NOVÝPEUGEOT 208

od 380 000 Kč nebo od 5 990 Kč měsíčně
Peugeot 208, ikonický model řady Peugeot a nejprodávanější vůz v Evropě v roce 2022, nyní dostává nový rozměr. Modernizací se stává ještě neodolatelnějším, zejména pak jeho elektrická verze E-208, která získává dojezd 400 kilometrů. Celá modelová řada 208 pak profituje z nového designu, špičkových technologií a potěšení z jízdy, které je umocněno novými motory.
Fotogalerie modelu Peugeot 208
Poutavý atletický design vozu PEUGEOT 208

Poutavý atletický design vozu PEUGEOT 208

Tým designérů Peugeot se s nadšením postavil výzvě, kterou před něj nový model 208 postavil. Chtěli ještě více posílit jeho již tak výraznou osobnost, aniž by se ztratil celkový duch jeho designu. Nová přední část s novým světelným podpisem Peugeot a nově pojatá zadní světla se třemi drápy nám umožnily dodat vozu svěží moderní vzhled, ještě o něco výraznější postoj šelmy a zároveň zachovat propracovanou sportovní siluetu, kterou zákazníci milují.
Nový světelný podpis vpředu

Nový světelný podpis vpředu

Charakteristickým rysem tohoto podpisu jsou tři dlouhé vertikální světelné drápy zabudované do leskle černých lišt na nárazníku. Jsou posunuty směrem k vnějšímu okraji vozu a vůz působí díky nim stabilněji a vypadá opticky širší. Tento nový přední podpis se objevuje u všech verzí 208.
Přední část získala nový rozměr

Přední část získala nový rozměr

Všechny verze mají zcela přepracovaný design přední části, který posouvá model 208 do nové designové éry, symbolizované aktuálním znakem značky umístěným uprostřed čelní masky. V designu se odráží stále výraznější elektrifikace modelové řady.
Podpis zadních světel

Podpis zadních světel

Na zadní části vozu se objevuje nová podoba světelného podpisu, který tvoří tři červené drápy. Nový model zůstává tomuto ikonickému symbolu věrný, ale drápy jsou nyní horizontální, umístěné nad sebou. Skládají se ze tří elegantních LED diod, které navazují na černý pás.

Propracovanější technologie PEUGEOT i-Cockpit

Uspořádání interiéru je opět modernější a nabízí více konektivity i dokonalejší ergonomii. Díky němu poskytuje nový Peugeot 208 vynikající potěšení z jízdy.
Design digitálního přístrojového panelu

Design digitálního přístrojového panelu

Přístrojový panel, umístěný v ideální poloze ve výšce očí řidiče, je u verzí Allure a GT digitální. Jeho velkorysý desetipalcový digitální displej má nový design a u verze GT nabízí i 3D zobrazení. Řidič si může přizpůsobit barvu displeje, stejně jako uspořádání a prioritu informací podle svých preferencí. Ve verzi Active si nový model 208 zachovává analogový přístrojový štít s 3,5" barevným displejem.

Velký desetipalcový centrální dotykový displej

Velký desetipalcový centrální dotykový displej

Všechny verze 208 jsou nyní standardně vybaveny velkým desetipalcovým centrálním dotykovým displejem, přičemž dříve byly první dva výbavové stupně opatřeny sedmipalcovým displejem. Současná dotyková obrazovka umožňuje ovládat nejnovější generaci systémů infotainmentu Peugeot i-Connect® a Peugeot i-Connect® Advanced.

Kompaktní volant

Kompaktní volant

Kompaktní volant, který je charakteristickým prvkem systému Peugeot i-Cockpit®, zvyšuje díky jedinečné hbitosti a přesnosti pohybu požitek z jízdy. Volant modernizovaného modelu 208 má ve svém středu aktuální logo Peugeot a případně ve spodní části i znak GT. Na volantu jsou umístěny ovládací prvky multimediálního systému (audio zdroje, telefon) a také ovládání hlasitosti a hlasové ovládání.

Elektrifikace a konektivita na nové úrovni vozu PEUGEOT 208

Elektrifikace a konektivita na nové úrovni vozu PEUGEOT 208

Nový model 208 rozšiřuje své pole působnosti tím, že dělá velký krok vpřed v oblasti elektrifikace a konektivity. Jeho nový 100% elektrický pohon s dojezdem více než 400 kilometrů a nové hybridní pohonné jednotky před ním otevírají nové obzory.
Dojezd 400 kilometrů

Dojezd 400 kilometrů

Nový model E-208 nabízí plně elektrický motor o výkonu 115 kW/156 k a baterii o kapacitě 51 kWh. Dojezd dosahuje 400 kilometrů. K dispozici jsou dva typy palubních nabíječek, které vyhovují všem způsobům použití a řešením nabíjení.
Nové typy hybridních motorů

Nové typy hybridních motorů

Pohonné ústrojí Hybrid 48V tvoří benzínový motor PureTech nové generace o výkonu 100 k nebo 136 k. Motor je spojený s šestistupňovou dvouspojkovou elektrifikovanou převodovkou e-DCS6, jejíž součástí je elektromotor.
Úsporné a účinné benzínové motory

Úsporné a účinné benzínové motory

PureTech 75: tříválcový motor o objemu 1,2 litru a výkonu 75 k, spojený s pětistupňovou manuální převodovkou a PureTech 100: tříválcový motor o objemu 1,2 litru a výkonu 130 k, spojený se šestistupňovou manuální převodovkou.

Vozy PEUGEOT 208 skladem

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

ACTIVE 1.2 PT 75K MAN5
2024, 0 km, benzín, 55 kW, manuál, 5 míst
NovýPraha

ALLURE 1,2PT 100k EAT8
2024, 5 743 km, benzín, 74 kW, automat, 5 míst
OjetýBystřice n. P.

ACTIVE 1,2PT 100k M6
2024, 0 km, benzín, 74 kW, manuál, 5 míst
NovýBystřice n. P.

ALLURE PureTech 100 S&S MAN6
2024, 4 km, benzín, 74 kW, manuál, 5 míst
NovýPardubice

ALLURE 1.2PT 100k M6 Demo
2022, 37 071 km, benzín, 74 kW, manuál, 5 míst
PředváděcíBystřice n. P.

ACTIVE 1.2 PT 75K MAN5
2024, 0 km, benzín, 55 kW, manuál, 5 míst
NovýPraha

ALLURE PureTech 100 MAN6
2024, 0 km, benzín, 74 kW, manuál, 5 míst
NovýVysoké Mýto

ACTIVE PureTech 75 S&S MAN5
2024, 3 km, benzín, 55 kW, manuál, 5 míst
NovýPardubice

Asistenční systémy v novém PEUGEOTU 208

Kromě nových parkovacích kamer s vysokým rozlišením nabízí model 208 svému uživateli celou řadu zařízení, která usnadňují jízdu a zvyšují bezpečnost.
Peugeot 208
  • Adaptivní tempomat s funkcí Stop and Go umožňující nastavit vzdálenost mezi vozidly
  • Systém automatického nouzového brzdění se systémem varování před srážkou, který rozpozná chodce a cyklisty, a to ve dne i v noci, v rychlosti od 7 do 140 km/hod
  • Rozšířené rozpoznávání dopravních značek a jejich zobrazování na digitálním panelu: kromě obvyklých značek omezujících rychlost rozpozná také stop, zakázaný směr jízdy, zákaz předjíždění a konec zákazu předjíždění;
  • Aktivní systém varování při neúmyslném opuštění jízdního pruhu nebo neoznačeného okraje vozovky s úpravou dráhy vozu
  • Sledování pozornosti řidiče systém hlídající bdělost řidiče během dlouhé jízdy a při rychlostech nad 65 km/hod, a to pomocí analýzy mikropohybů volantu
  • Parkovací kamery s vysokým rozlišením Přední i zadní parkovací kamera nyní nabízejí obraz ve vysokém rozlišení. V závislosti na stupni výbavy je za příplatek k dispozici nová přední kamera s vysokým rozlišením.
  • Sledování mrtvého úhlu

Fotogalerie modelu PEUGEOT 208

Práce na tak kultovním a úspěšném modelu, jako je 208, je vždy náročná. Naším cílem bylo posunout design a výkony modelu 208 na vyšší úroveň, a přitom zachovat jeho duši, aby se udržel na vrcholu prodejních příček.

Rozměry nového PEUGEOTU 208

Nízká karoserie, smyslné křivky a dlouhá kapota. Silná osobnost vozu PEUGEOT 208 je patrná na první pohled. Jeho asertivní charakter vyjádřený jasnými barvami umocňuje střecha Black Diamond, lesklé černé lemování blatníků i oken a kola z lehkých slitin s aerodynamickými prvky.
Rozměry nového PEUGEOTU 208
Peugeot 208
Peugeot 208

Originální příslušenství PEUGEOT

Vyrážíte na hory a hodilo by se vám více úložného prostoru? Máme pro vás praktický střešní box. Byla tuhá zima a vaše stěrače dostaly co proto? Rádi vám objednáme a namontujeme nové. Vyšperkujte své auto a dopřejte mu kvalitní originální příslušenství Peugeot.