Novinky a události

ze světa BMW

Není typickým kupé, ale spíše neuvěřitelným zážitkem. První BMW řady 2 Gran Coupé přináší se svým smělým charakterem do kompaktní třídy novou formu autority. Především je nekompromisním sportovcem orientovaným na výkon, který nezaměnitelným způsobem předvádí své ambice. Není elegantní, ale extravagantní. Není konvenční, ale individuální. Není běžný, ale je neobvyklý. V souladu se špičkovými technologiemi a dokonale sladěnými prvky jízdní dynamiky BMW řady 2 Gran Coupé s lehkostí vystupuje z davu a prošlapává si svou vlastní cestu.

Naprosto sebejisté

Nepřehlédnutelné

BMW řady 2 Gran Coupé přišlo, aby nastavilo nová měřítka. Už od výrazné přední části přes bezrámové dveře, jemně klesající linii střechy až po sportovní záď s LED zadními světly se elegance setkává s extravagancí. Interiér zapůsobí exkluzivními designovými detaily, kvalitními materiály a – pokud si to budete přát – i plně digitálním kokpitem a středovým displejem, v obou případech s úhlopříčkou 10,25". Zároveň s tím výbava, jako je například panoramatická skleněná střecha, propůjčuje interiéru výjimečný pocit prostornosti.

První BMW řady 2 Gran Coupé přináší do kompaktní třídy novou úroveň sebevědomí. Prozkoumejte všechny detaily progresivního designu tohoto sportovního kupé a jeho speciality, jako jsou například bezrámové dveře. Navíc dostanete všechny informace o prvotřídní jízdní dynamice a technických inovacích, mezi které kromě celé řady asistenčních systémů patří i digitální osobní asistent BMW Intelligent Personal Assistant.

Nejzajímavější prvky exteriéru a interiéru BMW řady 2 Gran Coupé

První BMW řady 2 Gran Coupé působí i přes svou nespornou autoritu extrémně lehkým dojmem, a to i díky kolům o velikosti až 19". Výrazná maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek, LED přední a zadní světla, bezrámové dveře, svalnaté boky a sportovní záď – ryzí autorita, která je zároveň přenesena i do interiéru. S osvětlenými obkladovými lištami a volitelnými sportovními sedadly vzniká v interiéru orientovaném na řidiče prostředí, které je stejně exkluzivní jako dynamické. Dokonalé informování zajistí dvojice displejů soustavy Live Cockpit Professional o úhlopříčce 10,25" ve spojení s BMW Head-Up Displejem.

BMW maska chladiče s mřížkami

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkami ve tvaru sítě je kompletně lakovaná šedou barvou Cerium Grey a má propracovaný design vnitřních ploch. Tato motorsportem inspirovaná mřížkovaná maska propůjčuje přední části vozu hloubku a vysokou hodnotu.

Bezrámové dveře

Elegantní bezrámové dveře dokreslují vkusné linie vozidla a podtrhují jeho sportovní charakter.

Koncovky výfuku, viditelné

Výrazné koncovky výfuku s průměrem 90 mm dodávají vozu ještě sportovnější charakter.

Adaptivní LED světlomety

Součástí Adaptivních LED světlometů jsou potkávací světla, neoslňující dálková světla s funkcí BMW Selective Beam a odbočovací světla s LED technologií. Výbava obsahuje také odbočovací světla, světla pro denní svícení a adaptivní ovládání světelného kuželu, které se přizpůsobuje jízdní situaci. K dispozici jsou režimy město, venkovské silnice a dálnice, jež poskytují ideální osvětlení cesty vpředu a lepší viditelnost ve tmě.

LED zadní světla

LED zadní světla zdůrazňují dynamickou záď vozidla a při jízdě v noci poskytují optimální osvětlení vozovky a lepší viditelnost.

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional s funkcí navigace zahrnuje soustavu velmi kvalitních displejů tvořenou dotykovým 10,25palcovým kontrolním displejem s vysokým rozlišením a plně digitální 10,25palcový přístrojový panel. Ovládací systém BMW Operating System 7.0 lze ovládat také prostřednictvím dotykového ovladače iDrive Touch.

Obložení interiéru Illuminated Brooklyn

Obložení interiéru Illuminated Brooklyn s akcenty v provedení Triangle na palubní desce a dveřních panelech propůjčuje interiéru progresivní nádech s vysokým smyslem pro hodnotu. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří uvnitř vozu atraktivní a velmi příjemné prostředí.

BMW Head-Up Displej

Velký, plnobarevný BMW Head-Up Displej promítá informace související s jízdou přímo do zorného pole řidiče, který se tak může plně soustředit na řízení. Na základě zvolené výbavy je zobrazená celá řada informací, jako například aktuální rychlost, šipky navigace, informace o rychlostním omezení s indikátorem zákazu předjíždění, stejně jako funkce telefonu a zábavy.

Panoramatická skleněná střecha

Je-li otevřená, panoramatická skleněná střecha přivádí čerstvý vzduch, a je-li zavřená, nabízí atmosféru prostoupenou světlem a ještě luxusnější pojetí prostornosti. Otevírá se a zavírá plně automaticky a je vybavena funkcí posunu a vyklápění, sluneční roletkou a větrolamem.

Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu

Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu jsou charakteristická tím, že sedáky a opěradla jsou větší než u běžných sedadel a společně s nastavitelnou délkou sedáku vynikají ergonomií a nabízejí lepší boční oporu těla v rychle projížděných zatáčkách. Na sedadle řidiče lze kromě výšky sedadla (mechanicky) nastavit šířku opěradla (elektricky).


Motor, pohonné ústrojí a technologie podvozku BMW řady 2 Gran Coupé

Výrazný posun v kompaktní třídě: Se sportovní výbavou, jako je adaptivní podvozek, dvouspojková převodovka a pohon všech kol xDrive, drží BMW řady 2 Gran Coupé z hlediska agility vedoucí pozici ve svém segmentu. V kombinaci s výkonnými a velmi hospodárnými zážehovými a vznětovými motory BMW TwinPower Turbo se s lehkostí vzdaluje davu a při každé jízdě září sebejistotou.

2litrový zážehový 4válec BMW TwinPower Turbo

Nová generace 2litrového zážehového 4válce BMW TwinPower Turbo zaručuje maximální radost z jízdy. Vyznačuje se agilním nástupem zátahu, stejně jako vynikající odezvou na sešlápnutí plynového pedálu i v nízkých otáčkách motoru. Současně je hospodárný a má nízkou spotřebu paliva.

2litrový vznětový 4válec BMW TwinPower Turbo

Vznětový dvoulitrový 4válec BMW TwinPower Turbo nejnovější generace demonstruje rychlý nástup výkonu, stejně jako vynikající pružnost, a to dokonce i v nízkých otáčkách. Technologie přeplňování s variabilní geometrií rozváděcích lopatek a přímým vstřikováním paliva common rail zaručuje, že tyto motory jsou mimořádně hospodárné a produkují minimální emise CO₂.

7stupňová převodovka Steptronic

7stupňová dvouspojková převodovka Steptronic kombinuje vysokou účinnost s mimořádně hladkými změnami převodů a výjimečným jízdním komfortem. Vyznačuje se těsným odstupňováním převodů a rychlým přenosem výkonu motoru. Spojuje v sobě dokonalý komfort s působivou dynamikou a nízkou spotřebou paliva.

Osmistupňová převodovka Steptronic Sport

Osmistupňová převodovka Steptronic Sport nabízí mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze používat páčky řazení nebo řadicí páku – pro pohodlnou jízdu setrvačností nebo mimořádně dynamickou jízdu. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M se řazení zaměřuje na maximální dynamiku.

M sportovní řízení

M sportovní řízení s funkcí Servotronic zajišťuje přímé, agilní reakce, a přitom vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem, řidič tak může ovládat vůz ještě přesněji. M sportovní řízení nabízí výrazně optimalizovanou ovladatelnost, zejména při dynamické jízdě ostrými zatáčkami.

BMW xDrive

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a proměnlivě rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. S cílem ještě vyšší agility elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například v zatáčkách vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost.

M sportovní podvozek

M sportovní podvozek je snížený přibližně o deset milimetrů. Vyznačuje se také kratšími pružinami, tužšími tlumiči a rovněž tvrdšími stabilizátory. Tyto prvky společně přispívají k lepší trakci a menšímu naklánění karoserie, což umožňuje extrémně sportovní jízdní styl.

Adaptivní podvozek

Adaptivní podvozek umožňuje přizpůsobit charakteristiku tlumičů jízdní situaci a kombinuje jízdní komfort s dynamikou a maximální možnou bezpečností. Prostřednictvím voliče jízdních režimů Driving Experience Control můžete volit mezi režimy COMFORT a SPORT.

Inovativní asistenční systémy a technologické prvky v BMW řady 2 Gran Coupé

BMW řady 2 Gran Coupé do nejmenšího detailu předvádí technologický pokrok. Inovativní asistenční systémy jako couvací asistent vám pomáhají při jízdě, zatímco osobní digitální asistent BMW Intelligent Personal Assistant posunuje komunikaci mezi řidičem a vozidlem na novou úroveň. Digitální klíč přináší díky možnosti odemknout či zamknout vůz pomocí chytrého telefonu vyšší úroveň komfortu.

BMW Intelligent Personal Assistant

„Hey, BMW. Who are you?“ Nebylo by to skvělé, kdyby bylo vaše BMW vybaveno osobním asistentem? Komunikujte se svým vozem prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant. Zná vás, s každým dnem se zlepšuje a pomůže vám v jakékoliv situaci. Můžete mu přidělit vaše vlastní osobní aktivační slovo. Může vám vysvětlit všechno o vašem voze a pomůže vám tak poznat vaše BMW ještě lépe.

Personalizované zprávy

Nechte si na cestách přečíst zprávy, které vás skutečně zajímají. S funkcí News, která je součástí aplikací BMW, si můžete vybrat, zda chcete ve voze poslouchat zprávy z oblasti politiky, obchodu, sportu nebo jiných oblastí. Na základě vašich preferencí dostanete personalizované aktualizace zpráv, které vám vůz přečte.

Digitální klíč

Proč s sebou brát klíč, když máte svůj chytrý telefon s operačním systémem Android? Digitální klíč nebo klíčová karta vám umožní zamknout a odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor bez fyzického klíče. Pro chytrý telefon se systémem Android ho lze stáhnout s použitím aplikace BMW Connected a sdílet jej s rodinou a přáteli.

Integrace Amazon Alexa Car

„Alexo, přidej do nákupu čaj.“ „Alexo, zahraj mi písničku od Pink.“ Se službou Amazon Alexa Car Integration je používání hlasové služby ve vašem voze snadné, stejně jako jste zvyklí z vašeho domu. Odpovědi Alexy jsou zobrazeny na kontrolním displeji vozidla ve formě vizuální zpětné vazby.


Klíčové vlastnosti nového BMW 2 Gran CoupéZaujalo Vás nové BMW 2 Gran Coupé

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte platné telefonní číslo, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 5. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 6. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057