Peugeot 108

již od 225 000 Kč
Nový Peugeot 108, kompaktní vůz stvořený pro život ve městě, odhaluje svůj okouzlující šarm a eleganci. Originalita a výrazná odlišnost tohoto městského vozu jsou patrné na první pohled ve verzi hatchback i u verze s plátěnou střechou. Svým pronikavým pohledem, energickými křivkami karoserie, nespočetnými možnostmi individualizace i technologickou výbavou a prostředky konektivity vám tento vůz změní váš každodenní život.

Peugeot Kopecký Vyberte si motiv vlastní úpravy vozu
Elegantní a moderní Peugeot 108 probudí vaši kreativitu. Vybírat můžete ze 7 motivů, které v ulicích velkoměsta dají vyniknout originalitě vašeho vozu ... Šarm, ušlechtilost, městský styl, sportovní rysy – ať bude vaše volba jakákoliv, vzbudíte obdiv i závist.

Nový Peugeot 108 je zdařilým spojením šarmu a módních trendů
Jeho sofistikovaná městská silueta s dynamickými křivkami a pečlivě propracovanými detaily zaručeně upoutá pozornost vašeho okolí. Škála osmi barevných odstínů karoserie, sedm stylových motivů a tři různá provedení interiéru díky bohaté nabídce možností individualizace si svůj nový Peugeot 108 můžete vyladit přesně podle svých představ. Verze Peugeot 108 TOP! přináší i další novinku - širokou skládací plátěnou střechu, s níž budete městské ulice objevovat z úplně jiného úhlu pohledu.
S novým Peugeotem 108 a 108 TOP ! a jejich ultramoderní výbavou vstupujete do éry nových technologií a možností konektivity. Na velkém dotykovém displeji můžete sledovat a ovládat všechny důležité informace užitečné pro řízení vozu. Díky inovaci Mirror Screen* se velký dotykový displej ve voze Peugeot 108 stává zrcadlem vašeho chytrého telefonu.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.