Novinky

ze světa Peugeot

Ke každé objednávce* na nový vůz PEUGEOT uzavřené na některé z poboček společnosti KOPECKÝ s.r.o. v termínu 20. - 26.11.2017, získá zákazník při předání nového vozu láhev kvalitního Beaujolais Nouveau 2017 - mladého francouzského vína.

Beaujolais je jednoznačně fenomén. Jednak je součástí Burgundska, zároveň je jedním z největších apelačních regionů a mimo jiné vína z Beaujolais patří dlouhodobě mezi nejznámější a nejoblíběnější v ČR (a nejen zde). Produkce oblasti nezahrnuje pouze standardní a běžná vína Beaujolais (hlavně jih regionu), ale i kvalitnější vína Beaujolais Villages (více na sever) a špičková Cru de Beaujolais - což je 10 nejkvalitnějších apelací v severní části regionu pojmenovaných po jednotlivých vesnicích (s výjimkou Moulin-á-Vent). Rozdíl mezi těmito víny je v poloze vinic a max. povoleném hektarovém výnosu.

Beaujolais Nouveau 2017

Všechna tato vína však také mají jednu společnou vlastnost - jedinou použitou odrůdu - Gamay , jejíž projev je velmi lehký, svěží a ovocný. Víno se začíná prodávat každý rok vždy třetí čtvrtek v listopadu. Tento den je ve Francii nazýván den Beaujolais a rovná se téměř státnímu svátku.

Doporučuje se podávat vychlazené na 11 - 13 °C.

* Jedná se akci pro fyzické i právnické osoby. V případě nákupu vozidla na OL, kdy odběratelem je leasingová společnost, získává láhev Beaujolais Nouveau 2017 konečný uživatel vozu.
Akce neplatí pro zaměstnance společnosti KOPECKÝ a pro velkoodběratele společnosti KOPECKÝ zařazené v kategorii Fleet 5 a GCI.Objednejte si předváděcí jízdu online

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?

  Invalid Input
 5. Vyberte si svého prodejce
  Neplatný vstup
 6. Datum testovací jízdy?
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer