Peugeot 308 5P

již od 359 000 Kč
Nezapomenutelné setkání! Svou osobitostí si vás nový PEUGEOT 308 získá od prvního okamžiku. Uprostřed výrazné přední masky se vyjímá znak lva a nová hliníková kola ZIRCON 16’’ stylovým způsobem zdůrazňují eleganci vozu.

Peugeot Kopecký Jedním slovem odvážný
Ušlechtilá a ladná silueta nového PEUGEOT 308 se vyznačuje vyváženými proporcemi a osobitým stylem, který jí dodává robustní a dynamický vzhled. Nová přední maska s chromovanými fazetami a nové eliptické halogenové světlomety zdůrazňují sílu osobnosti tohoto nového vozu se znakem lva na přídi.

Působí na vaše smysly
Minimalistický a funkční design interiéru a precizně propracovaná ergonomie přináší řidiči při řízení nové, intenzivnější pocity. PEUGEOT i‑Cockpit® a všechny jeho komponenty – kompaktní volant, zvýšená přístrojová deska a kapacitní dotykový displej ‑ vám při řízení vozu zprostředkují jedinečné jízdní zážitky.

PEUGEOT i-COCKPIT®, nové zážitky při řízení
Interiér i místo řidiče PEUGEOT i‑Cockpit® jsou plně zasvěcené vašemu potěšení. Poznáte, že řízení s kompaktním volantem, vyvýšenou přístrojovou deskou a dotykovým kapacitním displejem může být mnohem živější a neuvěřitelně intuitivní. Vaše prožitky umocní i prvotřídní zvuk systému Hi‑Fi Denon a schopnosti výbavy Driver Sport Pack.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.