Novinky

ze světa Peugeot

V rámci nedávného uvolnění a znovuotevření autosalonů jsme mohli konečně zpřístupnit náš nový autosalon všem pro které jsme ho primárně připravovali. Jedná se o největší a nejmodernější autosalon značky v ČR a pro společnost KOPECKÝ je to první multibrandový autosalon, který nám umožňuje na jednom místě poskytnout našim zákazníkům vše co jsme schopni jim v rámci jejich potřeb nabídnout.

Díky propojení těchto dvou značek je tak společnost KOPECKÝ již od roku 2018 schopna stávajícím i budoucím zákazníkům nabídnout ideální řešení s ohledem na jejich potřeby jak pro osobní využití, tak i pro firemní. Značka PEUGEOT disponuje, vedle ucelené modelové řady osobních vozů v malém a středním segmentu, a to jak v kategorii vozidel se spalovacími, hybridními nebo elektrickými motory, rovněž kompletní modelovou řadou užitkových vozů. Naopak značka BMW je silná v rámci vozů vyššího segmentu a kategorie luxusních vozů, a především pak v kategorii vozidel s pohonem 4x4. Mezi přední výrobce pak patří rovněž v oblasti elektromobilů a vozidel s alternativními pohony, kde se již dlouhá léta věnuje vývoji motorů na vodíkový pohon. Synergie obou značek je tak zcela zřejmá a našim zákazníkům, kteří si již zvykli na naše nadstandardní poprodejní služby, umožňuje přechod nebo rozšíření v rámci vozového parku bez toho, aby o tento přístup přišli.

Náš zatím poslední autosalon je místem pro všechny zákazníky a milovníky vozů značek PEUGEOT a BMW. Pro ty, kteří si rádi všechno osahají, prohlédnou, dostanou dostatek kvalitních a prověřených informací. Kteří při nákupu nového vozu očekávají, že zažijí ten pocit výjimečnosti, kdy jim dáme najevo jak jsou pro nás důležití a jak si jich vážíme. Kteří, když se jim s jejich vozem cokoli stane nebo si nebudou vědět s něčím rady, tak budou očekávat nadstandardní služby a přístup. Toho všeho jsme si vědomi a je to absolutně v souladu se strategií autosalonů KOPECKÝ a především jejich majitele, pana Miroslava Kopeckého.

Zveme Vás všechny do našeho autosalonu a věříme, že se Vám u nás bude líbit.Zaujal Vás nový autosalon Kopecký v Pardubicích?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.
 4. Odkud pomůžeme? 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas