Vision; Snadnější parkování se systémem Vision 360°; Sledování mrtvého úhlu s delším dosahem; Automatické nouzové brzdění.
Infotainmentový systém nejnovější generace PEUGEOT i-Connect pro ještě větší radost z jízdy: Konektivní služby přinášející to nejlepší ze světa chytrých telefonů a online aktualizací; Online navigace obohacená o služby TomTom® s aktuálním dopravním zpravodajstvím a upozorněním na nebezpečné zóny; Bezdrátová funkce Mirror Screen.

Motory na míru vašim potřebám
Hybrid nebo benzín? S plug-in hybridními vozy můžete jet, kamkoli chcete včetně nízkoemisních zón. Benzinový motor PureTech 130 Eat8 S&S kombinuje výkon s maximální účinností.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.