Novinky

ze světa Peugeot

Každý z nás má jinou představu o tom jak trávit dny odpočinku a o tom jak si v této uspěchané době vyčistit svou hlavu.

Někomu stačí vyrazit na chalupu a courat po lese, někdo odpočívá v teple při šumění moře a usrkávání koktejlů, jiný nedokáže relaxovat bez aktivního pohybu, ať už jsou to lyže, vysokohorská turistika nebo opírání se do šlapek kola a někdo nejraději vyráží za kulturou.

Náš vedoucí prodeje patří k těm co milují cestování a poznávání nových míst a tak když plánoval místa kde ještě nebyl, zastavil se mu prst na severní části Evropy.

Severské země nepatří zrovna k těm hojně navštěvovaným, ale není to určitě z důvodu, že by nebyly zajímavé. Naopak, určitě stojí za to, vydat se tím směrem a možná zrovna tato doba je tou nejlepší, protože klimatické rozdíly nebudou tak velké, jako kdybyste se tam vydávali za měsíc, za dva, až tady teploty vystoupají nahoru a nebude se vám chtít na chladnější sever. A tak když už na sever, tak to alespoň projet křížem krážem. Co k tomu potřebujete? Vhodný vůz, ideálně nějakou obytnou verzi, což ale v našem případě nebylo potřeba, jelikož pro 2 osoby se naskytl jako ideální řešení Peugeot Traveller s malou úpravou interiéru, umožňující pohodlné spaní. Pak už jenom plán cesty, který v tomto případě znamenal naplánovat zhruba 4.500km přes 8 okolních států během 14 dnů, zjistit si kde a jak překonat moře, samozřejmě s využitím trajektů a vybrat po cestě ty nejzajímavější místa. A hlavně si rozdělit denní příděl kilometrů tak, aby do sebe vše zapadalo.

Pokud chcete cestovat společně s námi, sledujte náš web a sociální sítě.


Vyrazili jsme 29.3.2019 v 05:00hod. z Prahy


Německo a Dánsko


Švédsko


Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer