NOVÝPEUGEOT 308 SW

od 515 000 Kč
Zbavte se stereotypů a vychutnejte si každý okamžik za volantem nového vozu PEUGEOT 308 SW. Nechte se inspirovat jeho expresivním nekonformním stylem a technologiemi nejnovější generace, které si kladou za cíl zintenzivnit radost z jízdy. Zvolte benzinový či naftový motor nebo plug-in hybridní pohon.
Fotogalerie modelu Peugeot 308 SW
Impozantní kombi s vlastním názorem

Impozantní kombi s vlastním názorem

Nový PEUGEOT 308 SW s novým logem uprostřed inovované vertikální masky chladiče zaujme robustním vzhledem, který je umocněn prodlouženou kapotou a dozadu posunutým čelním sklem. Odvážné proporce, expresivní styl a důrazný, smyslný design odhalují jeho asertivní a jedinečnou osobnost popírající stereotypy při zachování výjimečné praktičnosti i variability.
Elegantní světla

Elegantní světla

Nové kompaktní kombi 308 SW je vybaveno inovovaným světelným podpisem značky. Přední světlomety jsou složeny z různých segmentů s full LED technologií včetně PEUGEOT Matrix LED, která výrazně zpříjemňuje jízdu v noci.
Zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor

Elegantní a sportovní profil nového kompaktního kombi PEUGEOT 308 SW upoutá svými aerodynamickými liniemi a robustní zádí, která na první pohled poukazuje na velký zavazadlový prostor.
Otevíratelné střešní okno

Otevíratelné střešní okno

Aby se každá cesta stala nezapomenutelným zážitkem, je nový PEUGEOT 308 SW vybaven otevíratelným střešním oknem, které maximálně prosvětlí kabinu a umožní naplno obdivovat místa, kterými projíždíte.

Cestování v novém kombi PEUGEOT 308 SW

Usedněte za volant nového vozu PEUGEOT 308 SW. Uživatelsky přívětivé a intuitivní místo řidiče bylo radikálně zmodernizováno pro ještě vyšší bezpečnost a kvalitu cestování. Nyní nabízí ještě propracovanější ergonomii, nový design a je vybavené nejnovějšími podpůrnými prvky řízení i technologiemi konektivity.
Inovativní palubní konektivita

Inovativní palubní konektivita

Skutečnou novinkou v oblasti palubní konektivity je inovovaný 10" HD kapacitní dotykový displej vybavený novým systémem infotainmentu PEUGEOT i-Connect, který zajistí ještě lepší zážitky z řízení. Cestujte v naprostém pohodlí díky online navigaci s hlasovým ovládáním a automatickými aktualizacemi mapových podkladů od společnosti TomTom®. Navigace poskytuje rovněž aktuální informace o dopravě a upozornění na rychlostní radary/nebezpečné zóny na trase od společnosti TomTom®.

Přístrojový panel

Přístrojový panel

10" digitálním přístrojovém panelu se v zorném poli řidiče zobrazují informace důležité pro jízdu. Nový, lehce ovladatelný kompaktní volant je vybaven ovladači pro nastavení obsahu a režimu zobrazení přístrojového panelu i centrálního displeje. U verze GT se nejdůležitější informace z 3D digitálního přístrojového panelu pro lepší rozpoznatelnost zobrazují trojrozměrně ve formě hologramu.

Nová středová konzola

Nová středová konzola

Nová středová konzola je velmi elegantní a ergonomická. Nalezneme zde volič jízdních režimů osmistupňové automatické převodovky EAT8 i nového, výkonnějšího a kompaktnějšího systému klimatizace. Všechny dynamické ovládací prvky vozu jsou umístěny v dosahu řidiče. Konzola bez klasické řadicí páky nabízí více odkládacích ploch a rovněž prostor určený pro bezdrátové dobíjení chytrých telefonů.

Technologie v novém PEUGEOTU 308 SW

Nabídku palubních technologií doplňují ve voze nový Peugeot 308 SW asistenční systémy řízení poslední generace na nejvyšší úrovni know-how značky. Další krok směrem k poloautonomnímu řízení představuje balíček Drive Assist 2.0. Tvoří jej adaptivní tempomat s funkcí Stop and Go a systém udržování vozu v jízdním pruhu
Peugeot 308 SW
 • Poloautomatická změna jízdního pruhu: vůz řidiči nabídne předjetí vozu vepředu a poté možnost opětovného zařazení do původního jízdního pruhu, to vše při rychlosti od rychlosti 70 do 180 km/hod
 • Včasné doporučení rychlosti: systém nabídne řidiči, aby přizpůsobil rychlost vozu (zrychlení nebo zpomalení) podle značek omezujících rychlost
 • Přizpůsobení rychlosti v zatáčkách: optimalizuje rychlost vozu podle sklonu zatáčky, až do rychlosti 180 km/hod
 • Systém sledování mrtvého úhlu s delším dosahem (75 metrů);
 • Nová zadní kamera s vysokým rozlišením a úhlem sledování 180° se zabudovanou čisticí tryskou
 • Parkovací asistent 360° se 4 kamerami
 • Bezklíčový přístup a startování s funkcí Proximity
 • Nouzové volání „E-call+“ s informacemi o počtu cestujících a poloze včetně směru vozu na silnici;
 • Adaptivní tempomat s funkcí Stop and Go3 s nastavitelnou vzdáleností mezi vozidly
 • Systém automatického nouzového brzdění (rozpozná chodce a cyklisty, a to ve dne i v noci, v rychlosti 7–140 km/hod ) a systém varování před srážkou;
 • Aktivní systém varování při neúmyslném opuštění jízdního pruhu (neoznačeného okraje vozovky) s úpravou dráhy vozu;
 • Sledování pozornosti řidiče v případě delší doby řízení a při rychlostech nad 65 km/hod, a to pomocí analýzy mikropohybů volantu;
 • Automatické přepínání dálkových světlometů;
 • Rozšířené rozpoznávání dopravních značek (stop, zakázaný směr jízdy, zákaz předjíždění, konec zákazu předjíždění, atd.)
 • Alarm s obvodovým a prostorovým čidlem a superzamykáním

Vozy PEUGEOT 308 skladem

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

SW ALLURE PureTech 130 MAN6
2024, 3 km, benzín, 96 kW, manuál, 5 míst
NovýVysoké Mýto

SW ACTIVE PACK BlHDi 130 EAT8
2023, 2 km, nafta, 96 kW, automat, 5 míst
NovýVysoké Mýto

SW ALLURE 1.2 PT 130k MAN6
2024, 0 km, benzín, 96 kW, manuál, 5 míst
NovýPraha

SW ACTIVE PACK 1.2 PT 130k MAN6
2023, 0 km, benzín, 96 kW, manuál, 5 míst
NovýVysoké Mýto

308 SW GT BlueHDi 130 S&S EAT8
2024, 0 km, nafta, 96 kW, automat, 5 míst
NovýPardubice

SW ACTIVE 1.5 BHDi 130k EAT8
2024, 0 km, nafta, 96 kW, automat, 5 míst
NovýPraha

ACTIVE PACK 1.2 PT 130k MAN6
2022, 23 500 km, benzín, 96 kW, manuál, 5 míst
PředváděcíPraha

SW ACTIVE 1.6 BHDI 100k M5
2017, 199 897 km, nafta, 73 kW, manuál, 5 míst
OjetýBystřice n. P.

Fotogalerie modelu PEUGEOT 308 SW

Elegantní kompaktní silueta dává tušit prostorný interiér, vykresluje sportovní a dravé linie vhodně doplněné chromovanými prvky, propracovaným světelným podpisem a novým logem značky PEUGEOT.

Rozměry nového PEUGEOTU 308 SW

Nový PEUGEOT 308 SW s novým logem uprostřed inovované vertikální masky chladiče zaujme robustním vzhledem, který je umocněn prodlouženou kapotou a dozadu posunutým čelním sklem.
Rozměry nového PEUGEOTU 308 SW
Peugeot 308 SW
Peugeot 308 SW

Originální příslušenství PEUGEOT

Vyrážíte na hory a hodilo by se vám více úložného prostoru? Máme pro vás praktický střešní box. Byla tuhá zima a vaše stěrače dostaly co proto? Rádi vám objednáme a namontujeme nové. Vyšperkujte své auto a dopřejte mu kvalitní originální příslušenství Peugeot.