Novinky

ze světa Peugeot

A je to tady, 9. listopadu ve 12 h odstartuje v OC Europark již 11. Puzzlemánie a Pežoťák u toho opět nemůže chybět.

Letošní ročník bude výjimečný tím, že během programu pokřtí patroni Andrea Verešová a Miroslav Šimůnek knihu „Andílci – pohádky z obláčků“ autorky Lucie Stehlíkové. Aby ale kniha mohla vyjít, musí nejdříve získat podporu crowdfundingovou akcí na HitHitu.

Z prodeje knihy a dalších odměn budou následně podpořeny projekty určené dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí z Komunitního centra Motýlek. Těšit se můžete kromě skládání na čas na autogramiádu a setkání s patrony knížky, doprovodný program a tradiční soutěž o vůz Peugeot na celý týden i s plnou nádrží od Pežoťáka ze Strašnic.

Puzzlemánie 2019

Po celý týden před soutěží, tedy od 4. 11., můžete nakreslit obrázek andělíčka na kapotu vozu (jenom na kapotu 😊) a vyvěšením fotografie na FB Puzzlemánie pak usilovat o sympatie u poroty.

Výherce vyhlásíme a obdarujeme v den akce 9. 11. Současně také můžete přispět do sbírkové kasičky zakoupením anděla či motýlka na okno. Aby soutěž probíhala regulérně a sbírka byla v bezpečí, pomohou partneři z Eurosecuru.

Přijďte do Europarku na 11. Puzzlemánii s Andreou Verešovou a andílky, skládejte puzzle, pomozte dětem z Motýlku a vyhrajte auto od nás. Těšíme se na všechny.

Vše o soutěži a přihlášky: www.puzzlemanie.com

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas