Novinky

ze světa Peugeot

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day! V sobotu 27. května budete mít ve Vysokém Mýtě jedinečnou možnost otestovat aktuální modelovou řadu Peugeot, a to včetně modelu 3008, který byl mezinárodní porotou zvolen Autem roku 2017.
V rámci předpremiéry vám také přivezeme ukázat nový model 5008, který si budete moci vyzkoušet mezi prvními v České republice. Přijďte se podívat za Pěžoťákem Kopeckým. V testovacím centru na vás čeká občerstvení, soutěž o skútr Peugeot a další zajímavé ceny, navíc s možností pořídit si nový Peugeot za skvělou cenu!

Soutěž o ceny

Vyzkoušejte skvělé vozy Peugeot a buďte mezi prvními v Česku, kdo naživo zažije vítěze soutěže SUV Auto roku 2017 SUV Peugeot 3008 nebo horkou novinku SUV Peugeot 5008!. Mezi dalšími vozy Peugeot, které budete moci vyzkoušet patří modelová řada 2008, 308, 508, nový Traveller a to včetně verzí GT line a ostrých GT

A to není všechno, hlavní cenou soutěže je skútr
PEUGEOT DJANGO 5 a i ostatní ceny stojí za to.

REZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU

Podívejte se na video z minulých akcí Peugeot Emotion Days

REZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU

Doprovodný program

Pro budoucí řidiče a nejmenší děti jsme v testovacím centru připravili dětský koutek, skákací hrad, interaktivní hru Jacquesova dílna a závody RC modelů.

Těšíme se na Vás 27. května, před OC Tesco ve Vysokém Mýtě, jen za rohem od autosalonu Peugeot Kopecký. Vaši Pežoťáci

REZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas