Novinky

ze světa Peugeot

Probuďte své emoce na Peugeot Emotion Day! Ve čtvrtek 10. května budete mít v OC Europark v Praze - Štěrboholích jedinečnou možnost otestovat jedinečnou možnost otestovat novou řadu SUV Peugeot a další modely. Pro milovníky svižnější jízdy budou letos navíc k dispozici dva sportovně laděné vozy Peugeot 308 GTi.

Na místě bude do 7. června v předpremiéře k vidění Peugeot Rifter, čeká Vás také zábavný program pro děti i dospělé a soutěž o stylový skútr Peugeot a další zajímavé ceny. V rámci akce máte navíc jedinečnou možnost získat speciální nabídku na vozy SUV.

Soutěž o ceny

Vyzkoušejte skvělé vozy Peugeot a vyhrajte. Po testovací jízdě vyplňte jednoduchý dotazník. Všechny vyplněné dotazníky budou po skončení roadshow slosovány. 3 výherci obdrží atraktivní ceny. Hlavní cena soutěže je skútr DJANGO 125 HERITAGE INK Black a i ostatní ceny stojí za to.

REZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU

Podívejte se na video z minulých akcí Peugeot Emotion Days

REZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU

Doprovodný program

Pro budoucí řidiče a nejmenší děti jsme v testovacím centru připravili dětský koutek, skákací hrad, RC autodráha Dakar, elektrokoloběžka Peugeot nebo lev Jacques.

Těšíme se na Vás 10. května, před OC Europark v Praze - Štěrboholích. Vaši Pežoťáci

REZERVOVAT TESTOVACÍ JÍZDU

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas