Novinky a události

ze světa BMW

Modernizace BMW X1 je další kapitolou pokračujícího úspěšného příběhu vozu kategorie Sports Activity Vehicle. Stávající generace BMW X1, která byla představena v roce 2015, prokazuje, že má vše potřebné k tomu, aby byla vítězem. V roce 2018 se BMW X1 nestalo pouze celosvětově nejprodávanějším modelem BMW X, ale za stejné období získalo prvenství také ve své kategorii.

Modernizace BMW X1 dodala už tak velmi pohlednému exteriéru ještě více estetického půvabu.

Design nového BMW X1

Nový vzhled vykazuje každým coulem prvky pravého, výkonného a dynamického vozu kategorie Sports Activity Vehicle (SAV). Zejména přední část vypadá svalnatěji, dominantněji a impozantněji, o čemž svědčí nová větší BMW maska chladiče, jejíž ledvinky se nyní uprostřed spojují, a ostřejší světelné ztvárnění předních LED světlometů. Kromě toho ještě dynamičtějšími tvary nyní oplývá také přední nárazník. Vyznačuje se LED mlhovými světy a většími nasávacími otvory nabízenými pro všechny modelové varianty, které podtrhují sportovní geny BMW X1.

Další unikátní prvek lze najít na vnějším zpětném zrcátku řidiče, které při odemčení vozu promítá na zem dvoubarevný obrazec X1. Avšak toto „uvítání“, které zároveň zahrnuje podsvícené kliky dveří, není pouhým vizuálním trikem, ale také výrazně usnadňuje nastupování a vystupování z BMW X1, protože osvětluje překážky na zemi, jako jsou hrboly nebo louže.

Stylistickými změnami prošla také zadní část BMW X1, přičemž zejména spodní část zadního nárazníku působí obzvláště svěžím dojmem. Přepracované vsazené prvky jsou standardní výbavou a jsou lakovány v barvě karoserie, což zadní části propůjčuje ještě více stylu a propracovanosti. U modelů Sport Line je spodní část zadního nárazníku lakována leskle černou barvou.

Interiér, výbava a ConnectedDrive

Jak již bylo řečeno, BMW X1 přenáší typickou BMW radost z jízdy na silnici naprosto přesvědčivým způsobem. Ovšem stejně přesvědčivá je praktičnost a propracovanost interiéru. Vnitřní prostor X1 kombinuje skutečně špičkové technologie s velkorysým vnitřním prostorem a řadou inteligentních a funkčních řešení. Pomáhají řidiči, dále zvyšují úroveň komfortu a starají se o to, že BMW X1 je tak flexibilní, jak to jeho posádka potřebuje.

BMW X1 se vyznačuje rovnováhou mezi kompaktními proporcemi exteriéru a velkorysým prostorem, komfortem a pocitem vzdušnosti uvnitř vozu, dále inteligentní konstrukcí a chytře koncipovaným členěním interiéru. Řidič a spolujezdec vpředu si dopřávají volnosti pohybu, stejně jako cestující na zadních sedadlech. Ta jsou standardně dělená v poměru 40:20:40, což umožňuje značnou variabilitu, například pokud jde o skladování a přepravu sportovního vybavení.

Bližší pozornost bezesporu zasluhují nové detaily interiéru, jimiž nové BMW X1 podtrhuje svou působivou kvalitu. Mezi ně patří nové kontrastní prošívání přístrojové desky, které je v horní části černé a směrem dolů přejímá barvu zvoleného čalounění.

Jízdní dynamika

Své kvality BMW X1 nejlépe demonstruje za jízdy. Pohyb novému modelu udělují tří- a čtyřválcové motory. Jsou jak sportovní, tak hospodárné a jejich výkon se prostřednictvím inteligentního pohonu všech kol BMW xDrive nebo špičkové technologie pohonu předních kol (v závislosti na zvoleném modelu) mění v dynamické jízdní vlastnosti na zpevněném povrchu a maximální radost z jízdy na nezpevněných cestách.

Optimální vyváženost mezi dynamikou a komfortem

Technologie podvozku BMW X1 poskytuje všem modelům příkladnou obratnost, kterou dobře znají všichni stávající majitelé BMW X1 a která umožňuje precizní ovladatelnost a vozu propůjčuje úžasnou celkovou dynamiku. Společně s nízko umístěným těžištěm vozu, téměř rovnoměrným rozložením hmotnosti mezi nápravami, širokým rozchodem, krátkými převisy a vysokou úrovní tuhosti karoserie je podvozek základem pro dobře známé BMW zážitky z jízdy – takové, jakým se žádný jiný vůz této kategorie nemůže rovnat.

Inteligentní systém pohonu všech kol xDrive neustále přesouvá hnací sílu mezi přední a zadní nápravou podle dané jízdní situace. Systém xDrive je účinně propojen se stabilizačním systémem DSC (Dynamic Stability Control) a s předstihem omezuje tendence k přetáčivosti nebo nedotáčivosti. Svojí činností dokáže poslat hnací sílu ke kolům s největší trakcí, které ji dokáží nejúčinněji přenést na silnice. Výsledkem je kombinace prvotřídní trakce, excelentní směrová stabilita a dynamický elán za každého počasí a na každém povrchu.

Klíčové vlastnosti nového BMW X1Zaujalo Vás nové BMW X1

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 5. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 6. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057