Novinky

ze světa Peugeot

Nový PEUGEOT 208 potvrzuje svůj mladistvý charakter a představuje se v novém sportovním hávu. V interiéru tohoto nového městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D a pod kapotou benzinový, dieselový nebo elektrický motor.

View the embedded image gallery online at:
https://www.kopecky.cz/novinky/novy-peugeot-208#sigProId632a5d45fb

Neodolatelný odvážný a sebevědomý design

Expresivní příď nového PEUGEOT 208 zaujme velkou maskou, moderním pohledem Full LED* světlometů s typickou kresbou třech drápů a stále zářícími denními LED* světly. Unikátní styl zadní části kromě lesklé černé lišty vyzdvihují také zářící zadní Full LED* světla se stejnou kresbou jakou mají přední světlomety. Dynamická strukturovaná zadní část nového PEUGEOT 208 se skládá z 2 spojlerů*, z nichž jeden má za úkol snížit spotřebu a druhý zlepšit jízdní vlastnosti. Sportovní vzhled vozu podtrhuje koncovka výfuku, která může být chromovaná*.

Atletický a žádoucí

Na první pohled je patrné, že nový PEUGEOT 208 je silná osobnost. Nízká silueta, dlouhá kapota a elegantní křivky vykreslující sportovní vůz, kterému lze jen stěží odolat. Svěží a originální barvy karoserie okamžitě upoutají vaši pozornost. Jeho jedinečnost zdůrazňuje také černá střecha Black Diamondi, lesklé černé* podběhy kol, ozdoby na zadním okénku a hliníková kola* s diamantovým efektem.

View the embedded image gallery online at:
https://www.kopecky.cz/novinky/novy-peugeot-208#sigProIdc1bf790ce5

Místo řidiče - PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Uvnitř vozu objevíte nejnovější generaci PEUGEOT i-Cockpit® 3Di s dynamickým kompaktním volantem se zabudovanými ovládacími prvkyi, konfigurovatelnou digitální 3D přístrojovou deskoui, velkým 10" HD dotykovým displejemi a 7 ovladači Toggles switchesi. Moderní prostředí v kabině můžete doladit pomocí výbavového paketu s osvětlením v 8 barevných* odstínech.

Digitální 3D sdružený přístroj

Digitální přístrojová deska* s futuristickým 3D displejem je umístěná ve výšce očí. Informace o voze a řízení se zobrazují ve 2 úrovních zobrazení podle stupně důležitosti a priority (bezpečnost, asistenční systémy řízení, navigace). Můžete si nastavit ty, které si přejete vidět zobrazené stále, například on‑line 3D navigaci se službami TomTom® Traffic pro informace o rizikových oblastech a dopravním provozu v reálném čase.

View the embedded image gallery online at:
https://www.kopecky.cz/novinky/novy-peugeot-208#sigProIdfb46bc9c74

Nová přihrádka ve středovém panelu je určena k indukčnímui nabíjení vašeho chytrého telefonu*. Spolucestující si mohou další přenosná zařízení připojit do USB* vstupů v kabině vozu.

Čalounění sedadel

Pohodlná přední sedadla s dynamickým tvarem a výborným bočním vedením těla, čalounění s vnějšími švy a materiály prvotřídní kvality vytváří v interiéru nového vozu PEUGEOT 208 oázu klidu a pohody.

View the embedded image gallery online at:
https://www.kopecky.cz/novinky/novy-peugeot-208#sigProIdb37f8a2cc2

Panoramatická střecha

Jak už se stalo u Peugeota zvykem, i zde můžete nabídnout svým spolucestujícím novou dimenzi cestování s prosklenou panoramatickou střechoui, která zasahuje až nad zadní sedadla, prosvětluje interiér a otevírá pohled do volného prostoru nad vámi.

View the embedded image gallery online at:
https://www.kopecky.cz/novinky/novy-peugeot-208#sigProIdf2b9253199

Nová modulární a efektivní platforma

Na trh přichází nový městský vůz 208 vybavený novou modulární platformou CMPi/eCMPi, která zákazníkům dává možnost svobodné volby mezi spalovacím (benzinovým nebo dieselovým) a elektrickým motorem. Bezvadná směrová stabilita, optimální hmotnost, výborná ovladatelnost i akustický a tepelný komfort, to jsou přednosti, které vám v novém voze PEUGEOT 208 dají zažít nezapomenutelné jízdní zážitky a podílejí se na snížení emisí CO2.

Spalovací motory

Dopřejte si intenzivní jízdní zážitky s účinnými a výkonnými motory nejnovější generace ‑ benzinovými PureTech a dieselovými BlueHDi. Jedná se o motory Euro 6 s optimalizovanoui spotřebou paliva vybavené systémem Stop & Start.

Automatická převodovka EAT8

Jakmile vyzkoušíte účinnost a flexibilitu nové převodovky EAT8* s páčkami pod volantem a elektrickým impulzním ovládáním, nebudete už chtít řídit jinak! Řazení je díky technologii Quickshift příjemné a rychlé.

View the embedded image gallery online at:
https://www.kopecky.cz/novinky/novy-peugeot-208#sigProId87e13b06ff

Bezpečnost a asistenční systémy

V novém městském voze PEUGEOT 208 se o vaši bezpečnost a pohodu při řízení stará celá řada inteligentních asistenčních systémů řízení*.

PEUGEOT DRIVE ASSIST je dalším krokem na cestě k autonomnímu řízení:

 • kontrola jízdní dráhy vozu s volbou pozice v jízdním pruhu,
 • systém rozpoznávání dopravního značení,
 • kontrola rychlosti a bezpečné vzdálenosti mezi za sebou jedoucími vozy.

SYSTÉM ACTIVE SAFETY BRAKE* (Automatické nouzové brzdění) v případě rizika bezprostřední srážky s vozidlem jedoucím vpředu nebo s chodcem, který se nachází v jízdní dráze vozu, aktivuje automatické brzdění, aby se vyhnul kolizi nebo aby zmírnil její následky. Systém funguje až do rychlosti 85 km/h.

FULL PARK ASSIST*, je technologie, která zajišťuje plně automatickou asistenci při parkování do řady a na kolmo orientované stání. Řidič nemusí ovládat volant ani pedály, stačí, když posune ovládací páku do pozice P. Systém následně sám vyhledá vhodné parkovací místo a při parkovacím manévru ovládá řízení, zrychlení i brzdění. Dále je schopen řidiči usnadnit i manévrování při vyjíždění z parkovacího místa.

SYSTÉM AKTIVNÍ VÝSTRAHY PŘI NECHTĚNÉM VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU* sleduje pomocí kamery umístěné v horní části čelního skla podélné značení na vozovce, a pokud by mělo dojít k vybočení z jízdního pruhu bez zapnutí směrových světel, provede automatickou korekci jízdní dráhy vozu. Systém je aktivní při rychlosti od 65 km/h.

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU* je aktivní v rychlosti 65 až 140 km/h a rozsvícením kontrolky v příslušném zpětném zrcátku varuje řidiče před přítomností vozidla v zóně mrtvého úhlu. Pokud řidič i přes výstrahu zapne směrový ukazatel a chystá se vyjet z jízdního pruhu, systém působením na volant provede korekci směru jízdy vozu, aby hrozící kolizi zabránil.

FUNKCE MIRROR SCREEN - Díky technologii Mirror Screen můžete bezpečně využívat funkce a aplikace vašeho smartphonu na dotykové obrazovce vozidla Peugeot. Jak sám název technologie napovídá, přenáší Mirror Screen obraz displeje telefonu a ovládání kompatibilních aplikací v něm uložených na dotykový displej ve voze.
Kromě lepšího výhledu na displej tak získáváte i možnost používat svoje oblíbené aplikace mnohem bezpečněji než při manipulaci s telefonem: hlasem nebo dotykem spustíte web‑rádio, nadiktujete SMS nebo si došlou zprávu necháte přečíst ... Jste stále v obraze a přitom nemusíte spustit oči z vozovky před sebou!

* podle zvolené verze - v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat


Peugeot 208 – upoutávka


Peugeot e-208 – plně elektrický Peugeot


Pohled na exteriér


Pohled na interiér


Zaujal Vás nový Peugeot 208?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.
 4. Odkud pomůžeme? 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas