Novinky

ze světa Peugeot

Ke každé objednávce* na nový vůz PEUGEOT uzavřené na některé z poboček společnosti KOPECKÝ s.r.o. v termínu 20. - 26.11.2017, získá zákazník při předání nového vozu láhev kvalitního Beaujolais Nouveau 2017 - mladého francouzského vína.

Beaujolais je jednoznačně fenomén. Jednak je součástí Burgundska, zároveň je jedním z největších apelačních regionů a mimo jiné vína z Beaujolais patří dlouhodobě mezi nejznámější a nejoblíběnější v ČR (a nejen zde). Produkce oblasti nezahrnuje pouze standardní a běžná vína Beaujolais (hlavně jih regionu), ale i kvalitnější vína Beaujolais Villages (více na sever) a špičková Cru de Beaujolais - což je 10 nejkvalitnějších apelací v severní části regionu pojmenovaných po jednotlivých vesnicích (s výjimkou Moulin-á-Vent). Rozdíl mezi těmito víny je v poloze vinic a max. povoleném hektarovém výnosu.

Beaujolais Nouveau 2017

Všechna tato vína však také mají jednu společnou vlastnost - jedinou použitou odrůdu - Gamay , jejíž projev je velmi lehký, svěží a ovocný. Víno se začíná prodávat každý rok vždy třetí čtvrtek v listopadu. Tento den je ve Francii nazýván den Beaujolais a rovná se téměř státnímu svátku.

Doporučuje se podávat vychlazené na 11 - 13 °C.

* Jedná se akci pro fyzické i právnické osoby. V případě nákupu vozidla na OL, kdy odběratelem je leasingová společnost, získává láhev Beaujolais Nouveau 2017 konečný uživatel vozu.
Akce neplatí pro zaměstnance společnosti KOPECKÝ a pro velkoodběratele společnosti KOPECKÝ zařazené v kategorii Fleet 5 a GCI.Objednejte si předváděcí jízdu online

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?

  Invalid Input
 5. Vyberte si svého prodejce
  Neplatný vstup
 6. Datum testovací jízdy?
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?